Ja vien kurpju sezona nebeigtos oktobrī un nesākto tikai aprīļa beigās, tad šīs laimīgās dienas sieviešu dzīvē būtu daudz vairāk. Kurpēm patiešām piemīt kāds īpašs spēks – tās uzrodas no skapja dziļuma un pilnīgi pārvērš tavu dienu no parastas, pelēcīgas darba dienas par absolūti priecīgu dienu, kad sajūsmu radi tu pati un sajūsminies par savām kurpēm.

Taču tev, kā jau īstenai sievietei, pavasarī “nav nekā, ko uzvilkt”, izrādās, šādu situāciju var glābt nebūt ne došanās uz veikalu un kredītkartes tukšošana, bet daži apavi, kas spēj pārvērst pat visgarlaicīgāko garderobi par “WOW!”.

Lasi, ko iesaka stilisti!

1. Kurpes metāliskā krāsā

Foto: shopbop.com
Foto: shopbop.com

Mazliet kosmiskas kurpes, taču ar “odziņu”. Šādu modeli var nēsāt kopā ar ādas svārkiem, ar kombinzonu, ar džinsu biksēm. Gandrīz jebkāds apģērbs izskatīsies unikāls, ja kājās tev būs kurpes “no kosmosa”.

2. Kurpes ar sietiņu

Foto: shopbop.com
Foto: shopbop.com

Tu vēl neesi tādas iegādājusies? Šis ir tas brīdis, kad tev tas patiešām ir jāizdara. Šī dizaineru ideja – apvienot tīkliņzeķītes ar laiviņām vienā ir ļoti oriģināla un, kā izrādās, ļoti lielā cieņā daudzu sieviešu vidū. Jebkāds apģērbs kļūs pilnīgi mazsvarīgs, jo visu acu skatieni būs piesaistīti šīm fantastiskajām kurpēm.

3. Lakādas kurpes

Foto: shopbop.com
Foto: shopbop.com

Iedomājies sievieti, kam kājās ir spilgti sarkanas lakādas laiviņas? Vai tu jebkam citam viņas tēlā vēl pievērstu uzmanību? Pareizi, nē!

4. Kurpes ar leopardādas printu

Foto: shopbop.com
Foto: shopbop.com

Bija laiks, kad leopardādas prints bija devies atpūtā, bet nu tas ir atpakaļ. Iespējams, ja tu izvēlētos mēteli ar leoparda printu, tas būtu mazliet par traku, bet kurpes – ir zelta vidusceļš, kas tevi padarīs pamanāmu, bet ne vulgāru.

5. Kurpes ar izšuvumiem

Foto: shopbop.com
Foto: shopbop.com

Tuvumā šādas kurpes izskatās kā mazi mākslas darbi – audums ir gluds un diegi ir krāšņi. Tieši tā šāda veida kurpes uztver apkārtējie – kā mazus mākslas darbus, kas ir tavās kājās.

6. Atlasa kurpes

Foto: revolve.com
Foto: revolve.com

Ja Pelnrušķīte dzīvotu mūsdienās kādā Londonā vai Parīzā, viņas kurpītes būtu nevis no kristāla, bet no efektīva atlasa auduma. Šādi apavi ir jānēsā uzmanīgi (jā, jā, lai tie nesasmērētos), bet pamanāma tādos tu kļūsi vienā acumirklī.

Un, jā, varbūt tu pamanīji – sarkanā krāsa, it īpaši apavu modē, šajā pavasarī piedzīvo savu augstāko popularitātes punktu! Gribi būt moderna? Izvēlies sarkano!

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem