Katru rudeni daba mūs pārsteidz ar košām krāsām. Kad koku lapas iekrāsojas visos dzeltenajos, sarkanajos un oranžajos toņos, ir īstais laiks ielūkoties arī savā drēbju skapī.

Bieži vien sākoties rudenim, cilvēki spilgto vasaras apģērbu nomaina pret tumšu un drūmu krāsu apģērbu. Taču arī rudenī tu vari mirdzēt spilgtos – rudenīgos toņos: no olīvu zaļa līdz burgundijas sarkanam.

Lūk, 6 krāsas, kuras tev jāiekļauj savā garderobē, lai tu būtu koša arī rudenī:

1. Olīvu zaļš

Foto kolāža kokteilis.lv

Olīvu zaļā ir viena no unikālajām krāsām, jo tā ir ļoti daudzpusīga. Pirmkārt, to iespējams izmantot kā pamata krāsu apģērbā. Otrkārt, to var papildināt un kombinēt ar teju pilnīgi visām krāsām – no melnas līdz pat spilgti sarkanai.

2. Burgundijas sarkans

Foto: kolāža kokteilis.lv

Tāpat kā labs sarkanvīns, arī burgundijas sarkanā krāsa ir visaktuālākā, sākoties gada vēsajiem mēnešiem. Šis violeti sarkanais tonis piestāv kā pie siltajiem, tā pie vēsajiem toņiem apģērbā. Turklāt šī krāsa tavu tēlu padarīs romantisku.

3. Sinepju dzeltens

Foto: kolāža kokteilis.lv

Ja tu vēlies tikt pamanīta, izvēlies sinepju dzelteno. Šī izteiksmīgā krāsa kļuva populāra astoņdesmito gadu popkultūrā, turklāt vari būt pārliecināta, ka tā liks tev izskatīties atšķirīgi un palīdzēs izcelties pūlī.

4. Rūsas oranžs

Foto: kolāža kokteilis.lv

Šī krāsa tev piešķirs ugunīgu un siltu izskatu, turklāt tā ir tik piesātināta, ka tavu koptēlu padarīs bagātīgu. Ar šo krāsu iespējams variēt – izvēlies persiku oranžu, aprikožu vai rūsas toni apģērbā un kombinē to ar ziliem, zaļiem vai melniem apģērbu elementiem.

5. Jūras zils

Foto: kokteilis.lv

Ja vēlies izskatīties klasiski un eleganti, kombinē jūras zilu un burgundijas sarkanu krāsu apģērbā. Kombinē jūras zilo ar gaišāki ziliem toņiem un vari būt droša, ka tavs izskats būs izsmalcināts.

6. Smaragda zaļš

Foto: kokteilis.lv

Šis bagātīgais smaragda zaļais tonis apģērbā piešķirs tev īpašu izsmalcinātību. Kombinē krāsu apģērbā ar šokolādes brūniem zābakiem, krēmveida krāsas kleitu vai džemperi un zelta aksesuāriem. Ticiet, tas ļaus līdzināties modelei no glancēto žurnālu vākiem.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem