Kokteilis
Stilo

6 kļūdas, kas tavu izskatu padara nevīžīgu0

Foto: Pexels

Protams, tu izskaties lieliski. Bet kā gan citādi? Bet tu, visticamāk, esi pamanījusi sievietes, kuras dažkārt izskatās “lēti”? Ko viņas dara nepareizi? Kāpēc viņu āriene ir šķietami “nekopta”? Noskaidrosim, kādas kļūdas nepieļaut, lai tas neatgadās arī ar tevi!

1. Nepareizas tonālā krēma tonis

Nepareizi piemeklēt tonālais krēms spēj ļoti sabojāt tavu koptēlu. Nav briesmīgāka skata par to, kā tumša seja un gaiša kakla āda. Lai izvairītos no tādas kļūdas, izvēlies tonālos līdzekļus, kas ir maksimāli tuvi tavam dabiskajam sejas tonim. Uzklājot to uz ādas, uzmanīgi iztušē “robežlīnijas” – pie ausīm, pie zoda līnijas un pie matu līnijas. Ja nepieciešams, uzklāj tonālo krēmu plānā kārtiņā arī uz kakla ādas.

2. Lūpu kontūras

Agrāk bija moderni lūpu kontūras krāsot atšķirībā tonī no lūpu krāsas. Mūsdienās kas tāds vairs nav iedomājams. Tāpēc, ja tu esi no tām sievietēm, kas krāsojot lūpas, izmanto arī lūpu zīmuli, izvēlies tikai tādu toni, kas ir maksimāli pieskaņots lūpu krāsas tonim.

3. Nolupusi nagu laka

Šķiet, ka mūsdienu “gēlu laku” laikmetā tādu brīnumu kā nolupusi nagu laka, vairs neredzēt. Bet, ziniet, tomēr nē! Dažas sievietes pamanās iziet sabiedrībā ar nolupušu, nodrupušu nagu laku. Atceries, šādu kļūdu nedrīkst pieļaut nekad un nekādos apstākļos. Ja ir gadījies, ka kādu sadzīvisku darbu rezultātā tava nagu laka ir cietusi, noņem to nost pavisam – daudz labāk izskatās dabiski nagi bez nagu lakas, nekā lakas paliekas…

4. Uzacis

Tu jau zini, ka šobrīd modē ir dabiskas uzacis, taču ne visām sievietēm no dabas ir dotas kuplas, biezas uzacis. Tas, ko tev nekādā gadījumā nevajadzētu darīt – zīmēt melnas, tievas līnijas. Daudzi stilisti uzsver, ka tieši uzacis ir ļoti nozīmīgs akcents sejā, kam jāpievērš liela vērība. Ja tev ir pareizas, koptas uzacis, patiesībā tavu seju nekas vairs nevar “sabojāt”.

5. Gari nagi

Ir tāds teiciens, ka par gaumi nestrīdas. Un tas tiesa. Atcerieties, ka vēl gluži nesen modē bija ļoti gari nagi? Lūk, tā ir pagātne. Turklāt, ja vēl garie nagi ir nekopti un netīri, tad tu vari būt apģērbta visdārgākajā smalka zīmola apģērbā, bet tavs koptēls būs ļoti nevīžīgs.

6. Pārmērīgs iedegums

Neskatoties uz to, ka intensīva atrašanās saulē vai solārijā, pirmkārt, jau nav veselīga un pārlieku bieža sauļošanās var izraisīt ādas vēzi, turklāt sausina tavu ādu, tas ir arī neglīti un sen vairs nav modē. Ja tu vēlies glītu, mazliet iedegušas ādas toni, pats galvenais – nepārspīlē! Aizmirsti par regulāru solārija apmeklēšanu. Mūsdienās tumšs iedegums ir nemoderns.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv