Mēdz būti tādi jautājumi, uz kuriem sievietēm ļoti gribētos izdzirdēt atbildes, taču viņas nezina, kam tos varētu pajautāt. Un, ja arī ir kāda draudzene, kura mēdz atklāti runāt pat par visintīmākajām tēmām, bieži vien pajautāt neļauj kautrīgums.

Mēs centīsimies atbildet uz dažiem no tiem!

Vai viņš var nojaust, cik partneru man ir bijis?

Dažām sievietēm šis jautājums neliek mieru: lūk, mans jaunais mīļotais vīrietis seksa laikā uzreiz sapratīs, kāda ir mana pieredze. Steidzināsim jūs atgriezt atpakaļ nākotnē: jūs neesat koks, pēc kura izskata un “sajūtām” stumbrā var noteikt vecumu. Jūsu vagīna neizstiepjas un nemainās atkarībā no partneru skaita, tāpēc, ja vien jūsu mīļotais vīrietis neizlasīs, piemēram, jūsu dienasgrāmatu, ja jūs tādu rakstat, viņš to nekad neuzzinās vien pēc savām “sajūtām”.

Vai vīrieši var imitēt orgasmu?

Ir grūti tam noticēt, bet jā. 2016.gadā amerikāņu izdevums, kas veltīts dažādiem ar seksu saistītiem jautājumiem, veica aptauju, kurā piedalījās 230 vīrieši. 30% no viņiem atzinās, ka vismaz vienu reizi dzīvē ir imitējušu orgasmu.

3. Cik reizes nedēļā var nodarboties ar pašapmierināšanos?

Masturbācija ir vienkāršs veids, kā atbrīvoties no spriedzes. Speciālisti visā pasaulē vienā balsī apgalvo, ka nekāda kaitīguma šajā procesā nav! Un tomēr dažas sievietes baidās “pārspīlēt” un nodarbina savu prātu ar jautājumu, vai pārāk bieži to nedara. Atbilde: nav nekādu ierobežojumu šim procesam. Jūs varat to darīt tik bieži, cik vēlaties. Galvenais, lai jums šis process sagādātu baudu un prieku.

4. Vai tiesa, ka pēc seksa vajadzētu apmeklēt tualeti?

Urīnceļu infekcijas ir tas, ko nekādā gadījumā nevajadzētu ignorēt. Ārsti apgalvo, ka pēc dzimumakta patiešām ir vērts pačurāt. Tāpēc jā: pamēģiniet to uztvert kā veselīgu ieradumu – gluži tāpat kā nomazgāt rokas pirms ēšanas.

5. Vai ir normāli, ka vagīna rada “purkšķu” skaņas?

Dažkārt jūs ar partneri izmēģināt kādu jaunu pozu un te pēkšņi dzirdat “purkšķošu” skaņu. Daudzas sievietes šādos brīžos sarkst un nobālē, cenšoties vīrieša acīs izlasīt viņa reakciju. Patiesībā tajā, ka tas tā notiek nav nekā nedabīga. Tas ir tikai gaiss, kas nokļuvis jūsu vagīnā, un izkļūst no tās ārā, kad jūs mainat pozu. Nevajadzētu par to atvainoties, jo jūs to nevarat pat kontrolēt!

6. Vai ir normāli, ka anālais sekss man patīk labāk, kā vaginālais?

Ja tā patiešām ir, tad jūs esat katra vīrieša sapnis. Nekā slikta tajā, ka jūs dodat priekšroku anālajam seksam, nav. Tas ir jūsu ķermenis un jūsu izvēle.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem