Vienus vīriešus uzbudina Bārbijtipa sievietes, bet citus – “pieklājīgas skolotājas”. Bet ko vēlamies, mēs, sievietes? Lai mūs mīlētu tādas, kādas mēs esam! Visas planētas sievietes nomoka jautājums: kas vīrieti iepriecina seksā? Patiesībā runa nav par kādu īpašu tehniku. Ja viss būtu tik vienkārši, šo instrukciju tirgotu pat internetā.

Sievietes nereti domā – skaistules ar efektīviem uzlabojumiem visbiežāk ir tās, ko iekāro ikviens vīrietis! Jā, protams, esi droša: 100% viņš ir pamanījis tavas lieliskās krūtis vai juteklīgās lūpas. Bet! Tas spēlē lomu tikai pirmajā iepazīšanās mirklī, turklāt tikai fizioloģiskā izpratnē. Kad sieviete kļūst par mīļāko – vīrietis sievieti vairs nevērtē pēc “atsevišķām” ķermeņa daļām.

Ja palūkosimies mazliet vēsturiski, slavenas mīļākās, kurtizānes neizcēlās ar īpašu pievilcību. Taču lika vīriešiem zaudēt galvu ar savu enerģētiku, balss tembru, smaidu un ķermeņa kustībām. Bet geišas izmantoja slepenu tehniku, kas ļāva “kopēt” partnera žestus, mīmiku un uzvedības modeli, tā kļūstot par “savējām” jau zemapziņas līmenī.

Bet kas vīrietim ir svarīgs mūsdienās?

1. Emocijas

Vai esat pamanījušas, ka parasti, kad vīrietis nodarbojas ar seksu, viņa acis nav aizvērtas? Vīrietis patiesībā gaida saskatāmas sievietes emocijas un galvenais, gūst no redzētā milzīgu baudu. Pat vispašpārliecinātākais par sevi vīrietis vēlas pierādījumus par to, ka viņš ir uz pareizā ceļa.
Tāpēc atceries, nav svarīgi, cik seksa tehnikas un pozas tu proti (un nemaz nevajag eksperimentēt, lai viņam nerastos daudzi jautājumi, piemēram, no kurienes tu to visu zini). Bet ir svarīgi izrādīt emocijas. Vienkārši runājot, ja tev ir labi, vīrietim ir divreiz labāk.

2. Balss

Vīrieši skatās erotiskās filmas ar skaņu. Sievietes balss viņus uzbudina. Tikai ņem vērā: kino ir pieļaujams “mākslīgums”, reālajā dzīvē noteikti nē. Diez vai viņam patiks, ja tu vaidēsi kā ievainota lācene. Zinātnieki apgalvo, ka līdz ar orgasma tuvošanos sievietes balss kļūstot zemāka. Starp citu, tavi baudpilnie vaidi nav vienīgais. Vīrietim arī patīk, ja tu runā seksa laikā, piemēram, izsaki viņam kādu komplimentus par to, ko viņš dara. Nepārspīlē! Nerunā bez apstājas!

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA
Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

3. Atklātība

Sievietes mēdz iekrist divās galējībās. Pirmā – izspēlēt iniciatīvu. Otrā – būt pārāk kautrīgas. Jā, dažkārt mazliet kautrības uzbudina. Taču, ja tu piektajā mīlēšanās reizē būsi gatava noģērbties tikai tumsā un zem segas – tas gan vairs nebūs smieklīgi. Vīrieši atzīstas, ka mīļākā, kas atbalsts viņu idejas seksā ir vislabākā. Sieviete, kas patiesi pieņem vīrieša vēlmes, bet vēl labāk – kad vēlmes sakrīt. Ja tev izdosies atrast zelta vidusceļu – tu viņam piešķirsi spārnus. Liktenīga, nevis vulgāra sieviete, ir īsts retums.

4. Sievišķīgas formas

Lūk, mēs esam tikuši līdz svarīgākajam. Vai vīrietim ir svarīgs sievišķīgas augums? Jā! Taču tas nenozīmē, ka tam ir jābūt 90-60-90. Tāpat kā sabiedrībā valdošais uzskats, ka vīriešiem patīk kuplas krūtis. Atklāsim noslēpumu: visvairāk viņi pievērš uzmanību ķermeņa proporcijām un sievišķībai. Taču arī tas nav galvenais. Seksuālas formas nenosaka ne silikona esamība, ne krūšu izmērs, ne uztrenēts augums. Iemācies sevi mīlēt, rūpējies par savu ķermeni un tu viņa acīs būsi ideāla. Atceries, ka 18.gadsimtā vīrieši uzbudinājās vien ieraugot atkailinātu sievietes plecu, jo kleitas, kādās dāmas staigāja, prasīja pamatīgu piepūli un laiku, lai viņu augumu no tām atbrīvotu. Ir pagājuši gadsimti, bet lielos vilcienos nekas nav mainījies – vīrieši joprojām uzbudinās no detaļām: piemēram, mazliet atkailināta pleca, šķēluma kleitā, kas ļauj saskatīt tavas kājas, plūstošām, maigām kustībām, skaistas apakšveļas. Proti sevi pasniegt un tavs vīrietis būs sajūsmā!

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA
Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

5. Vieglums

Dažas sievietes pēc seksa uzvedas tā, it kā šo vīrieti būtu nopirkušas veikalā. Vai arī jau sāk apspriest vismaz kāzas vai kopīgu mājokli. Atceries, ka tas, kas notiek pēc mīlēšanās, vīrieti nedrīkst “apgrūtināt” un “nospiest”. Ne velti saka, ka vīrieši sapņo par sievu, kas “virtuvē ir lielisks pavārs, mājās – lieliska saimniece, bet gultā – ideāla mīļākā.” Jo viņš šīs lomas patiešām sadala.
Tāpēc tava izturēšanās pēc seksa ir ļoti svarīga viņam. Nepiesārņo viņa smadzenes ar lietām, kas neattiecas uz to brīdi!

6. Sievišķība

Vīrietis var samierināties, ja tev patīk nēsāt bikses, braukt ar džipu vai tu esi boss savā kompānijā. Taču gultā tev ir jābūt vienkārši sievietei, ar kuru viņš var justies kā vīrišķīgs partneris. Baidies izskatīties vāja un atkarīga? Atceries, vēl labāk pieraksti: pašpārliecinātība seksa nav laikā nav laba doma. Atļaujies būt emocionāla un sievišķīga, seksuāla, bet ne vulgāra.
Sievišķība seksā – tās ir pareizās jūtas, tas ir tas, kas viņam patīk. Neizspēlē jūsu intīmās attiecības pēc scenārija “atnācu, paņēmu, uzvarēju”. Un pats galvenais – nevērtē seksu. Patiesībā, ja runa ir par mīlēšanos, to nevar vērtēt “labi – slikti” kategorijās. Svarīgs ir tikai viens faktors – partneru labsajūta.

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA
Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem