Kokteilis
Iekārto

Seši interjera priekšmeti, kas mājās ienes negatīvu enerģiju0

Fot: Shutterstock

Mūsdienās, dekorējot mājokli, arvien populārāki kļūst dažādi bambusa elementi, citi Austrumu stila elementi un dažādas stilizētas statujas, kas veicinot veselību, labklājību un veiksmi ikdienas dzīvē. Taču jāatceras, ka, dekorējot mājokli, nepieciešams ieguldīt ne vien jaunos interjera priekšmetos, bet arī atbrīvoties no vecajiem, lai efektīvi uzlabotu atmosfēru telpā.

Lūk, esam apkopojuši sešus interjera priekšmetus, kas telpā ienes negatīvu enerģiju. Tie var kaitēt kā tavai veselībai, tā labklājībai, veiksmei, mīlestībai un pat finansiālajam stāvoklim.

1. Mākslīgi vai kaltēti ziedi

Foto: pixabay

Mākslīgie un kaltētie augi reprezentē mirušu enerģiju. Lai telpā rastu mieru, harmoniju un līdzsvaru, tajā jābūt svaigiem ziediem. Mūsdienās, iekārtojot mājokli, arvien populārāk kļūst izmantot mākslīgos augus, jo tie vizuālie vienmēr izskatās labi. Turklāt, telpisko augu kopšana var izrādīties īpaši sarežģīts darbs, jo tas ir laikietilpīgs process. Neskaitāmi fenšui praktiķi apgalvo, ka mākslīgu vai nedzīvu augu turēšana mājoklī var piesaistīt dažādas neveiksmes un nevēlamus cilvēkus.

2. Dekoratīvie interjera  priekšmeti

Foto: pixabay

Nereti ģimene, draugi un paziņas uz svētkiem dāvina dažādus dekoratīvus interjera priekšmetus. Taču jāatzīst, ka tie nav īpaši vēlami mājoklī. Īpaši, ja tos dāvinājis cilvēks, ar kuru tev ir domstarpības. Šie priekšmeti mājoklī var radīt ļoti sliktu enerģiju un negatīvas emocijas ne vien tev, bet arī līdzcilvēkiem, kas ilgstoši uzturas tavā mājoklī.

3. Saplēsts spogulis

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Saplēsti spoguļi mājoklī patiesi ir negatīva zīme, tāpēc, ja tavā mājā tāds ir, centies pēc iespējas ātrāk no tā atbrīvoties. Saplēsti spoguļi mājās raisa izteikti negatīvu enerģiju, kuras ietekmē veidojas nesaskaņas ar līdzcilvēkiem. Turklāt, saplēsti spoguļi mājoklī var izjaukt pat attiecības. Ņem vērā: nekad nenovieto spoguli pret ieejas durvīm. Tu taču nevēlies, lai spogulis atraida visu pozitīvo enerģiju, kas ieplūst tavā mājoklī.

4. Kaktusi

Foto: pixabay

Šie augi ir ne vien enerģētiski nelabvēlīgi, bet arī fiziski nelabvēlīgi jūsu mājoklī. Tu tos noteikti vari audzēt savā ziemas dārzā, taču ne mājoklī. Pirmkārt, kaktusi mājoklī var radīt nopietnas nesaskaņas attiecībās. Otrkārt, tie var būt bīstami maziem bērniem un mājdzīvniekiem.

5. Pulksteņi

Foto: Shutterstock

Ja tavs pulkstenis ir apstājies, atbrīvojies no tā. Pulksteņa mūžs ir līdzvērtīgs cilvēka mūžam, tas dzīvo minūti pēc minūtes, stundu pēc stundas. Tas pilda savu mērķi, līdz nodzīvo savu mūžu. Atceries, ka pulksteņus vienmēr iespējams aizstāt ar jauniem. Turklāt, nekad nenovieto apstājušos pulksteni redzamā vietā. Tas var radīt nevajadzīgas nepatikšanas un šķēršļus tavā dzīvē.

6. Stikla trauki

Foto: shutterstock.com

Atbrīvo savu ēdamistabu, virtuvi un citas mājokļa telpas no stikla traukiem, kas ir bojāti. Ieplaisājuši, sadrumstaloti vai saplēsti stikla trauki mājoklī grauj pozitīvās enerģijas plūsmu. Tie pat var likt tuviem cilvēkiem un labiem draugiem pārtraukt attiecības ar tevi.

 

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: “Very Cool People” kopā ar Kristīni Prauliņu izdod jaunu singlu
22 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Lūznavas muižā jau šonedēļ notiks mākslas un garšu festivāls “Mākslas pikniks”
22 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Krāšņais festivāls “Jubilāru salidojums”: jau šīs nedēļas nogalē Limbažos
22 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Ministri eksperimentēs? Valdība dosies mēnesi ilgā atvaļinājumā
1 stunda
SD
Sandra Dieziņa
Laukos
Sandra Dieziņa: Vai nepieļaus “universāla partijas cilvēka” nonākšanu amatā? 1
1 stunda
LA
LA.LV
Sports
Rīgas “Dinamo” puiši Liepājā sāk gatavoties 12.KHL sezonai
1 stunda
LE
LETA/LA.LV
Dabā
Otrdien daudzviet Latvijā stipri līs un dārdēs pērkons
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Šovakar Latvijā būs vērojams daļējs Mēness aptumsums
57 minūtes