Kokteilis
Mīli

6 iemesli, kāpēc sievietes kļūst neuzticīgas attiecībās un kā to atpazīt0

Foto: Shutterstock.com

Sievietes visbiežāk attiecībās ir uzticamas. Taču patiesībā pētījumi pierāda, ka tieši tikpat neuzticīgas, cik spēj būt vīrieši, var būt arī sievietes. Turklāt teju vai puse sieviešu kaut reizi dzīvē ir piekrāpušas savus partnerus.

Vīrieši attiecībās vadās pēc instinktiem un vēlmēm piedzīvot ko jaunu, taču sieviete izjūt vīrieša neapmierinātību, noslēpumainību un neveiksmes. Tāpēc sievietes gluži vienkārši impulsīvi un spontāni mēdz piekrāpt savus vīriešus.

6 iemesli, kāpēc sievietes kļūst neuzticīgas:

Foto: Fotolia

1. Visbiežāk sievietes kļūst neuzticīgas tikai tāpēc, ka viņām attiecībās sākt trūkt uzmanības. Iespējams, viņu vīrieši ir pārāk aizņemti, tāpēc viņi nespēj sadalīt uzmanību vienlīdz savām interesēm un darbam, un pienācīgi veltīt laiku arī partnerei. Tas sievietē var radīt zemu pašvērtējumu.

2. Vēl viens būtisks iemesls, kāpēc sievietes kļūst neuzticīgas – viņas nav apmierinātas ar seksuālo dzīvi. Lai arī pastāv uzskats, ka vīrieši ir tie, kuriem ir ļoti svarīgas seksuālās attiecības, patiesībā ir otrādi. Sieviete cieš, ja viņas vīrietis ir egoists un domā tikai par savas baudas gūšanu. Arī viņa vēlas gūt baudas un kaisles pilnus mirkļus.

3. Teju visas sievietes, kas kaut reizi dzīvē ir krāpušas savus partnerus, piekritīs, ka viņām ir zems pašnovērtējums. Seksam sievietes uztverē ir vienlīdz liela loma kā fiziskai, tā emocionālai baudai. Sekss uzlabo sievietes pašvērtējumu un spēju uzticēties.

4. Arī atriebība ir iemesls, kāpēc viņas kļūst neuzticīgas. Iespējams vīrietis ir sievieti ļoti aizvainojis, vai sāpinājis fiziski, varbūt arī piekrāpis. Tā rezultātā viņai dzimst doma par atriebību. Bieži vien vēloties vīrietim atriebties, sieviete sper sānsoli un kļūst neuzticīga.

5. Emocionālas intimitātes trūkums attiecībās var raisīt sievietē vēlmi kļūt neuzticīgai. Ja viņa šo emocionālo tuvību nespēj rast ar savu partneri, viņa to meklēs ar kādu citu.

6. Savukārt dažas sievietes attiecībās ir tik nelaimīgas, ka viņas vienkārši baidās tās izbeigt. Viņas vienkārši nevēlas būt sliktās un ir pārāk nobijušās no saviem parteriem. Tāpēc viņas nolemj veidot paralēlas attiecības, kļūstot neuzticīgas savam esošajam partnerim.

6 pazīmes, ka viņa ir neuzticīga:

Foto: Fotolia/steinerpicture

1. Viņa atsakās pavadīt laiku kopā ar taviem draugiem un ģimeni. Tas tāpēc, ka viņa jūtās vainīga par to, ka ir tev neuzticīga. Viņa nevēlās, lai šo visu pamanītu vai nojaustu partnera tuvākie.

2. Viņa visu laiku atrod iemeslu, lai tevi kritizētu. Viņa nepārtraukti akcentē tavus trūkumus. Viņa visu laiku cenšas likt tev justies slikti par to, kāds tu esi. Patiesībā tas ir veids, kā viņa cenšas attaisnot savu neuzticību, cenšoties sevi pārliecināt, ka tu jūsu attiecībās esi īstais sliktais.

3. Viņas dzīvē ir jauns un noslēpumains vīrietis. Viņa dažkārt nejauši viņu piemin, bet nekad neieslīgst detaļās.

4. Viņa neatbild uz taviem jautājumiem. Viņa nejūt vajadzību paskaidrot savu attieksmi un emocijas. Viņa vienkārši vēlas, lai tu viņu liec mierā.

5. Viņa kļūst arvien vairāk nošķirtāka un neieinteresētāka jūsu attiecībās. Viņa vairs neizrāda nekādu mīlestību un necenšas darīt neko attiecību labā.

6. Viņa slēpj savu telefonu, jo zina, ka ja to atradīsi, atklāsi ļoti daudz. Viņas telefonā un datorā ir ļoti daudz pierādījumu tam, ka viņa ir tev neuzticīga.

LA.lv