Esat pamanījuši, ka mūsu vidū ir daudzi cilvēki, kas neskatoties uz ikdienas rūpēm, spēj vienmēr saglabāt pozitīvismu un padarīt skaistāku dienu arī citiem?

Šis pozitīvisms ir lipīgs, un, jo vairāk būs šādu pozitīvu cilvēku, jo skaistāka būs pasaule. “Būt laimīgam, nenozīmē, ka viss ir ideāli. Tas nozīmē, ka jūs esat nolēmis neaprobežoties tikai ar nepilnībām.” /autors nezināms/

Ņemot vērā visu iepriekšminēto, esam apkopojuši 10 iemeslus būt laimīgam, pat ja viss nav ideāli:

Spēja izbaudīt mirkli ir ieradums, kuram nepieciešams treniņš

Lai cik dīvaini tas neizklausās, spējai novērtēt to, kas jums ir, nav nekāda sakara ar to, kas jums tiešām ir. Tā ir vairāk sajūta novērtēt to labo, kas jums ir apkārt ikvienā dzīves mirklī.

Jo vairāk jūs to trenēsities, jo labāk jutīsities un spēsiet sasniegt augstākus mērķus.

Atrodot iemeslus būt laimīgam jau tagad, jūs varat pozitīvi ietekmēt savu nākotni

Dr. Dahere Keltnere (Dacher Keltner) no Kalifornijas universitātes apgalvo, ka viņa varot prognozēt cilvēka nākotni, spriežot pēc smaida spēka. Pētnieki pārbaudīja ASV populārās gadagrāmatu fotogrāfijas 111 skolniecēm, kas uzņemtas laikā no 1958. un 1960. gadam.

Turpmākos pētījumos atklājās, ka sievietes, kas fotogrāfijās izrādīja vairāk pozitīvu emociju, bija krietni veiksmīgākas karjerā un laulībā, un baudīja lielāku labklājību. “Pozitīvām emocijām tendence ir paplašināt domas, savukārt negatīvās emocijas mēdz sašaurināt tās un kavē attīstību.!” apgalvo zinātniece.

Prieks var uzlabot tavu veselības stāvokli – tā dod jums daudz iespēju dzīvē

Laba veselība ir kaut kas, ko lielākā daļa cilvēku pieņemt par pašsaprotamu, līdz tā ir apdraudēta.

Kristofers Petersons (Christopher Peterson) no Mičiganas Universitātes, kurš vairāk nekā divdesmit gadus studējis, kāda optimismam ir sasaiste ar veselību, apgalvo, ka optimistiskiem cilvēkiem ir spēcīgāka imūnsistēma, nekā negatīvi noskaņotiem. Tas var būt saistīts ar tendenci labāk rūpēties par sevi.

Katra diena ir jauna iespēja, lai būtu labāk nekā vakar; šādi centieni var palielināt tavu pašapziņu, un, attiecīgi, laimi

Koncentrējoties uz maziem uzlabojumiem un uzstādot mazus mērķus, jūs virzīsiet sevi uz jūsu sapņiem.

Jūs varat būt, kas jūs vēlaties būt tieši tagad; nav svarīgi, kāda ir jūsu situācija no malas

Jūs domājat, ka dzīvei ir dramatiski jāmainās, lai jūs varētu būt tāda, kā jūs vēlaties būt. Ka jums neizdosies pelnīt vairāk naudas, ja nenotiks tas un tas. Vai arī jūs nevarat gūt piedzīvojumu, kamēr jūs nepārdodat savu māju. Patiesība ir, tāda, ka jūs varat būt, kas vien vēlaties, jebkurā brīdī.

tas nekas, ka jums nav naudas, ar kuru palīdzēt tuvajiem. Palīdziet viņiem ar savu padomu un emocionālo atbalstu. Tas nekas, ka jūs it kā esat “piesieta” mājai un nevarat doties tālā piedzīvojumā. Izveidojiet savu piedzīvojumu izmēģinot jaunas lietas tepat mājās… kaut vai iepazīstoties ar jauniem cilvēkiem.

Meklējot prieku jau šajā brīdī, lai cik neadekvāti tas var likties, uzlabo arī cilvēku dzīvi jums apkārt

Lai gan mums visiem ir savi sapņi un mērķi, lielākai daļai galu galā šie sapņi ir par jēgpilnu dzīvi un iespēju pozitīvi ietekmēt apkārtējos cilvēkus.

Laime ir ikdienas izvēle. To daudziem ir grūti pieņemt. Ja jūs spēsiet veikt šo izvēli būt laimīgam, cilvēki jums apkārt to pamanīs. Un jūs viņus motivēsiet darīt to pašu. Kā teikts iepriekš, šī motivācija būtiska ietekmēs jūsu līdzcilvēku veselību un nākotnes laimi.

 

zeltene