Kokteilis
Baudi

6 gaidītākie seriāli, kas pirmizrādi piedzīvos jau šomēness0

Foto: imdb

Ja esat starp tiem, kas uzmanīgi seko jaunumiem pasaules seriālu piedāvājumā, šis raksts ir domāts jums: šie 6 ilgi gaidītie, daudzsološie seriāli pirmizrādes piedzīvos aprīlī.

1. “The Crossing”

Pirmizrāde: 02.04.2018

Nelielas pilsētiņas pludmalē tiek izskaloti aptuveni pieci simti cilvēku ķermeņu. Daži no izskalotajiem vēl elpo un vietējās policijas šerifs (Stīvs Zans) cenšas tikt skaidrībā, kā viņi te nokļuvuši un kas īsti noticis. Tas ir sarežģīti, jo tie, kas runā, apgalvo, ka ir dzimuši pēc 150 gadiem. Turklāt šiem cilvēkiem parādās arī dažādas pārdabiskas spējas.
Kanāla ABC drāmā apvienojas zinātniskās fantastikas elementi ar mūsdienu bēgļu problēmām, kas ir aktuālas visā pasaulē. Seriāla scenārija autori ir Dens Dvorkins un Džeijs Bītijs, kas radījuši scenāriju arī tādiem seriāliem kā «Мыслить как преступник», Скорпионом un Реваншем.

Seriāla “The Crossing” reklāmas rullītis:

2. “The Last OG”

Pirmizrāde: 03.04.2018

Bruklinas gangsteris, kurš ieslodzījumā pavadījis 15 gadus, kļūst brīvs un absolūti līdz nepazīšanai maina savu dzīvi – viņš cenšas to dzīvot toleranti, ir vegāns un pieklājīgs ar hipsteriem. Vienā no galvenajām lomām nofilmējies Džordans Pils, kurš nesen saņēma “Oskara” balvu par lomu filmā “Prom!” (“Get Out”). Galvenajā lomā – pēdējais īstais gangsteris – Treisijs Morgans.

Seriāla “The Last OG” reklāmas rullītis:

3. “The Lost in Space”

Pirmizrāde: 13.04.2018

NetFlix fantastikas seriāls ir slavenā seriāla “Pazuduši kosmosā” rimeiks, kas savu popularitāti savulaik piedzīvoja Amerikas televīzijas kanālos laikā no 1965. līdz 1968.gadam.
Robinsonu ģimene kosmosa kuģī dodas prom no pārapdzīvotās Zemes, meklējot planētu, kas būtu piemērota dzīvei uz tās. Taču kosmosa kuģis cieš avārijā un Robinsoniem nākas izdzīvot uz tās planētas, uz kuras viņi nokļūst. Skaidrs, ka 2018.gada seriāls ir daudz dārgāks un acij baudāmāks, daudzi jau paspējuši izteikt nožēlo, ka ļoti žēl, ka šī darba formāts ir tikai TV, nevis kino ekrāni.

Seriāla “Lost in Space” reklāmas rullītis:

4. “Killing Eve”

Pirmizrāde: 08.04.2018

Psiholoģiskais trilleris uzņemts pēc britu rakstnieka Luka Dženingsa grāmatām. Uzmanības centrā ir divas sievietes – slepkava Villanella un speciālo uzdevumu aģente Eva. Abas galvenās varones ir pietiekoši spēcīgas pretinieces viena otrai. Ierasti Villanella kaitina, bet Eva dodas viņai pa pēdām, tomēr – gadās arī otrādi. Maniakālo slepkavu atveido Džodija Komere, bet Evu – Sandra O, kas pazīstama kā pēc Kristīnas Jangas lomas slavenajā seriālā “Grejas anatomija”.

Seriāla “Killing Eve” reklāmas rullītis:

5. “Westworld”

Pirmizrāde (otrā sezona): 22.04.2018

Viens no visgaidītākajiem projektiem 22.aprīlī startē ar otro sezonu. Futūriskā izklaides parkā androīdi atveido iedzīvotāju lomas Mežonīgajos rietumos. Uz šo vietu cilvēki brauc izklaidēties, “nolaist tvaiku”, atpūsties un izpētīt pagātni. Pirmajā sezonā androīdi “izgāja no sliedēm” un vairs nebija kontrolējami, un tagad visus uztrauc jautājums: vai darbinieki spēs robotus ielikt atpakaļ grožos? Par otrās sezonas sižetu zināms maz – vienīgi tas, ka papildus jau esošajiem Mežonīgo rietumu baroņiem parādīsies arī samuraji. Džonatans Nolans apgalvo, ka otrā sezona būs vēl ambiciozāka par pirmo un pārkāpšot jebkādas “gaidītā” robežas.

Seriāla “Westworld” otrās sezonas reklāmas rullītis:

6. “The Handmaids Tale”

Pirmizrāde (otrā sezona): 25.04.2018

Zemfreda ir kalpone sava Komandiera mājā. Kalpones uzdevums ir dzemdēt bērnus tiem Komandieriem, kuru Sievas ir sterilas. Ir vēl Martas, kas rūpējas par saimniecību un Tantes, kuras audzina sievietes viņu darbam. Audzināšana ir nosacīta- viss balstās uz vardarbību un sodiem.
Un tas viss norisinās ne pārāk tālā nākotnē, kur vienā dienā sievietes tika padarītas par zemāku šķiru- atņemtas jebkādas tiesības, līdzekļi un iespējas. Viņas ir lietas, kuras var izmantot vai sabojāt.
Šajā sezonā varone, atguvusi savu īsto vārdu, tomēr nekādi nespēj tikt vaļā no pagātnes un pārstāt būt tā, kas bija ilgi – sieviete bez tiesībām un personības.

Seriāla “The Handmaids Tale” otrās sezonas reklāmas rullītis:

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv