Kokteilis
Mīli

6 frāzes, kuras tev vajadzētu teikt partnerei katru dienu0

Foto: Pexels

Saglabāt ilgstoši laimīgas un veselīgas attiecības, nenozīmē pa retai reizei doties pastaigā pa parku. Ir lietas, kas jādara ikdienā, lai uzturētu attiecībās dzirksteli nepārtraukti. Esam apkopojuši 6 vienkāršas frāzes, kuras ikdienā būtu jāsaka savai mīļotajai sievietei.

1. Es vēlos būt kopā ar tevi

Skaisti un patiesi vārdi vienmēr padara attiecības uzticamākas un mīļākas. Tie viņai rada pārliecību, ka viņa tev nozīmē visu un ir tev ļoti īpaša.Pat tad, ja esat jūs kopā esat jau gadiem ilgi, šī frāze radīs smaidu un siltas sajūtas partnerē.

2. Es mīlu tevi

Foto: Pexels

Trīs maģiski vārdi. Tiem būtu jābūt kā ikdienas ieradumam – ik rītu ceļoties un dodoties gulēt, pasaki šos vārdus savai mīļotajai. Nedomā par to, ka tava partnere jau tāpat to zina un tāpēc tos nevajadzētu teikt. Šī frāze viņu padara laimīgu, tā ļauj apzināties, ka starp jums abiem ir īstas jūtas. Turklāt, neskatoties uz kopā pavadīto laiku, tie liek jums abiem apzināties, ka partnera dēļ jūs būsiet gatavi doties uz Mēnesi un atpakaļ. Tieši tik ļoti jūs mīlat viens otru.

3. Tu esi skaista

Izskats nav pats primārais attiecībās, taču, lai attiecības veidotos ilgstošas un laimīgas, abiem attiecību partneriem ir jārūpējas par savu ārējo izskatu. Kad sieviete izdzird vārdus, ka viņa ir skaista, viņa kļūst daudz pašpārliecinātāka, turklāt uzlabojas arī viņas darba spējas un teju izmainās arī viņas personība. Ir svarīgi izteikt pat mazus komplimentus, piemēram, ka viņa smaržo lieliski vai ka viņai ir skaists smaids.

4. Es dievinu, kad tu…

Foto: Unsplash

Izsaki komplimentus pat pat visniecīgākajām lietām. Tas liek apzināties, ka vēl aizvien tu pievērs viņai uzmanību un ievēro nianses. Turklāt, tas apliecina, ka vēl joprojām mīli viņu par to, kas viņa ir. Pasaki viņai, ka tu dievini, kā viņa dejo vai rotaļājas ar saviem matiem. Varbūt viņa lieliski koķetē vai ir ļoti mērķtiecīga. Pasaki to viņai un vari būt drošs, ka viņa tevi iemīlēs ar katru dienu arvien vairāk.

5. Tu nozīmē man visu

Nekas nerada patiesāku un platāku smaidu sejā, kā apziņa, ka partnerim tu nozīmē pilnīgi visu. Tas liek apzināties, ka tieši viņa tevi padara par vislaimīgāko cilvēku pasaulē un viņa to pašu var teikt par tevi. Jūs zināt, ka motivējat viens otru kļūt par labākiem cilvēkiem un padarāt viens otra dienu labāku.

6. Es cienu tevi

Foto: pexels

Cieņa ir attiecību pamatā. Apliecinot cieņu pret partneri, tu parūpējies par to, lai arī grūtos brīžos, viņa zina, ka būsi viņas atbalsts un cilvēks, uz ko paļauties. Tas apliecinās, ka lepojies pat par mazākajiem partneres sasniegumiem. Turklāt cieņa nozīmē arī respektēt vienam otra vēlmes un vajadzības, privāto telpu un hobijus. Šī ir viena no būtiskākajām frāzēm, kas palīdz attiecībās abiem partneriem augt kopā.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Magone ir pārliecināta: “Pēc paražām piektdienā nevar sākt neko jaunu”
8 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: vācietis Jorans uzraksta sirsnīgu dziesmu par savu suni, kurš “ir letiņš”
9 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
Augstprātīgi? 3 zodiaka zīmju pārstāvji, kuru “iedomība” patiesībā ir tikai ārējā maska
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Prasībām par minimālo skolēnu skaitu neatbilstu lielākā daļa vidusskolu
55 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Atbalsta plānu rezidentiem algu palielināt par 20%, bet pārējiem mediķiem – par 10%
2 stundas
LA
LA.LV
Sports
Spēļu prakses iegūšanai Balceru nosūta uz AHL
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
NEPLP varētu sodīt “All Media Baltics”
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Latvijā ieplūdīs silts gaiss no Āfrikas: laika prognoze trešdienai
4 stundas