Kokteilis
Mīli

6 frāzes, kuras no vīrieša dzirdēsi tikai tad, ja tiešām būsi viņam īstā0

Foto: Shutterstock

Vīrieši tāpat kā sievietes ir ļoti dažādi, un arī emocijas viņi pauž ļoti dažādi. Bieži vien esot attiecībās, tu redzi kā kustās tava mīļotā lūpas, tu dzirdi ko viņš saka, taču, diemžēl, tu no viņa puses nejūti pat ne mazākās mīlestības izpausmes. Savukārt, tad tu satiec kādu, kas sagriež tavu pasauli kājām gaisā, un ar katru sava ķermeņa šūnu tu jūti, cik ļoti tavs mīļotais partneris tevi apbrīno, ciena un pats galvenais – mīl.

Teju katra sieviete ikdienā vēlas saņemt komplimentus, glaimus un citus, siltus uzmanības apliecinājumus. Neskatoties uz to, ka dažkārt vīrieši mēdz teikt vārdus, kas viņiem neko nenozīmē, šīs 6 frāzes vīrietis savai mīļotajai teiks tikai tad, ja būs viņā no sirds iemīlējies, un uzskatīs viņu par savu īsto.

1. Es tevi mīlu!

Mūsdienu pasaulē tik daudz kas ir viduvējs. Jāatzīst, ka mīlestībai nevajadzētu būt vienai no tām. Diemžēl lielākā daļa vīriešu sievietei atzīstot, ka viņu mīl, uzskata tos par tukšiem un pašsaprotamiem vārdiem. Tāpēc, ja tu patiesi jūti, ka tas, ko tavs mīļotais saka nāk no sirds, tad vari būt droša, ka esi viņam īstā.

2. Tu esi skaista!

Ir pienācis pēdējais brīdis apzināties, ka sievietes sevi kopj un rūpējas par savu ārējo izskatu tāpēc, lai dzīvotu komfortā pašas ar sevi, nevis tāpēc, lai izpatiktu saviem partneriem. Taču, ja šī sieviete, kas ikdienā par sevi rūpējas un vienmēr izskatās satriecoša līdzās savam mīļotajam vīrietim saņem regulārus komplimentus un uzmanības apliecinājumus no vīrieša, tad tas skaidri norāda uz to, ka šis vīrietis sievietē ir vairāk nekā ieinteresēts.

3. Man tevis pietrūka!

Patiesībā šie vārdi sievietei var nozīmēt vairāk nekā kāds spētu iedomāties. Tas, ka vīrietis ilgojas pēc jaukiem, emocionāliem un kaislīgiem mirkļiem kopā ar mīļoto sievieti, norāda, ka viņu interesē kas vairāk kā tikai fiziska tuvība. Šo ilgu sajūtu vīrietis visbiežāk izjūt tad, kad viņš no sievietes saņem maigumu, rūpes un siltumu. Turklāt, šī frāze rada drošības sajūtu sievietē.

4. Es nespēju sagaidīt, kad atkal ieraudzīšu tevi!

Tas ir tik patiesi aizraujoši, ka esot ilgstošās attiecībās saņem šādu frāzi no mīļotā vīrieša. Neatkarīgi no tā, vai viņš to pasaka darba dienas vidū vai esot draugu ballītē. Vīrietis šo frāzi pateiks tikai tai sievietei, ar kuru uzskatīs, ka viņus saista aizraujoša un emocijām bagāta, kopīga nākotne. Viņam ir svarīgi, lai ik reizi tevi satiekot, jūsu starpā virmotu pozitīvas emocijas, lai laiks, ko pavadāt kopā, ir kvalitatīvs un atmiņu vērts.

5. Tu uzlabo manu dienu!

Lielākoties, atgriežoties no darba, kad sieviete ir nogurusi un stresa pārņemta, nejūtoties savā elementā un izsalkusi, viņa pilnīgi noteikti nespēs uzlabot tavu dienu. Turklāt, viņa to nevēlēsies, ja tu neparūpēsies par to, lai arī viņas ikdiena kļūtu skaistāka un emocijām bagātāka. Un tieši šajos brīžos, kad vīrietis sāks uzņemties rūpes par attiecībām un atbildību par mīļoto sievieti, arī sieviete vēlēsies iepriecināt partneri. Kaut ar pavisam nelielu mīlas vēstulīti, vai gardu brokastu kafiju. Visbeidzot, ja sieviete saņem šādu ziņu no sava mīļotā, viņa var būt droša, ka ir īstā un vienīgā savam partnerim.

6. Tu esi labākais, kas ar mani dzīvē noticis!

Mūsdienu sabiedrībā, neskatoties uz to, ka cilvēku kļuvuši daudz savtīgāki un egoistiskāki, nereti satiekas tādi pāri, kas spēj viens otru padarīt par labākām personībām. Mūsdienās, esot attiecībās, cilvēki kļuvuši daudz uzmanīgāki un piesardzīgāki, izvēloties partneri visai dzīvei un tieši tāpēc, viņiem ir svarīgi, lai savstarpējā mīlestība un emocionālā saikne nepārtraukti motivētu abiem partneriem virzīties uz priekšu gan kā pārim, gan indivīdam. Vēl jo vairāk, ja no partnera saņem frāzi, ka tevis satikšana ir labākais, kas viņa dzīvē ir noticis, tad vari būt droša, ka jūsu interesēs ir ilgtermiņa attiecības.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv