Kokteilis
Mīli

6 frāzes, ko nedrīkst teikt, ja negribi izskatīties dumja vīrieša acīs0

Foto: Shutterstock

Dažkārt sievietes attiecībās dara muļķīgas lietas un pieļauj tikpat muļķīgas kļūdas, kas bojā gan attiecības ar mīļoto vīrieti, gan var nelabojami sabojāt tavu priekšstatu vīrieša acīs.

Lūk, 6 frāzes, kas tevi nostāda muļķīgā lomā vīrieša acīs:

“Viņas vīrs visu dara labāk!”

Nekad nesalīdzini savu vīrieti ar kādu citu. Vīriešu pašapziņa ir ļoti jūtīga, tāpēc nevajadzētu to iedragāt. Ja tu vēlies savam mīļotajam vīrietim kaut ko pateikt, tad izdari to vienkārši – izstāsti problēmas būtību un iesaki, kā viņš varētu rīkoties. Nesalīdzini viņu ar citiem!

“Vajadzēja klausīt!”

Ja pēc kādas neveiksmes tu vīrietim uzreiz atgādini, ka tu taču viņu par to brīdināji, bet viņš neklausīja, tici – tas nenostrādās tā, kā tu domā. Viņš pats to saprot. Tikai tevis pateiktais viņu vēl vairāk sakaitina, turklāt tas slikti ietekmē jūsu attiecības.

“Esi taču vīrietis!”

Šī frāze ir viskaitinošākais, ko vīrietis var dzirdēt. Vīrieša pašapziņai tas ir psiholoģisks trieciens un pazemojums. Tieši sieviete liek vīrietim noprast, ka viņam pietrūkst vīrišķības… Nekad tā nedari, lai arī par kādu situāciju būtu runa…

“Es labāk zinu, kā darīt!”

Dažreiz labāk ir apvienot spēkus un zināšanas. Ja tu ietiepīgi ignorē vīrieša padomus un turpini darīt to, no kā neko nesaprot, vīrieša acīs tas izskatās amizanti, smieklīgi un ne pārāk… glaimojoši. Citreiz, ja tu nezini vai neproti, palūdz vīrietim pēc padoma, tici, viņš to neatteiks!

“Es esmu tik nelaimīga…”

Protams, ka katram ir tiesības pasūdzēties, taču, ja tu aiz katra trešā teikuma teiksi, ka esi tik nelaimīga un ka tava dzīve nav izdevusies, vīrieša acīs tavs pašvērtējums strauji krītīsies.

“Es izskatos tik slikti!”

Daudzas sievietes, vēloties dzirdēt komplimentus, sāk apzināti samazināt sev pašvērtējumu un tādā veidā cer izdzirdēt no vīrieša komplimentus. Problēma gan ir tāda, ka patiesībā vīriešus tas ļoti kaitina, un viņi spēj atpazīt šo “triku”. Turklāt tas viņiem liekas muļķīgi un kaitinoši. Ja gribi dzirdēt komplimentu no mīļotā vīrieša, izdari to godīgā ceļā!

LA.lv