Kokteilis
Dzīvo

6 drošas pazīmes: tev blakus ir cilvēks, kas saindē tavu dzīvi0

Foto: Pixabay

Šī atziņa pienāk daudziem no mums – skaidra apzināšanās, ka kāds cilvēks, kas ir tavā dzīvē, patiesībā saindē tavu dzīvi. Ir skaudri to apzināties un šāda situācija prasa tūlītēju risinājumu, pretējā gadījumā drīz vien no tavas līdz šim priecīgās un laimīgās dzīves paliks vien driskas…
Būtiski arī atcerēties, ka šādus cilvēkus tu savā dzīvē, visticamāk, satiksi ne reizi vien, tāpēc ir labi zināt, kādas ir pazīmes, kas liecina – šis cilvēks indē tavu dzīvi.

1. Viņi nekad neatzīst, ka viņiem nav taisnība

Šādi cilvēki pat tad, kad ir pieļāvuši kļūdu, to tāpat nekad neatzīs. Viņi ir 100% pārliecināti, ka taisnība ir tikai viņiem un ka neviens par viņiem labāk nezina, kā konkrētajā situācijā ir jārīkojas. Viņi pat nepieļauj tādu iespēju, ka kāds to varētu zināt labāk par viņiem. Kāpēc? Viņi taču ir perfekti!

2. Viņiem ir milzīgs ego

Negatīviem cilvēkiem ļoti patīk apkārtējiem demonstrēt savus “sasniegumus”, gluži tā it kā neviens cits neko tamlīdzīgu pasaulē nebūtu izdarījis. Ja tu esi pamanījis šādu rakstura iezīmi kādā no cilvēkiem, kas ir tavā tuvumā, esi drošs – šis cilvēks agri vai vēlu saindēs tavu dzīvi. Un, nē, viņš nemainīsies.

3. Viņi neciena citu cilvēku viedokli

Negatīvi cilvēki gan ar savu izturēšanos, gan uzvedību, gan uzskatiem demonstrē necienīgu attieksmi pret citiem cilvēkiem. Lielākajā daļā situāciju viņi to dara tāpēc, lai paceltu savu ego, bet pārējos padarītu par neprasmīgiem un nekam nederīgiem. Lai cik skumji nebūtu, tā ir droša pazīme tam, ka pēc iespējas ātrāk ir jātiek vaļā no šāda cilvēka, ja tāds ir ienācis tavā dzīvē.

4. Viņi dievina būt uzmanības centrā

Negatīvs cilvēks pastāvīgi “velk” uzmanību uz savu pusi. Viņi ir prasmīgi meistari šajā jomā, viņi prot visu uzmanību iegūt tikai sev, turklāt tas notiek jebkurā situācijā: starp draugiem, darbā, attiecībās, vienalga, kur. Atceries, ka šādi cilvēki nemainās.

5. Viņi nepievērš tev uzmanību

Tu esi “nulle” viņu dzīvē. Negatīviem cilvēkiem ir ļoti sarežģīti pievērst uzmanību citiem cilvēkiem un padomāt par viņu dzīvi un emocijām. Bieži vien viņi to nemaz neslēpj, ka viņiem neinteresē neviens cits, izņemot viņus pašus. Piemēram, ja tev ar šādu cilvēku ir saruna, tu viņam kaut ko stāsti, viņš pēkšņi tevi pārtrauc un maina tēma sev vēlamajā. Tā ir nopietna pazīme, ka patiesībā šim cilvēkam ir pilnīgi vienalga, kādi ir tavi uzskati un domas.

6. Viņiem patīk tēlot upuri

Kad tu šādam cilvēkam atklāti pasaki, kas tev nepatīk viņa uzvedībā vai rīcībā, viņš sāk tēlot upuri. Viņi meistarīgi ar tevi manipulēs, stāstīs tev dažādus stāstus, kā rezultātā, iespējams, tev pat kļūs viņa žēl un, galu galā, tu jutīsies vainīgs pie tā, ka atļāvies šo cilvēku kritizēt. Neiesaisties šajās spēlītēs!

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TOP 8 modernākās lietas, kam šoruden jābūt tavā skapī
11 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Magone raud, bet viņas mamma atklāj šausmīgus faktus par attiecībām ar meitu un mājokļa jautājumu
12 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Aminata: “Mani iedvesmoja mamma, vecmāmiņa, tantes – šie stāsti ir iedvesmojoši!”
12 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Turīgas pašvaldības, bet netiek galā ar rindām uz bērnudārziem 2
4 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO, VIDEO: “Dinamo” cīnās, taču nespēj no sliedēm nolaist “Lokomotiv”
2 stundas
LE
LETA
Ekonomika
FKTK piemērojusi “PrivatBank” viena miljona eiro sodu
6 stundas
LE
LETA
Dabā
Ceturtdien naktī līdz pat -1 grādam
10 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: “Lūdzu, tur ir bērni!”Sniedz sīkākas ziņas par traģēdiju Pārdaugavā
3 stundas