Kokteilis
Mīli

6 briesmīgas kļūdas, ko attiecībās pieļauj sievietes un to necieš vīrieši0

Foto: Pexels

Nav ne ideālu pāru, ne ideālu cilvēku, protams, trūkumi ir visiem. Taču dažkārt sievietes attiecībās mēdz pieļaut tādas kļūdas, kas dažkārt noved pat pie šķiršanās. Jo dažkārt sieviešu uzvedība var būt patiešām neciešama.

Atturieties no šīm 6 lietām, ja vēlaties saglabāt ar savu mīļoto vīrieti harmoniskas un cieņpilnas attiecības.

1. Tirgošanās

“Vai šo kažoku tu man uzdāvināsi dzimšanas dienā?”, “Bet ar kādu automašīnu tu brauc?”, “Tādā restorānā es neēdīšu, tas ir lēts, un man tur nepatīk”. Pat, ja vīrietis finansiāli varētu atļauties apmierināt visas sievietes iegribas, tamlīdzīga uzvedība jebkuru var izsist no līdzsvara. Jo vīrietis pats ir tiesīgs izlemt, ko un kam dāvināt un cik daudz naudas tam tērēt. Tici, ikviens vīrietis vēlas, lai tu viņu uztvertu, pirmkārt, kā vīrieti, nevis “naudas maku”. Vēl jo vairāk – ja viņam nav daudz neierobežotu naudas līdzekļu, tad tamlīdzīgi izteikumi no sievietes puses viņam šķitīs aizvainojoši un pazemojoši.

2. Pieķeršanās

Foto: Pexels

Tas, ka tev viņš ir vajadzīgs un tu bez viņa nevari “ne soli”, protams, ir ļoti mīļi, tomēr, atzīsti, tas mēdz būt arī nogurdinoši. Vēlēties būt kopā ar savu mīļoto sievieti ir viens, bet pavisam kas cits, kad viņa vēlas būt ar viņu fiziski blakus 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā. Un, lūk, tieši to vīrieši, kā likums, necieš. Viņiem patīk brīvība un viņi nemīl būt attiecībās, kurās viņiem ir “grūti elpot”. Un šoreiz tam pat nav sakara ar dzimumu – jo neviens pieaudzis, pašpietiekams cilvēks tādās attiecībās nevar justies labi.

3. Neesi bērns!

Viņa neko neprot izdarīt pati. Agrāk viņas vietā visu darīja vecāki, bet tagad viņa uzskata, ka šie pienākumi ir jāuzņemas viņas vīrietim. Viņa ir kā mazs bērns, bet viņš bērniem vēl nav gatavs. Ja arī nākotnē viņš būs gatavs audzināt un palīdzēt iemācīties daudzas lietas saviem bērniem, tad sievieti tā uztvert viņš patiešām nevēlas. Tāpēc, ja vien tu vēlies būt pilnvērtīgās attiecībās ar vīrieti, pirmām kārtām, kļūsti patstāvīga!

4. Spekulēšana ar seksu

Foto: Pexels

Šis ir viens no šausmīgākajiem sieviešu grēkiem. Kaut vai tāpēc vien, ka neviens nemīl, ka viņu izmanto un spēlējas ar viņa “vājajām vietām”, bet sekss vīriešiem ir vislielākā vājība. Kad sieviete ir gatava ar vīrieti tuvībai tikai tajā gadījumā, ja viņš kaut ko izdarīs, nopirks, neizdarīs vai jebkāda cita iemesla dēļ, tas patiešām ir zemiski. Turklāt vīrietī rada mazvērtības kompleksus.

5. Šantāža, pieminot dzimuma atšķirību

“Es taču esmu sieviete! Tāpēc tev tas ir jādara!”. Turklāt šādas dāmītes uzskata, ka jādara viņam ir viss – jāpārbīda dīvāns, jānopērk kažoks, jāpiekāpjas pēc strīda, pat, ja viņai nebija taisnība. Bet, lūk, viņai nekas nav jādara, jo viņa taču ir sieviete! Vīrieši, netērējiet laiku ar tādām sievietēm, jo viņām nevajag vīrieti, bet kalpu, kam nemaksā algu.

6. Visu pārveidot pēc savas gaumes

Foto: Pexels

Jā, varbūt viņam ir kāds mīļākais džemperis, ko tu neciet ne acu galā. Un kas par to? Viņam tas patīk, viņš tajā jūtas ērti, viņam tas ir mīļš. Varbūt šis džemperis viņam saistās ar atmiņām par viņa mīļo omīti, ko viņa reiz uzdāvināja viņam dzimšanas dienā? Necenties visu pārveidot pēc savas gaumes un patikšanas, jūs katrs esat personība. Iemācies viņu cienīt.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: kas ātrāks – lidmašīna “Sukhoi Su-31” vai BMW M klases auto?
3 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Skaistākās operu ārijas par mīlestību festivālā “Summertime” Jūrmalā
3 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Jānis Stībelis laiž klajā jaunu singlu un aicina uz jubilejas koncertu
3 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZD
Zigfrīds Dzedulis
Latvijā
Viens vedējs, lielāka cena. Maksa par atkritumu izvešanu var celties
1 stunda
LA
LA.LV
Ekonomika
Paaudžu maiņa “Skonto” grupā? Uzņēmumu vadību pārņem Rihards Rāvis
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Latgales mežos izvērš divas sēņotāju glābšanas operācijas
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Uz Latviju brauks jaunais Lietuvas prezidents Gitans Nausēda
1 stunda
LA
LA.LV
Ekonomika
Tiešraides ieraksts: Latvijā tiek palaists pirmais 5G internets LMT tīklā
2 stundas