Kokteilis
Dzīvo

6 brīdinoši sapņi, kas liecina par to, ka tu drīzumā kļūsi par māmiņu0

Foto: Pixabay

Zivis, sēnes un kāposti: lūk, 6 sapņi, kas tevi “brīdina” par gaidāmo grūtniecību. Sapņos runā mūsu zemapziņa un pazīmes, kuras ikdienā nepārvar mūsu prāta barjeras.

1. Zivis

Foto: Pixabay

Tas ir viens no vecākajiem ticējumiem par iespējamo grūtniecību. Tiesa, nozīmīgs ir arī sapņa sižets. Ja tu ķer zivis, pērc, redzi, kā tās aug, palielinās izmēros – ir ļoti liela iespēja, ka tu vai nu jau esi stāvoklī vai drīz būsi. Ja tu sapnī redzi zivis, ko centies noturēt rokās – iespējams, tev piedzims dvīņi.

2. Kāposti

Foto: Pixabay

Šis sapnis, gluži kā pareģojums, kurā figurē stārķis, ir saistīts ar dažādiem tautu ticējumiem – mēs kopš bērnības zinām vecmāmiņu stāstus, ka mazo brāli vai māsu atrada kāpostos vai atnesa stārķis. Ja tu patiešām sapni redzu kāpostu lauku, ir tikai viena droša pazīme, ka tu esi stāvokli – tev šis lauks ir jāredz saulainā un skaidrā dienā.

3. Pīles, vistas, olas

Foto: Pixabay

Pīles, vistas, kuras skraida un pinās tev pa kājām tavā sapnī – ir droša grūtniecības pazīme. Ir būtiski, lai tu savā sapnī redzētu arī putnu olas – ja tu tās lasi, tas nozīmē, ka tu droši vari iegādāties grūtniecības testu. Sasista, saplīsusi ola ir slikta pazīme, iespējams, ka gaidāmi sarežģījumi grūtniecības norisē.

4. Kaķēns vai kucēns

Foto: Pixabay

Ja tu savā sapnī redzu mazu zvēriņu, glaudi viņu, baro, tas nozīmē, ka esi “ieslēgusi” savu zemapziņu. Tāpat šis sapnis var nozīmēt jau esošu grūtniecību. Biežāk gan tomēr to, ka tu esi nobriedusi tam, lai kļūtu par mammu.

5. Ūdens

Foto: Pixabay

Ūdens sapnī simbolizē jau esošu vai topošo grūtniecību, turklāt ūdeni savos sapņos var redzēt ne tikai sieviete, bet arī vīrietis. Ja tavs mīļotais vīrietis tev izstāsta par tādu sapni – kā viņš ir bradājis pa caurspīdīgu avotu vai peldējies tajā, iespējams, drīzumā jūs kļūsiet par vecākiem. Netīrs, saduļķots ūdens sapnī nav saistīts ar grūtniecību, bet liecina par to, ka tev ir pārslodze. Nepieciešama atpūta.

6. Sēnes

Foto: Pixabay

Skaistas sēnītes, kuras tu salasi saules pielietā mežā, brīdina tevi – drīz gaidi mazuli! Sēņu izskatam nav nekādas nozīmes, galvenais, lai tavā sapņu grozā to būtu daudz.

LA.lv