Kokteilis
Dzīvo

6 augi, kas attiecībām dāvā kaisli un nodrošina ģimenes laimi0

Foro: Pixabay

Visbiežāk augus un ziedus izmanto kā krāšņumaugus, taču ne katrs zina, ka daudziem augiem piemīt spēja pievilināt ģimenes laimi un mīlestību. Sievietes, kas savos mājokļos ievieš kādu no šiem ziediem, drīz vien pārliecinās par to!

1. Vijolīte

Trejkrāsu vijolīte
Foto – Shutterstock

Nelielie skaistie ziediņi palīdz sievietes atgūt iekšējo harmoniju. Šie ziedi palīdz nostabilizēt arī harmoniju ģimenē. Sarežģītos dzīves periodos sievietei noteikti mājokli jāievieš šis zieds – tas palīdzēs ar problēmām tikt galā.

2. Vaska puķe

Foto: PANTHERMEDIA/ SCANPIX/ LETA

Vēl viens augs, kas sievietēm sola laimi. Guļamistabā novietots puķpodā, augs palīdz uzturēt kaislīgas attiecības ar mīļoto vīrieti un nestrīdēties sīkumu dēļ.

3. Kalateja

Šim augam piemīt maģiskas spējas piesaistīt ģimenes dzīves laimi, kā arī uzlabot attiecības ar mīļoto vīrieti. Ja šis augs atrodas guļamistabā, tas izdala pozitīvu cirkulējošu enerģētiku.

4. Zaķskābenes

Foto: Unsplash

Šis augs jau izsenis ir zināms kā laimes un veiksmes simbols. Tāpat šim augam piemīt spēcīga enerģētika uzlabot ģimenes laimi, kā arī tas palīdz atrast patiesu mīlestību.

5. Ciklamena


Šis augs ieguvis vietu šajā sarakstā tāpēc, ka spēj mājoklim un ģimenei piesaistīt laimi un labklājību. Pateicoties tam, sievietes enerģētika kļūst spēcīgāka un to sajūt arī vīrieši.

6. Kamēlija

Foto – Uldis Muzikants

Kamēliju unikālā enerģētika palīdz pievarēt dažādas bailes, kompleksus, šaubas pašai par sevi, iemācīties būt pašpārliecinātai savos spēkos gan karjerā, gan privātajā dzīvē.

LA.lv