Kokteilis
Apbrīno

56 gadus vecā aktrise Mega Raiena otrreiz „jā” vārdu teiks bijušajam mīļotajam0

Foto – Leta/Reuters/AP

Kā stāsta aktrisei pietuvinātas personas, kinozvaigzne Mega Raiena, kura pirms gada atjaunoja attiecības ar bijušo draugu Džonu Melenkampu, atkal gatavojas iestūrēt laulības ostā.

Desmit gadus Mega Raiena bija precējusies ar aktieri Denisu Kveidu un šī laulība bija skaļa visās izpausmēs. Pirmkārt, viņi satikās Megas popularitātes viļņa virsotnē, bet otrkārt laulība beidzās ar skandālu – drāmas „Dzīvības pierādījums” („Proof of Life”) filmēšanas laikā viņa uzsāka romānu ar aktieri Raselu Krovu un vīru pameta. Tiesa, drīz vien Krovs savukārt pameta aktrisi un viņas karjera arī sāka ripot lejup. Vēl pēc desmit gadiem viņa satika dziedātāju Džonu Melenkampu un vismaz viņas personīgā dzīve nokārtojās. Idille gan ilgi nevilkās – 2014. gadā Melenkamps Raienu iemainīja pret modeli Kristiju Brinkliju. Komentējot šķiršanos, Džons presei atklāja: „Viņa droši vien mani līdz nāvei ienīst.” Nepamanīts nepalika arī fakts, ka tobrīd Brinklijai bija 60 un viņa bija piecus gadus vecāka nekā Mega.

Trīs gadus pēc šķiršanās, 2017. gada vasarā Raiena un Melenkamps atkal sagāja kopā. Pēc zinātāju teiktā, eks-mīlnieki nolēma savām romantiskajām jūtām dot otru iespēju. Un, lūk, tagad plašsaziņas līdzekļi informē, ka abi nolēmuši salaulāties.

66 gadus veco Džonu un 56 gadu veco Megu pamanījuši Dienvidkarolīnas štata Daufuskie salā, kur Melenkampam pieder savrupnams. izdevumam „Page Pix” pārim pietuvinātas personas atklājušas, ka zvaigžņu pāris gatavojas svinībām, kas notiks tieši tur.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv