Kokteilis
Apbrīno

52 gadus vecā aktrise Elizabete Hērlija internetā palielījusies ar meitenīgu augumu0

Foto: Instagram

52 gadu vecumā aktrise nekautrējas laiku pa laikam savā Instagram kontā ievietot fotogrāfijas peldkostīmā. Un pareizi dara! Viņai ir ar ko lepoties: pati rada to dizainu un pati reklamē. Bet pavisam nesen Elizabete ievietoja turpat kailfoto vannasistabā – viņas augumu piesedza vien biksītes un viegla jaciņa, protams, no Elizabetes jaunās kolekcijas.

Tik atklātu foto aktrises pielūdzēji internetā vēl nebija redzējuši. “Atzīstieties, ko jūs darāt, lai tik labi izskatītos,”- jautāja fanes. – “Ar katru dienu izskatāties aizvien seksuālāk”.

Bet skaistuma noslēpumus Elizabete nemaz neslēpj. Katru dienu viņa iesāk savu dienu ar glāzi silta ūdens. Vienmēr viņai līdzi ir ūdens pudelīte. Ūdens aktrisi glābj no izsalkuma sajūtas, kā arī palīdz uzturēt ādu veselīgā izskatā. Un protams, viņai ir ierobežota ēdienkarte. Elizabete neēd miltu izstrādājumus, ceptus ēdienus un nedzer nekādus saldinātus dzērienus.

Aktrise dzīvo ārpus pilsētas un rītus ievienmēr sāk ar sporta klubu. Bet, ja gadījumā uz klubu viņa netiek, tad sporta zāli aizvieto ar skrējienu kopā ar savu suni. Bet tāpat viņai tonusu palīdz uzturēt auksta duša un rīvēšanās ar dvieli.

Foto: Instagram
LA.lv