Kokteilis
Mīli

5 zodiaka zīmju vīrieši, kas no precībām baidās kā no uguns0

Foto: Pexels

Mēs, protams, ceram, ka tavs mīļotais vīrietis nav kāds no šo zodiaka zīmju pārstāvjiem vai vismaz atliek cerēt, ka tu par kāzām vēl neesi noilgojusies. Jo astrologi ir ļoti pārliecināti par to, ka aizvilināt šos vīriešus līdz altārim, ir teju vai neiespējami – viņi no kāzām cenšas izvairīties, kā vien prot.

Dvīņi

Vīrieši- Dvīņi lieliski apzinās savu pievilcību sieviešu acīs, taču mainīt savā statusā neko nevēlas, vēl jo vairāk tāpēc, ka viņi ir laimīgāki par daudzu, nevis vienas sievietes uzmanību. Tāpat viņi arī baidās no tā, ka viņiem visu dzīvi nāksies pavadīt kopā ar vienu sievieti un atteikties no citu daiļavu veltītās uzmanības. Ja arī Dvīņi apprecas, viņi bieži ir neuzticīgi savām sievām.

Lauva

Vēl viens vīrietis, kas nevar sūdzēties par pretējā dzimuma veltīto uzmanību. Patiesībā viņi pie tās ir tik ļoti pieraduši, ka viņiem ne prātā nenāk mainīt savu vecpuiša statusu. Lauva nepavisam nepārdzīvo par to, ka viņam nav savas ģimenes un siltu vakariņu, kad viņš pārnāk no darba – par to viņam ir daudz jauku sieviešu un vakariņas kādā jaukā ēstuvē, kur var satikt arī jaukas oficiantes.

Jaunava

Šiem vīriešiem ir ļoti noslēgts raksturs. Viņiem nekad nav garlaicīgi vienatnē, viņi vienmēr spēj atrast lietas, ar ko sevi aizraut un priekšroku dod turpat vai ideāliem cilvēkiem. Vairums Jaunavu baidās, ka apprecoties viņi tiks ierobežoti un ka samazināsies viņu personīgais lauks, tāpēc viņi dažnedažādos veidos mēģina izvairīties no kāzām. Bez tam, ņemot vērā viņu augstās (par nereālās) prasības pret sievieti, ko viņi varētu apprecēt, viņiem tādu bieži gluži vienkārši neizdodas satikt. Taisnības labad jāsaka, viņi to īpaši nepārdzīvo.

Svari

Vīrieši – Svari nemitīgi šaubās par visu, kad runa ir par attiecībām. Viņi tās analizē, meklē plusus un mīnusus, ilgi šaubās, vai vispār ir vērts “bojāt” sev dzīvi, pievēršoties stabilām attiecībām. Kā jau nojaušat, bieži viņi izlemj, ka nav gan. Ja Svari satiks ļoti izlēmīgu sievieti, kas māk pastāvēt par savu viedokli un vienmēr spēs spert pirmo soli, iespējams, viņi arī var piekrist apprecēties.

Strēlnieks

Strēlnieku gadījumā kāzu neesamības iemesls ir visai banāls: viņiem nav nekā briesmīgāka par rutīnu. Tipisks ugunīgs vīrietis, kas dievina savu brīvību, neatkarību un iespēju darīt tā, kā tikai viņam patīk. Vai nu viņš dzīvē satiks tādu pašu avantūristi (bet tad skandāli būs neizbēgami) vai arī laimīgs līdz vecumdienām izklaidēsies vientulībā.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv