Šo zodiaka zīmju sievietes vīriešu sirdīm liek pukstēt straujāk. Šo sieviešu dēļ vīrieši ir gatavi mainīties – tikt vaļā no kaitīgiem ieradumiem, mainīt savu dzīvesveidu un “upurēt” daudz ko no savas dzīves, lai būtu ar viņām kopā. Bet izšķiroties ar šādu sievieti viņi vēl ilgi nespēj pārstāt par viņu domāt.

Astrologi apgalvo, ka vīrieši šajās sievietēs iemīlas neapzināti un neplānoti – no pirmā acu skatiena.

Ūdensvīrs

Sievietei – Ūdensvīram piemīt milzīgs valdzinājums, bet viņas izcilā humora izjūta ir tā, kam vīrieši nespēj pretoties. Pat dēļ niecīga šīs sievietes uzmanības apliecinājuma, vīrieši ir gatavi uz daudz ko. Iekarot šo sievieti nav vienkārši – viņa ļoti novērtē savu brīvību, un būs gatavo to “upurēt” tikai tad, kad pati iemīlēsies liktenīgajā vīrietī.

Mežāzis

Foto: Pexels

Sievietei – Mežāzim piemīt neparasta pievilcība. Viņa ir noslēpumaina un tas ļoti piesaista vīriešu uzmanību. Taču ne tuvu katram būs dota iespēja šo sievieti iepazīt. Šīs sievietes necieš vājus vīriešus un redz sevi kopā tikai ar bruņinieku baltā zirgā, kas viņai atnesīs zvaigznes no debesīm. Viņai nav svarīgi, kāds ir viņa statuss sabiedrībā, kāds ir viņa izskats, kāda ir viņa nodarbošanās, taču viņam ir jābūt vīrietim ar lielo burtu.

Lauva

Sieviete – Lauva ir maksimāliste, kas no attiecībām sagaida maksimumu. Viņai ir svarīgs viss: izrādītā uzmanība, dāvanas, attieksme, komplimenti un viņai veltītais laiks. Šī sieviete spēj “sagrozīt” galvu pat visnopietnākajam vīrietim, kurš domā, ka attiecībām nemaz nav gatavs.

Auns

Foto: Pexels

Vīrieši ir gatavi uz pilnīgi visu, lai iegūtu šīs sievietes nedalītu uzmanību. Viņa ir neatkarīga, taču tajā pat laikā viņa alkst pēc kaisles un romantiskām attiecībām. Vīriešiem patīk viņas mērķtiecība – viņa patiešām zina, ko vēlas un saņem to, jo vīrietis, kas ar viņu būs kopā, dos viņai to visu un vēl vairāk. Sieviete – Auns vēlas sev redzēt blakus tikpat spēcīgu personību, kā viņa pati.

Skorpions

Šī sieviete pieņem tikai 100% patiesas attiecības, kurās ir pilnīga uzticēšanās un godīgums. Viņa ārkārtīgi ilgi izvēlas savu partneri, “testējot” viņu visdažādākajās dzīves situācijās. Vīriešiem, savukārt, šī sieviete sagroza galvu ar savu kaislīgo dabu un emocionalitāti. Viņa vīriešus spēj nohipnotizēt ar skatienu vien, taču savu liktenīgo vīrieti viņa izvēlas lēni un pārdomāti, turklāt viņa uzticas savai intuīcijai.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.