Kokteilis
Dzīvo

5 zodiaka zīmju sievietes, ar kurām ir vissarežģītāk izveidot attiecības un izpatikt viņām0

Foto: Pixabay

Protams, katrai sievietei ir savas prasības un vēlmes, un katra no viņām ir ar kaut ko ir “indīga”. Taču šoreiz apskatīsim tās sievietes, ar kurām, saskaņā ar zodiaka zīmi, ir visgrūtāk izveidot attiecības un izdabāt viņām.

5. vieta – Mežāzis

Ārēji šī sieviete vienmēr valda pār sevi – pat tad, kad viņas iekšienē plosās ugunsgrēks. Viņa sapņo satikt vīrieti, kas viņu mīlēs vienmēr un līdz mūža beigām. No šīs sievietes nevajag gaidīt kaislīgas emocionālas jūtu izpausmes – pat tad, ja Mežāzis iemīlas, viņa tik un tā līdz pēdējam izliksies, ka šis cilvēks viņai ir bezmaz vai vienaldzīgs. Noņemt viņas ārējo masku var tikai akla iemīlēšanās! Taču, ja šī sieviete ar tevi “būvē” attiecības jau ilgāku laiku un neizrāda par tām ne mazāko interesi, netērē tām laiku. Visdrīzāk, viņa nekad nemainīsies.

4. vieta – Ūdensvīrs

Foto: Pixabay

Sieviete – Ūdensvīrs ir impulsīva, taču vīrieši pret viņu izturas pozitīvi – tomēr lielākoties tie ir vīrieši draugi, nevis mīļotie vīrieši. Labāku draugu kā sievieti – Ūdensvīru vīrietim neatrast. Patiesībā īstas jūtas baidās izrādīt viņa pati, jo baidās tikt pievilta. Viņa vienmēr gatavojas “ļaunākajam”.

3. vieta – Zivis

Šī sieviete dzīvo pati savā pasaulē un ir ārkārtīgi emocionāla, un nemitīgi cieš no sajūtas, ka kāds viņu ir nodevis. Zivis gaida uzmanību no mīļotā vīrieša 24h stundas diennaktī. Pretējā gadījumā viņa padarīs traku sevi un tevi arī – nemitīgi šauboties par attiecību patiesumu. Bet pat tad, kad viņa saņems uzmanības apliecinājumus neskaitāmas reizes dienā, viņa tik un tā vēlēsies vēl, vēl un vēl. Īsāk sakot, apburtais loks.

2.vieta – Vērsis

Foto: Unsplash

O! Tev ir paveicies satikt sievieti – Vērsi? Tad uzskati, ka dramatiskas scēnas, trauku plēšana un kliedzieni ir tava turpmākā ikdiena. Un neceri, ka kādreiz tu spēsi viņu strīdos uzvarēt. Vēl jo vairāk – pārliecināt. Labāk samierinies ar neizbēgamo un atzīsti to, ka viņai vienmēr būs taisnība. Kad “tvaiks” izies, viņa kļūs pakļāvīgāka.

1.vieta – Vēzis

Nav nekā sarežģītāka kā sieviete – Vēzis. Taču tam, ko viņa mīl patiešām, viņa ir uzticama līdz kapa malai un ir gatava doties ar šo cilvēku kaut vai uz Mēnesi. Bet no mīļotā viņa pieprasa to pašu! Un, protams, ne katrs tam ir gatavs… Ja šai sievietei nepatiks tavs skatiens, tavs tonis, tava uzvedība vai izturēšanās, viņa vienkārši pārstās ar tevi kontaktēties. Jo ilgāk viņa “dzīvos savā pasaulē” , norobežojoties no tevis, jo atriebīgāka viņa kļūs. Ja tu no viņas kaut ko pieprasīsi ar “kliedzienu” vai jebkādā citā uzstājīgā veidā – saņemsi apaļu neko. Ja tu kaut ko vēlies panākt, atceries, ka iedarbojas tikai un viena vienīga metode – mīlestība un maigums. Un… ja godīgi, arī ne vienmēr.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TOP 8 modernākās lietas, kam šoruden jābūt tavā skapī
12 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Magone raud, bet viņas mamma atklāj šausmīgus faktus par attiecībām ar meitu un mājokļa jautājumu
13 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Aminata: “Mani iedvesmoja mamma, vecmāmiņa, tantes – šie stāsti ir iedvesmojoši!”
13 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Turīgas pašvaldības, bet netiek galā ar rindām uz bērnudārziem 2
5 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO, VIDEO: “Dinamo” cīnās, taču nespēj no sliedēm nolaist “Lokomotiv”
2 stundas
LE
LETA
Ekonomika
FKTK piemērojusi “PrivatBank” viena miljona eiro sodu
7 stundas
LE
LETA
Dabā
Ceturtdien naktī līdz pat -1 grādam
10 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: “Lūdzu, tur ir bērni!”Sniedz sīkākas ziņas par traģēdiju Pārdaugavā
3 stundas