Kokteilis
Dzīvo

5 zodiaka zīmju sievietes, ar kurām ir vissarežģītāk izveidot attiecības un izpatikt viņām0

Foto: Pixabay

Protams, katrai sievietei ir savas prasības un vēlmes, un katra no viņām ir ar kaut ko ir “indīga”. Taču šoreiz apskatīsim tās sievietes, ar kurām, saskaņā ar zodiaka zīmi, ir visgrūtāk izveidot attiecības un izdabāt viņām.

5. vieta – Mežāzis

Ārēji šī sieviete vienmēr valda pār sevi – pat tad, kad viņas iekšienē plosās ugunsgrēks. Viņa sapņo satikt vīrieti, kas viņu mīlēs vienmēr un līdz mūža beigām. No šīs sievietes nevajag gaidīt kaislīgas emocionālas jūtu izpausmes – pat tad, ja Mežāzis iemīlas, viņa tik un tā līdz pēdējam izliksies, ka šis cilvēks viņai ir bezmaz vai vienaldzīgs. Noņemt viņas ārējo masku var tikai akla iemīlēšanās! Taču, ja šī sieviete ar tevi “būvē” attiecības jau ilgāku laiku un neizrāda par tām ne mazāko interesi, netērē tām laiku. Visdrīzāk, viņa nekad nemainīsies.

4. vieta – Ūdensvīrs

Foto: Pixabay

Sieviete – Ūdensvīrs ir impulsīva, taču vīrieši pret viņu izturas pozitīvi – tomēr lielākoties tie ir vīrieši draugi, nevis mīļotie vīrieši. Labāku draugu kā sievieti – Ūdensvīru vīrietim neatrast. Patiesībā īstas jūtas baidās izrādīt viņa pati, jo baidās tikt pievilta. Viņa vienmēr gatavojas “ļaunākajam”.

3. vieta – Zivis

Šī sieviete dzīvo pati savā pasaulē un ir ārkārtīgi emocionāla, un nemitīgi cieš no sajūtas, ka kāds viņu ir nodevis. Zivis gaida uzmanību no mīļotā vīrieša 24h stundas diennaktī. Pretējā gadījumā viņa padarīs traku sevi un tevi arī – nemitīgi šauboties par attiecību patiesumu. Bet pat tad, kad viņa saņems uzmanības apliecinājumus neskaitāmas reizes dienā, viņa tik un tā vēlēsies vēl, vēl un vēl. Īsāk sakot, apburtais loks.

2.vieta – Vērsis

Foto: Unsplash

O! Tev ir paveicies satikt sievieti – Vērsi? Tad uzskati, ka dramatiskas scēnas, trauku plēšana un kliedzieni ir tava turpmākā ikdiena. Un neceri, ka kādreiz tu spēsi viņu strīdos uzvarēt. Vēl jo vairāk – pārliecināt. Labāk samierinies ar neizbēgamo un atzīsti to, ka viņai vienmēr būs taisnība. Kad “tvaiks” izies, viņa kļūs pakļāvīgāka.

1.vieta – Vēzis

Nav nekā sarežģītāka kā sieviete – Vēzis. Taču tam, ko viņa mīl patiešām, viņa ir uzticama līdz kapa malai un ir gatava doties ar šo cilvēku kaut vai uz Mēnesi. Bet no mīļotā viņa pieprasa to pašu! Un, protams, ne katrs tam ir gatavs… Ja šai sievietei nepatiks tavs skatiens, tavs tonis, tava uzvedība vai izturēšanās, viņa vienkārši pārstās ar tevi kontaktēties. Jo ilgāk viņa “dzīvos savā pasaulē” , norobežojoties no tevis, jo atriebīgāka viņa kļūs. Ja tu no viņas kaut ko pieprasīsi ar “kliedzienu” vai jebkādā citā uzstājīgā veidā – saņemsi apaļu neko. Ja tu kaut ko vēlies panākt, atceries, ka iedarbojas tikai un viena vienīga metode – mīlestība un maigums. Un… ja godīgi, arī ne vienmēr.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Nedēļas nogalē “Engure Cafe” pagalmā bezmaksas koncertā uzstāsies “The Sound Poets” un “Laika Suns”
15 stundas
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Katrīne Sauliete: “Brīži, kad sēžu noraudājusies vai rāju bērnus, – tas paliek ārpus mana profila. Sociālajā vidē vajag laimīgus cilvēkus”
Intervija 16 stundas
ZD
Zane Dzene
Kokteilis
VIDEO: īsais kurss Itālijas kino vēsturē
17 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

RO
Regīna Olševska
Latvijā
Pirmspensijas cilvēki stājas augstskolās. Kas ir pieprasītas programmas?
7 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Negaisā Polijas Tatros dzīvību zaudējuši četri cilvēki, bet 30 ievainoti
6 stundas
LE
LETA
Latvijā
Jūrmalas restorānā tikušies Šlesers un Rīgas domnieks Bergmanis 2
11 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Divi puikas vieni paši izdzīvo trīs dienas: paglābj veiksmīga sakritība 2
6 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Sinoptiķi pavēsta, kad gaidāms karstākais laiks: prognoze 7 dienām
10 stundas