Kokteilis
Dzīvo

5 zodiaka zīmju pārstāvji, kas var kļūt atkarīgi no sociālajiem tīkliem0

Publicitātes foto

Mūsdienās dzīve bez sociālajiem tīkliem vairs nav iedomājama – fotogrāfijas, video, atziņas, viedokļi, blogeri. Taču ir tādi cilvēki, kuriem sociālie tīkli kļūst par viņu virtuālo realitāti un viņi bieži sāk jaukt realitāti ar dzīvi internetā.

Izrādās, ka tas, cik lielā mērā šai atkarībai ir pakļauts konkrētais cilvēks, ir atkarīgs arī no zodiaka zīmes, kādā viņš ir nācis pasaulē.

Auns

Auni ir ļoti aktīvi sociālajos tīklos. Viņi bieži vien publicē provocējošus postus, cenšoties sev pievērst citu cilvēku uzmanību. Lai saniknotu, piemēram, bijušo partneri, Auni var izvietot kādas smieklīgas bildes, kurās šis cilvēks izskatās ne pārāk labi. Un tamlīdzīga uzvedība viņiem ir raksturīga.

Dvīņi

Dvīņi ir tie, kas ir pirmajā vietā sarakstā “atkarīgi no sociālajiem tīkliem”. Viņi izlasa katru postu, izskata katru ziņu, ja citi nevar iedomāties savu rītu bez krūzes aromātiskas tējas vai kafijas, tad Dvīņiem tie ir sociālie tīkli. Viņi mēdz izteikt komentāros nicīgas piezīmes un reizēm pat nepieklājīgas, šī iemesla dēļ viņus interneta vidē nevis mīl, bet visbiežāk ienīst.

Jaunava

Jaunavām patīk būt vienmēr, visur un visu zināt. Šī iemesla dēļ viņi mēdz komentēt visu, ko acis rāda – arī tādas tēmas, kurās, būsim godīgi, patiesībā nesaprot neko. Šī iemesla dēļ viņi internetā noteikti neierindojas “mīluļu” topā. Taču tas viņus nebiedē – ar sociālajiem tīkliem viņu dienu sāk un dienu beidz.

Skorpions

Saistītie raksti

Skorpioniem sociālie tīkli ir kā paralēlā dzīve. Viņi nevar savu dienu iedomāties bez komentāriem sociālajos tīklos, piemēram. Dara to viņi vienas vienīgas izpriecas dēļ. Vel viņiem patīk rakstīt ironiskus komentārus, kas var sadusmot citus.

Zivis

Zivis ir tipiski blogeri. Viņi var filmēt un fotografēt katru savu dzīves momentu un nemitīgi aizpildīt ar savām fotogrāfijām, domām, video laika joslu. Nevienam nepatīk tas, cik daudz un kādā veidā Zivis “spamo”, taču bez sociālajām vietnēm iedomāties savu dzīvi šie cilvēki nespēj.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: lieliskā atmosfērā aizvadīts pirmais festivāla “BILDES 2019” koncerts
15 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
5 vienkārši veidi, kā padarīt mājīgu jauno dzīvesvietu
15 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: iecienītais stilists Aleksandrs Pavlovs nosauc TOP 9 aktuālākās rudens sezonas apavu modes tendences
16 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
Klupdami krizdami uz “Expo 2020”. Latvijas dalība izstādē Dubaijā vēl nav izgāzusies
3 stundas
LL
LETA, LA.lv
Ekonomika
Daugavpilī pie “Swedbank” bankomātiem izveidojušās rindas. Kā situāciju komentē banka? 1
3 stundas
LE
LETA/LA.LV
Ekonomika
Baumu anatomija – vai ir jēga nakšņot pie bankomāta?
2 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Labklājības ministre atklāj, cik milzīga ir lielākā pensija Latvijā 4
8 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. Aizturētie tīšām izraisa ugunsgrēku Jūrmalas policijas izolatorā
4 stundas