Kokteilis
Dzīvo

5 zodiaka zīmju pārstāvji, kas var kļūt atkarīgi no sociālajiem tīkliem0

Publicitātes foto

Mūsdienās dzīve bez sociālajiem tīkliem vairs nav iedomājama – fotogrāfijas, video, atziņas, viedokļi, blogeri. Taču ir tādi cilvēki, kuriem sociālie tīkli kļūst par viņu virtuālo realitāti un viņi bieži sāk jaukt realitāti ar dzīvi internetā.

Izrādās, ka tas, cik lielā mērā šai atkarībai ir pakļauts konkrētais cilvēks, ir atkarīgs arī no zodiaka zīmes, kādā viņš ir nācis pasaulē.

Auns

Auni ir ļoti aktīvi sociālajos tīklos. Viņi bieži vien publicē provocējošus postus, cenšoties sev pievērst citu cilvēku uzmanību. Lai saniknotu, piemēram, bijušo partneri, Auni var izvietot kādas smieklīgas bildes, kurās šis cilvēks izskatās ne pārāk labi. Un tamlīdzīga uzvedība viņiem ir raksturīga.

Dvīņi

Dvīņi ir tie, kas ir pirmajā vietā sarakstā “atkarīgi no sociālajiem tīkliem”. Viņi izlasa katru postu, izskata katru ziņu, ja citi nevar iedomāties savu rītu bez krūzes aromātiskas tējas vai kafijas, tad Dvīņiem tie ir sociālie tīkli. Viņi mēdz izteikt komentāros nicīgas piezīmes un reizēm pat nepieklājīgas, šī iemesla dēļ viņus interneta vidē nevis mīl, bet visbiežāk ienīst.

Jaunava

Jaunavām patīk būt vienmēr, visur un visu zināt. Šī iemesla dēļ viņi mēdz komentēt visu, ko acis rāda – arī tādas tēmas, kurās, būsim godīgi, patiesībā nesaprot neko. Šī iemesla dēļ viņi internetā noteikti neierindojas “mīluļu” topā. Taču tas viņus nebiedē – ar sociālajiem tīkliem viņu dienu sāk un dienu beidz.

Skorpions

Saistītie raksti

Skorpioniem sociālie tīkli ir kā paralēlā dzīve. Viņi nevar savu dienu iedomāties bez komentāriem sociālajos tīklos, piemēram. Dara to viņi vienas vienīgas izpriecas dēļ. Vel viņiem patīk rakstīt ironiskus komentārus, kas var sadusmot citus.

Zivis

Zivis ir tipiski blogeri. Viņi var filmēt un fotografēt katru savu dzīves momentu un nemitīgi aizpildīt ar savām fotogrāfijām, domām, video laika joslu. Nevienam nepatīk tas, cik daudz un kādā veidā Zivis “spamo”, taču bez sociālajām vietnēm iedomāties savu dzīvi šie cilvēki nespēj.

LA.lv
LE
LETA
Kokteilis
Latvijas zināmākie blūzmeņi – “Latvian Blues Band”- atzīmēs 20 gadu jubileju
6 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: no kādām dzīves pārmaiņām tu visvairāk baidies?
21 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: Megana Mārkla atvaļinājuma laikā Kanādā strādājusi par brīvprātīgo virtuvē bezpajumtnieku patversmē
21 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Valdība nolemj veidot jaunu kompāniju, lai pārņemtu Rīgas un Ventspils ostas
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Lemberga ēras beigas: kāpēc tieši šobrīd? 7
6 stundas
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Lembergs nokautā
2 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Jaunais gads nesīs izmaiņas autovadītājiem – būtisku degvielas cenas kāpumu
2 stundas
LA
LA.LV
Sports
Bertānu slavē sociālajos tīklos: Viņš ir kā automātiskais ierocis
1 stunda