Kokteilis
Dzīvo

5 zodiaka zīmju pārstāvji, kas var kļūt atkarīgi no sociālajiem tīkliem0

Publicitātes foto

Mūsdienās dzīve bez sociālajiem tīkliem vairs nav iedomājama – fotogrāfijas, video, atziņas, viedokļi, blogeri. Taču ir tādi cilvēki, kuriem sociālie tīkli kļūst par viņu virtuālo realitāti un viņi bieži sāk jaukt realitāti ar dzīvi internetā.

Izrādās, ka tas, cik lielā mērā šai atkarībai ir pakļauts konkrētais cilvēks, ir atkarīgs arī no zodiaka zīmes, kādā viņš ir nācis pasaulē.

Auns

Auni ir ļoti aktīvi sociālajos tīklos. Viņi bieži vien publicē provocējošus postus, cenšoties sev pievērst citu cilvēku uzmanību. Lai saniknotu, piemēram, bijušo partneri, Auni var izvietot kādas smieklīgas bildes, kurās šis cilvēks izskatās ne pārāk labi. Un tamlīdzīga uzvedība viņiem ir raksturīga.

Dvīņi

Dvīņi ir tie, kas ir pirmajā vietā sarakstā “atkarīgi no sociālajiem tīkliem”. Viņi izlasa katru postu, izskata katru ziņu, ja citi nevar iedomāties savu rītu bez krūzes aromātiskas tējas vai kafijas, tad Dvīņiem tie ir sociālie tīkli. Viņi mēdz izteikt komentāros nicīgas piezīmes un reizēm pat nepieklājīgas, šī iemesla dēļ viņus interneta vidē nevis mīl, bet visbiežāk ienīst.

Jaunava

Jaunavām patīk būt vienmēr, visur un visu zināt. Šī iemesla dēļ viņi mēdz komentēt visu, ko acis rāda – arī tādas tēmas, kurās, būsim godīgi, patiesībā nesaprot neko. Šī iemesla dēļ viņi internetā noteikti neierindojas “mīluļu” topā. Taču tas viņus nebiedē – ar sociālajiem tīkliem viņu dienu sāk un dienu beidz.

Skorpions

Saistītie raksti

Skorpioniem sociālie tīkli ir kā paralēlā dzīve. Viņi nevar savu dienu iedomāties bez komentāriem sociālajos tīklos, piemēram. Dara to viņi vienas vienīgas izpriecas dēļ. Vel viņiem patīk rakstīt ironiskus komentārus, kas var sadusmot citus.

Zivis

Zivis ir tipiski blogeri. Viņi var filmēt un fotografēt katru savu dzīves momentu un nemitīgi aizpildīt ar savām fotogrāfijām, domām, video laika joslu. Nevienam nepatīk tas, cik daudz un kādā veidā Zivis “spamo”, taču bez sociālajām vietnēm iedomāties savu dzīvi šie cilvēki nespēj.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Zināms, kādas dāvanas Ziemassvētkos saviem bērniem dāvinās princis Viljams un Keita Midltone
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: kāds neparasts vaļasprieks tev patiktu?
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: kāda ir tavas personības tumšākā puse?
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
LA.LV
Ekonomika
Šodien stājas spēkā jauns vilcienu kustības saraksts ar būtiskām izmaiņām visos maršrutos
3 stundas
LE
LETA
Dabā
Septīto gadu pēc kārtas decembra laikapstākļi atklāj interesantu tendenci
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Pēc pašvaldību reformas deputātu skaits varētu sarukt uz pusi 1
2 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Ziemeļkoreja veikusi “ļoti nozīmīgu izmēģinājumu”
1 stunda
MZ
Monika Zīle
Latvijā
Monika Zīle: Toksiskā dārza augļi 1
3 stundas