Kokteilis
Mīli

5 zodiaka zīmju pārstāvji, kas šoruden satiks savu mūža mīlestību0

Foto: Pexels

Katrs periods un zvaigžņu stāvoklis zodiaka zīmju dzīvē vieš pārmaiņas. Lūk, arī šoruden astroloģiskā prognoze sola, ka ir daži cilvēki, kuru iespēja satikt savu liktenīgo otro pusīti un iemīlēties ir ļoti, ļoti liela.

Vai tu esi šo cilvēku vidū?

Ūdensvīrs

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji atradīsies sava valdzinājuma augstākajā virsotnē un sociālās aktivitātes vislielākās gaidāmas tieši rudenī. Liktenīgās tikšanās zvaigznes sola tieši rudenī, pats galvenais – jābūt atvērtam un starp visiem tiem cilvēkiem, kurus satiksi, atpazīsti to cilvēku, pret kuru tevī modīsies simpātijas. Esi drosmīgāks!

Lauva

Zvaigznes tev sola ļoti populāru sociālo dzīvi šajā rudenī. Ceļojumi, jaunas iepazīšanās un daudzsološas tikšanās, visticamāk, notiks tieši septembrī. Uzsākt jaunas romantiskas attiecības mācīs pat tie, kas šobrīd apgalvo, ka viņiem dzīvē nav laika romantiskām attiecībām

Jaunava

Tevi gaida ļoti patīkams periods, tajā skaitā privātajā dzīvē. Tavas komunikācijas barjeras un biklums pazudīs un tu būsi ļoti atvērts. Visdrīzāk, tas arī galvenais iemesls, kādā veidā tu mācēsi piesaistīt pretējā dzimuma uzmanību. Noskaņojies uz romantiku un nesteidzini notikumus!

Svari

Saistītie raksti

Rudens sola dažādus pārsteigumus. Tava otrā pusīte ir kaut kur tev blakus, bet tu vienkārši šo cilvēku vēl neievēro. Visdrīzāk, ka jūs jau esat pazīstami kādu laiku, bet šobrīd uztverat viens otru kā draugi.

Auns

Tava humora izjūta ļaus tev izbaudīt pretējā dzimuma uzmanības apliecinājumus. Nevajadzētu rīkoties impulsīvi, kā tu esi pieradis to darīt, bet vajadzētu iemācīties vērot un nepalaist garām svarīgus brīžus!

LA.lv
BM
Barba Meija
Kokteilis
Kāds ir tavs dzīves mērķis saskaņā ar zodiaka zīmi?
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Kristīne Virsnīte atklāj, ka jau 10 gadus nelieto alkoholu, bet cīnās ar cukura atkarību
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: Latvijā radīts zīmols debitē Londonas bērnu modes nedēļā
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZE
Zane Eniņa
Latvijā
Pipara burgeri labdarībai. Roju Puķi piesaka “Latvijas lepnumam” 2
7 stundas
LE
LETA
Latvijā
“Dienas Biznesam” par slēptu politisko reklāmu draud 100 000 eiro sods
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Kāda filma stundā matemātikas skolotājam Rīgā maksā darbu 2
3 stundas
LE
LETA
Sports
Bukša uzaicināta piedalīties pasaules čempionātā vieglatlētikā
3 stundas
LE
LETA
Dabā
Uz Arktiku pētīt klimatu dodas “vēsturē lielākā polārā ekspedīcija”
2 stundas