Kokteilis
Mīli

5 zodiaka zīmju pārstāvji, kas līdz gada beigām satiks savu otro pusīti0

Foto: Pexels

Astrologi informē, ka šo 5 zodiaka zīmju pārstāvjus līdz gada beigām gaida patīkamas izmaiņas attiecību frontē – vientuļnieki beidzot satiks savas “otrās pusītes”, bet aizņemtie izbaudīs attiecības jaunās krāsās.

Vēzis

Līdz gada beigām Vēzi sagaida dažādas pārmaiņas dzīvē, arī mīlestības frontē. Pats galvenais – ļaujies šiem notikumiem! Necenties analizēt to gaidu un paredzēt nākotni. Biklums tev nepalīdzēs iepazīties ar jauniem cilvēkiem, no kuriem viens var izrādīties arī tava mūža mīlestība. Tiem Vēžiem, kam jau ir attiecības, novembra sākumā attiecību frontē gaidāmas pārmaiņas, tāpēc šajā laika periodā esi ļoti uzmanīgs pret savu partneri.

Zivis

Tuvāk gada beigām tev nāksies vairāk analizēt pašam sevi un savu uzvedību, it īpaši tāpēc, ka tu dienu no dienas sev uzdosi jautājumu – kāpēc tev neveicas mīlestībā? Varbūt vaina slēpjas tavā attieksmē? Gada nogalē mīlestības līnija var “krustoties” ar karjeras jautājumiem, tas ir, galu galā, var izrādīties, ka tava otrā pusīte strādā vienā sfērā ar tevi vai pat vienā un tajā pašā darbavietā! Izrādi iniciatīvu un negaidi brīnumus, ja tu nojaut, par kuru cilvēku ir runa.

Dvīņi

Dvīņu gaida dinamisks gada noslēgums – tas attiecas gan uz iepazīšanos, gan emocijām, gan flirtu. Tu būsi gatavs vēl un vēl ļauties attiecībām, jo nevēlēsies zaudēt iemīlēšanās sajūtu un izkāpt no “rozā briļļu” perioda. Pats galvenais, kas jāatceras – esi patiess arī pret otru cilvēku! Nevazā viņu aiz deguna, ja esi pieņēmis lēmumu šķirties un ļauties jaunām attiecībām.

Auns

Saistītie raksti

Tu beidzot izšķirsies par to, ko tu gaidi no attiecībām. Kad tu atradīsi līdzsvaru starp savām slēptajām vēlmēm un apkārtējo pasauli, attiecības sakārtosies pašas par sevi. Vientuļajiem Auniem beidzot radīsies iespēja satikt savu otro pusīti. Taču jāatceras, ka tev vispirms jāsakārto savas vēlmes un iespējas!

Lauva

Pašpārliecinātās Lauvas kā vienmēr būs lutinātas ar apkārtējo uzmanību. Brīžiem būs sajūta, ka pielūdzēji ir visur – sākot no darba un beidzot ar draugu kompānijām. Aizņemtajām Lauvām attiecībās būs gaidāmas līdz šim nepieredzētas kaislības, bet vientuļniekus gaida patīkami pārsteigumi.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: 5 aizraujoši un mazliet biedējoši seriāli par mākslīgo intelektu
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Katrīna Dimanta ar domubiedriem izdod dziesmu “Pipars” – ar tās anglisko versiju startēs “Supernovā”
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: kā sabiedrībā atpazīstami cilvēki nosvinēja Latvijas dzimšanas dienu
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Rīgas domes trīs iespējas
59 minūtes
LE
LETA
Dabā
No piektdienas kļūs krietni aukstāks
3 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Ziņu portālam LA.LV jauns auditorijas lieluma rekords!
1 stunda
IB
Ivars Bušmanis
Ekonomika
Ivars Bušmanis: Valsts budžeta marķējums – vai solījumus mediķiem varēja izpildīt?
38 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Apsūdz audžuvecākus par vardarbību pret astoņiem bērniem
1 stunda