Kokteilis
Dzīvo

5 zodiaka zīmju pārstāvji, kas ir drīzāk eņģeļi, ne cilvēki0

Foto: Pexels

Katram cilvēkam piemīt savs individuālais raksturs, kas sastāv gan no labajām, gan sliktajām īpašībām. Tomēr dažos cilvēkos apkopotas vairāk ir labās īpašības, kas kopumā viņu raksturu padara līdzīgu teju vai eņģelim, nevis parastam cilvēkam.

Astrologi uzskata, ka pozitīvo īpašību koncentrācija ir apkopota tieši šajās 5 zodiaka zīmēs:

1. Svari

Svari ir pati pilnība – patiesi un pozitīvi. Uzticami. Nezaudē paškontroli arī lielās stresa situācijās. Visur cenšas redzēt skaisto un uzskata, ka dzīve ir pārāk īsa, lai to tērētu strīdos. Tev ir ļoti paveicies, ja tavā tuvumā ir Svari.

2. Vērsis

Ja tu vēlies atrast īstu draugu, meklē Vērsi. Šajā zīmē dzimušie cilvēki ir apveltīti ar patiesām jūtām un lielu sirdi. Viņi patiesi priecājas par to, ja ir izdevies kāda cita sejā radīt smaidu. Tas liek viņiem justies labi un arī viņi paši tad jūtas laimīgi.

3. Zivis

Zivis vienmēr dzīvo paši savā iztēles pasaulē. Šie cilvēki ir ārkārtīgi dāsni, viņi vienmēr visus atbalsta un rūpējas par citiem. Protams, Zivis ļoti labi apzinās, ka kopumā dzīve ir skaista un kāds viens nelabs cilvēks nevar sabojāt visu dienu, tomēr garastāvokli tas bojā pamatīgi. Zivis māk piedot, bet ne aizmirst!

4. Strēlnieks

Šajā zīme ir daudz mīlestības. Nav svarīgi, kā un pret ko tā izpaužas. Strēlnieki paši uzskata, ka mīlestība ir spēks, kas liek griezties pasaulei. Vairāk par visu šie cilvēki neieredz liekulību, tāpēc liekuļi var gaidīt parādāmies arī viņu “sātanisko” pusi.

5. Ūdensvīrs

Ūdensvīra zvaigznājā dzimušie arī ir visnotaļ labestīgi cilvēki. Viņi ir apveltīti ar plašu sirdi, patiesu smaidu un brīnišķīgi sociālu raksturu. Šiem cilvēkiem patīk redzēt citus laimīgus.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Nedēļas nogalē “Engure Cafe” pagalmā bezmaksas koncertā uzstāsies “The Sound Poets” un “Laika Suns”
19 stundas
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Katrīne Sauliete: “Brīži, kad sēžu noraudājusies vai rāju bērnus, – tas paliek ārpus mana profila. Sociālajā vidē vajag laimīgus cilvēkus”
Intervija 20 stundas
ZD
Zane Dzene
Kokteilis
VIDEO: īsais kurss Itālijas kino vēsturē
21 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Cīņa par latviskiem bērnudārziem Rīgā vairs nav bezcerīga?
40 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Negaisā Polijas un Slovākijas Tatros dzīvību zaudējuši pieci cilvēki
10 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Zināms, cik no 47 glābējsilītes bērniem atgriezušies savās bioloģiskajās ģimenēs
10 minūtes
LE
LETA
Dabā
Diena gaidāma silta un vējaina
31 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Prezidenta padomnieku biroja vadītājai Kucinai noteikta 3968 eiro mēnešalga
15 minūtes