Kokteilis
Dzīvo

5 zodiaka zīmes, kas visbiežāk cieš no zema pašvērtējuma0

Publicitātes foto

Pasaulē ir daudz tādu cilvēku, par kuriem mēs sakām, ka, lai viņi sasniegtu savu mērķi, viņi būs gatavi “iet pāri līķiem”. Šiem cilvēkiem visbiežāk ir ļoti liela ticība sev un saviem spēkiem, un augsts pašvērtējums. Taču ir arī pilnīgi pretēji cilvēki – tādi, kas nav pārliecināti par savām spējām, bieži šaubās par to, vai spēs ko paveikt, vai izvēlētais ceļš ir vispareizākais un vai ar šo vai citu lēmumu viņi “nesabojās” dzīvi kādam citam. Šiem cilvēkiem visbiežāk ir zems pašvērtējums.

1. Dvīņi

Šī zodiaka zīme vienmēr vēlas izdabāt citiem cilvēkiem, jo ļoti baidās no atteikumiem. Šie cilvēki reti uzbrūk citiem un tā vietā izvēlas draudzīgus (vai viltīgus) veidus, kā atrisināt konfliktu. Dvīņi bieži vien sevī šaubās, neticot, ka spēj to vai citu lietu ietekmēt vai atrisināt. Tāpat bieži viņi nav pārliecināti par to, ko apkārtējie par viņiem domā.

2. Vēzis

Vēzis ir tā zodiaka zīme, kas var jau piedzimt ar zemu pašvērtējumu. Viņam nepatīk citiem radīt kādas problēmas vai sarežģījumus, bet, ja nu tomēr tā notiek, viņš to šausmīgi pārdzīvo. Tiesa, Vēžus nekādā gadījumā nedrīkst saukt par bezrakstura cilvēkiem – patiesībā viņi ir ļoti principiāli. Viņi spēj uzvarēt dažādās konfliktu cīņās, taču tas notiek ļoti retos gadījumos, tikai tad, kad dzīve viņus uz to piespiež.

3. Svari

Svari nemitīgi dzīvē meklē līdzsvaru, taču, ja kāds viņus pagrūž (tēlaini izsakoties), viņi vienā mirklī var pārvērsties par pilnīgi citu cilvēku. Nepieciešamības gadījumā viņi var par sevi pastāstīt un, ja nepieciešams, arī cīnīties, tomēr tas nebūt nav viņiem raksturīgi. Un drīzāk viņi nolīdīs maliņā, nogaidot, kad vētra mitēsies, nekā “leks kādam acīs”. Viņi patiešām nav droši ne par saviem spēkiem, ne spējām, un, galu galā, arī pat ne par spēju noturēt dzīvē līdzsvaru.

4. Mežāzis

Lai gan zemā pašvērtība it kā nav raksturīga šai zodiaka zīmei, tik un tā Mežāzis ir ļoti ievainojams cilvēks, it īpaši bērnībā un jaunībā. Mežāzim ļoti būtiski ir nostiprināt savu pārliecību par savām spējām un talantiem agrīnā vecumā, pretējā gadījumā viņš visu dzīvi cietīs un šaubīsies par sevi.

5. Zivis

Zivis ir kautrīgas, ļoti emocionālas un visbiežāk klusas – sava zemā pašvērtējuma dēļ. Patiesībā šie cilvēki reti ar kādu konfliktē ne tāpēc, ka būtu miermīlīgi, bet tāpēc, ka nav droši par sevi un spēju strīdā uzvarēt. Zivis salīdzinoši “sāpīgi” uztver šo pasauli un apzinās, cik cietsirdīga un netaisnīga var būt dzīve. Ar šādu apziņu šie cilvēki var nodzīvot visu savu mūžu.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv