Kokteilis
Dzīvo

5 zodiaka zīmes, kas vienmēr dramatizē jebkuru dzīves situāciju0

Foto: Unsplash

Jūsu draugu un radu vidū noteikti ir vismaz viens cilvēks, kurš no mušas ir spējīgs uzpūst ziloni, turklāt jebkurā situācijā! Šādi cilvēki fenomenāli prot dramatizēt visus iespējamos ikdienas un sadzīves notikumus. Uzturēt draudzīgas attiecības ar viņiem, protams, ir sarežģīti, patiesībā reizēm pat neiespējami, neskatoties uz to, ka viņiem, neapšaubāmi, piemīt arī ļoti labas rakstura īpašības.

1. Vērsis

Teorētiski šīs zīmes pārstāvji ir ļoti ietiepīgi un mērķtiecīgi, taču kad runa ir par saskarsmi ar citiem cilvēkiem, bet tas ne vienmēr ir efektīvi un produktīvi (pēc Vērša domām), bieži tas rada dažādas problēmas. Vērsis lieliski zina, kas viņš ir un ko viņš vēlas, kādi ir viņa mērķi, taču pārāk dramatizē apstākļus, kas ir viņa ceļā. Tādā veidā viņš var viegli nodarīt pāri cilvēkiem, iedzīvojoties ne mazums ienaidniekos un radīt daudz vairāk nepatikšanu, nekā tas sākumā bija.

2. Dvīņi

Dvīņi visticamāk ir viena no visdzīvespriecīgākajām zodiaka zīmēm, bet viņiem ir arī ēnas puse – emocionalitāte. Dvīņi, pēc būtības, ir divas personības: no vienas puses viņi pārdzīvo neveiksmes, bet no otras viņiem riebjas rutīna un garlaicība, kā rezultātā viņi nemitīgi meklē jaunus piedzīvojumus un, protams, iekuļas arī nepatikšanās. Tās viņi, starp citu, ļoti mīl dramatizēt un pārspīlēt. Un tas patiešām ir briesmīgi, jo Dvīņi ir arī histērijas karaļi un karalienes.

3. Svari

Šķistu, ka šī līdzsvarotā un harmoniskā zīme ir brīva no dažādām ikdienišķām dzīves problēmām, bet tas ir mānīgs iespaids. Svari mīl skaistas lietas un vēlas sev apkārt redzēt tikai izsmalcinātas lietas un apstākļus, kas, protams, nav iespējams, jo dzīve ir dzīve, bet pasaka ir pasaka. Realitātē viņi to nemitīgi pārdzīvo. Un tas Svarus padara par vienu no tām zodiaka zīmēm, kas pārlieku visu dramatizē un ļoti daudz pārdzīvo.

4. Skorpions

Būsim godīgi: Skorpioni, kā zināms, ir kā skabarga pakaļā daudziem. Viņiem pašiem nav viegli satikt ar citiem cilvēkiem. Patiesībā viņi cilvēkiem neuzticas un ir ļoti noslēpumaini, kas attiecas uz īstām emocijām un jūtām. Un tas Skorpioniem sagādā ne mazums problēmu: uzticība, saskarsme un atvērtība – nav viņu stiprā puse. Tāpēc viņš nemitīgi atrodas tādā kā konflikta stāvoklī pats ar sevi, meklējot “kašķi” ar citiem cilvēkiem un dusmojoties, ka nesanāk iegūt īstus draugus, turklāt dara to diezgan uzstājīgā “tonī”.

5. Ūdensvīrs

Ekscentriska zodiaka zīme, kas virzās pa dzīvi darot visu pēc sava prāta. Rezultātā bieži vien nonāk dažādās konfliktsituācijās, bet saprot to tikai tad, kad ir jau daudz par vēlu. Par cik Ūdensvīrs mūžīgi “būvē” savas sapņu pilis, viņš var aizskart apkārtējos un likties pilnīgi neizturams. Faktiski, Ūdensvīrs to nemaz nepārdzīvo, bet ar savu uzvedību kaitina daudzus. Bet, ja viņam kaut kas neizdodas kā plānots, viņš vēl arī to skaļi un uzstājīgi iztirzā, analizē un, protams, ļoti pārspīlē.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: “Very Cool People” kopā ar Kristīni Prauliņu izdod jaunu singlu
22 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Lūznavas muižā jau šonedēļ notiks mākslas un garšu festivāls “Mākslas pikniks”
22 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Krāšņais festivāls “Jubilāru salidojums”: jau šīs nedēļas nogalē Limbažos
22 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Ministri eksperimentēs? Valdība dosies mēnesi ilgā atvaļinājumā
1 stunda
SD
Sandra Dieziņa
Laukos
Sandra Dieziņa: Vai nepieļaus “universāla partijas cilvēka” nonākšanu amatā? 1
1 stunda
LA
LA.LV
Sports
Rīgas “Dinamo” puiši Liepājā sāk gatavoties 12.KHL sezonai
1 stunda
LE
LETA/LA.LV
Dabā
Otrdien daudzviet Latvijā stipri līs un dārdēs pērkons
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Šovakar Latvijā būs vērojams daļējs Mēness aptumsums
1 stunda