Kokteilis
Dzīvo

5 zodiaka zīmes, kas vienmēr dramatizē jebkuru dzīves situāciju0

Foto: Unsplash

Jūsu draugu un radu vidū noteikti ir vismaz viens cilvēks, kurš no mušas ir spējīgs uzpūst ziloni, turklāt jebkurā situācijā! Šādi cilvēki fenomenāli prot dramatizēt visus iespējamos ikdienas un sadzīves notikumus. Uzturēt draudzīgas attiecības ar viņiem, protams, ir sarežģīti, patiesībā reizēm pat neiespējami, neskatoties uz to, ka viņiem, neapšaubāmi, piemīt arī ļoti labas rakstura īpašības.

1. Vērsis

Teorētiski šīs zīmes pārstāvji ir ļoti ietiepīgi un mērķtiecīgi, taču kad runa ir par saskarsmi ar citiem cilvēkiem, bet tas ne vienmēr ir efektīvi un produktīvi (pēc Vērša domām), bieži tas rada dažādas problēmas. Vērsis lieliski zina, kas viņš ir un ko viņš vēlas, kādi ir viņa mērķi, taču pārāk dramatizē apstākļus, kas ir viņa ceļā. Tādā veidā viņš var viegli nodarīt pāri cilvēkiem, iedzīvojoties ne mazums ienaidniekos un radīt daudz vairāk nepatikšanu, nekā tas sākumā bija.

2. Dvīņi

Dvīņi visticamāk ir viena no visdzīvespriecīgākajām zodiaka zīmēm, bet viņiem ir arī ēnas puse – emocionalitāte. Dvīņi, pēc būtības, ir divas personības: no vienas puses viņi pārdzīvo neveiksmes, bet no otras viņiem riebjas rutīna un garlaicība, kā rezultātā viņi nemitīgi meklē jaunus piedzīvojumus un, protams, iekuļas arī nepatikšanās. Tās viņi, starp citu, ļoti mīl dramatizēt un pārspīlēt. Un tas patiešām ir briesmīgi, jo Dvīņi ir arī histērijas karaļi un karalienes.

3. Svari

Šķistu, ka šī līdzsvarotā un harmoniskā zīme ir brīva no dažādām ikdienišķām dzīves problēmām, bet tas ir mānīgs iespaids. Svari mīl skaistas lietas un vēlas sev apkārt redzēt tikai izsmalcinātas lietas un apstākļus, kas, protams, nav iespējams, jo dzīve ir dzīve, bet pasaka ir pasaka. Realitātē viņi to nemitīgi pārdzīvo. Un tas Svarus padara par vienu no tām zodiaka zīmēm, kas pārlieku visu dramatizē un ļoti daudz pārdzīvo.

4. Skorpions

Būsim godīgi: Skorpioni, kā zināms, ir kā skabarga pakaļā daudziem. Viņiem pašiem nav viegli satikt ar citiem cilvēkiem. Patiesībā viņi cilvēkiem neuzticas un ir ļoti noslēpumaini, kas attiecas uz īstām emocijām un jūtām. Un tas Skorpioniem sagādā ne mazums problēmu: uzticība, saskarsme un atvērtība – nav viņu stiprā puse. Tāpēc viņš nemitīgi atrodas tādā kā konflikta stāvoklī pats ar sevi, meklējot “kašķi” ar citiem cilvēkiem un dusmojoties, ka nesanāk iegūt īstus draugus, turklāt dara to diezgan uzstājīgā “tonī”.

5. Ūdensvīrs

Ekscentriska zodiaka zīme, kas virzās pa dzīvi darot visu pēc sava prāta. Rezultātā bieži vien nonāk dažādās konfliktsituācijās, bet saprot to tikai tad, kad ir jau daudz par vēlu. Par cik Ūdensvīrs mūžīgi “būvē” savas sapņu pilis, viņš var aizskart apkārtējos un likties pilnīgi neizturams. Faktiski, Ūdensvīrs to nemaz nepārdzīvo, bet ar savu uzvedību kaitina daudzus. Bet, ja viņam kaut kas neizdodas kā plānots, viņš vēl arī to skaļi un uzstājīgi iztirzā, analizē un, protams, ļoti pārspīlē.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
BM
Barba Meija
Kokteilis
Agresīvi un bīstami: TOP 4 zodiaka zīmju pārstāvji, kas dusmās ir nekontrolējami
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Pašmāju dziedātājs Igo kļuvis par talantīgu mākslinieku: lūk, kādus traukus viņš rada
1 diena
AG
Alise Grieze
Kokteilis
4 slikta vīra pazīmes: sieva viņam nepavisam nav vajadzīga
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Pētījums atklāj, vai Latvijas iedzīvotāji ir paši neiecietīgākie pret seksuālajām minoritātēm Eiropas Savienībā 1
36 minūtes
LE
LETA
Dabā
Vai novērosim siltuma rekordu? Izbaudām plus 17 grādus 20.oktobrī
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
“Facebook” lietotājus pārsteidz automašīna Iļģuciemā, kas burtiski uzkāpusi kokā
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Sēņošana turpinās – Kandavas novadā mežā apmaldījušies četri cilvēki
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Ceļu satiksmes negadījumos cietuši 17 cilvēki; pieķerti 20 dzērājšoferi
1 stunda