Šo 5 zodiaka zīmju pārstāvji spēj būt ļoti tieši un neiecietīgi, ja runa ir par lietām, kas nav saskaņā ar viņu dzīves uzskatiem, filozofiju un izpratni.

1. Jaunava

Jaunava ir viena no snobiskākajām zodiaka zīmēm. Šie cilvēki neieredz divas lietas: pārsteigumus un mainību. Jaunavām nepatīk savā dzīvē redzēt cilvēkus, kas ir haotiski un impulsīvi. Pašas Jaunavas tas padara nervozas. Šiem cilvēkiem ir ļoti augsti standarti, un viņa nevēlas apdraudēt savus dzīves ideālus kāda cita dēļ, tāpēc šādus cilvēkus gluži vienkārši no savas dzīves “izmet”. Un nepārdzīvo par to.

2. Vērsis

Vērsis ir ļoti ietiepīga zodiaka zīme. Un vienmēr uzmanīgi seko tam, kādas ir viņa domas, it īpaši, ja kāds prasa tās paust. Vērši neieredz, kad viņiem “spiež” pieņemt kādus uzskatus, kas nesakrīt ar viņa viedokli. Viņi labprātīgi kontaktējas tikai ar tiem cilvēkiem, kas viņiem patīk un pats galvenais – viņu dzīves uzskati ir tādi paši kā viņiem.

3. Mežāzis

Kā jau Mežāzis, viņš jau pēc savas būtības ir neiecietīgs pret citiem cilvēkiem, kur nu vēl tādiem, kas ir nepatiesi un izlikšanās ir viņu otrā seja. Mežāzis šādus cilvēkus neieredz – pavisam īsi un konkrēti. Viņš neieredz cilvēkus, kas neprot būt viņi paši.

4. Ūdensvīrs

Šie cilvēki neieredz, kad citi neprot kontrolēt savas emocijas – piemēram, no nelielas problēmas uztaisa veselu traģēdiju… Ūdensvīram riebjas, kad viņam apkārt kāds uztaisa drāmu. Un tāpēc viņš no šādiem cilvēkiem turas pa gabalu, bet, ja tomēr tādi “ieviešas” viņa tuvumā, viņš var kļūt gan rupjš, gan neiecietīgs attiecībā pret viņiem.

5. Vēzis

Vēzim ir liela un plaša sirds. Un tas ir tiesa. Un tomēr – Vēzis ir ļoti neiecietīgs pret citu cilvēku trūkumiem. Viņi neieredz, kad cilvēki ir ieciklējušies, piemēram, uz materiālajām vērtībām. Vēzis ciest nevar cilvēkus, kam nauda ir augstāk par cilvēcīgajām attiecībām un ar šādiem cilvēkiem cenšas nekomunicēt. Taču, ja viņam ceļā šādu cilvēku nākas sastapt, varat pat nešaubīties – Vēzis savus uzskatus atklās, turklāt visai uzstājīgā veidā.