Kokteilis
Dzīvo

5 zodiaka zīmes, kas par visu ir labi informētas: tiem ļoti interesē svešas dzīves0

Foto: Pixabay.com

Katrs no mums ir pazīstams ar tām sajūtām, kad kāds aiz mūsu muguras mūs aprunā. Ja to dara mūsu draugi, paziņas vai kolēģi, tas ir ļoti nepatīkami. Protams, ka baumas rada milzīgu plaisu cilvēku attiecībās, laupot spēju atkal šim cilvēkam uzticēties. Lielākā daļa no mums zina, ka aprunāt citus pašam cilvēkam “aiz muguras” ir nepieklājīgi un toksiski, tomēr, izrādās, ka ir tādi cilvēki, kas šajā rīcībā tādus draudus nemaz nesaskata.

Viņi, drīzāk, uzskata, ka runāt par citu cilvēku dzīvēm, meklēt tajās “šokējošus” brīžus, ko vēlāk apspriest ar citiem “interesentiem” ir vienkārši aizraujoši!

Astrologi uzskata, ka tieši šo zodiaka zīmju pārstāvji tā dara, turklāt neizjūt par to ne mazāko nožēlu.

1. Strēlnieks

No šīs zodiaka zīmes pārstāvja nav iespējams noslēpt neko un nekad. Viņi zina visu. Ja jūs vēlaties zināt, kuram no jūsu kaimiņiem vai kopīgiem draugiem ir jauns darbs, kurš ir izšķīries no vīra/ sievas, kuram bērns skolā ir nesekmīgs, pajautājiet viņiem. Tā kā Strēlniekiem ļoti patīk sabiedriskā dzīve, viņi ir informēti par absolūti visu. Turklāt, kas interesanti, tad, kad viņiem šādas informācijas nav – viņi nebūt nekautrējas pajautāt to kādam, kas varētu zināt par viņu interesējošo tēmu. Vai viņi apzinās, ka runāt par citu cilvēku dzīvēm ir nepieklājīgi? Protams, ka ne! Kas gan tur slikts?

2. Dvīņi

Foto: pexels

Dvīņiem patīk “pārlasīt cilvēkus pa kauliņam vien”. Patiesībā tas pat nenotiek apzināti, taču viņiem to darīt patīk un tas viņus aizrauj. Vienkārši Dvīņiem citu dzīve šķiet ļoti interesanta tēma, lai to apspriestu. Kā tikko kāds aizsāk šādu tēmu, Dvīņi vairs nespēj apstāties. Viņiem ļoti patīk analizēt citu cilvēku dzīvi un notikumus, kas neattiecas uz viņiem pašiem.

3. Vēzis

Vēži apzināti novērš no sevis uzmanību, tāpēc viņiem patīk parunāt par vēl “kaut ko” un “kādu”. Vēži bieži nejūtas pārlieku omulīgi svešās kompānijās, un pat neapzinoties, tādās reizēs sāk apspriest citus cilvēkus. Tas nav tāpēc, ka viņi baumotu apzināti, bet tāpēc, ka viņi vēlas uzturēt sarunu, bet vienlaikus – nerunāt par sevi.

4. Lauva

Foto: Pexels

Lauva, kā zināms, vēlas būt informēts par visu, kas notiek. Viņi stundām ilgi var pavadīt sociālajos tīklos, pētot citu cilvēku profilus un formulējot savu subjektīvo viedokli par viņiem. Par cik visas Lauvas mīl drāmas, tad viņiem ir būtiski šajos cilvēkos atrast kaut ko (pēc viņu domām) nepareizu, šokējošu vai vismaz dīvainu, lai pēc tam ar lielu baudu varētu to ar kādu apspriest. Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem ļoti patīk uzmanība un sarunas, taču viņi neuzskata, ka šādā veidā – aprunājot citus, viņi dara kaut ko sliktu.

5. Svari

Svari dievina noslēpumus, turklāt viņiem ir īpašs talants likt cilvēkiem sev uzticēties. Taču tiem, kas to dara, vienmēr būtu jāatceras, ka Svariem patiesībā ir ļoti grūti nedalīties ar iegūti informāciju ar citiem. Svari – tie ir cilvēki vērotāji, viņiem patīk iedziļināties citu dzīvē tik ļoti, ka viņi vairs nespēj domāt par neko citu. Turklāt tas ir lieliskākais “materiāls”, ko apspriest kādā ballītē ar citiem cilvēkiem.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Laika apstākļu dēļ pārcelts Summer Sound iesildīšanās pasākums ar Ozolu
8 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Kā atbrīvoties no 7 liekām lietām ceļasomā?
8 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TOP 5 seriāli lietainai dienai: pārsteigs ne tikai ar sižetu, bet arī kvalitāti
8 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

MA
Māris Antonevičs
Latvijā
“Arī ap privātmāju cilvēks joprojām ceļ sētu.” INTERVIJA ar Valsts robežsardzes priekšnieku Gunti Pujātu
39 minūtes
IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Ilze Kuzmina: Vai laižot latiņu aizvien zemāk, ir iespējams celt izglītības kvalitāti?
1 stunda
IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Skolotājiem tomēr būs lielākas algas 1
5 stundas
LE
LETA
Dabā
Ceturtdien līs vairs tikai vietām
4 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
LA.LV jūnijā kļuvis par 3. populārāko ziņu portālu latviešu valodā
6 stundas