Dažkārt dzīvē gadās, ka esam spiesti pārtraukt attiecības ar tuviem cilvēkiem – iemesli tam ir dažādi: nodevība, neatrisināmi konflikti, mainīgas vērtības un uzskati. Lielākajai daļai cilvēku attiecību pārtraukšana ar draugiem vai mīļotajiem cilvēkiem ir sāpīga un psiholoģiski traumatiska. Taču ir daži cilvēki, kuriem pieņemt un izdarīt šo lēmumu ir daudz vieglāk.

Astrologi nosaukuši 5 zodiaka zīmes, kuras spēj attiecības ar cilvēkiem pārtraukt bez šaubīšanās:

1. Auns

Auns nekad savā dzīvē netur lietas, kas, viņaprāt, ir “liekas” un nekādā veidā viņam nepalīdz. Tas attiecas arī uz cilvēkiem! Ja tev ir gadījies aizvainot Aunu vai vēl ļaunāk – pievilkt, faktiski tu Auna acīs jau esi “miris”. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji netērēs savu laiku un pacietību, lai domātu, kas īsti notika vai dotu tev vēl vienu iespēju. Viņiem to nevajag. Pie pirmās iespējas Auns ar tevi pārraus saites uz visiem laikiem. Jo viņam tā ir labāk.

2. Vērsis

Atšķirībā no Auna, Vērsis veltīs laiku, lai saprastu, kas notika un kādas attiecības ir iespējamas ar tevi nākotnē. Taču, ja viņš jutīs, ka tu kaut ko slēp vai ka notikušais tomēr varētu atkārtoties vēl, viņš bez minstināšanās pārtrauks ar tevi attiecības. Turklāt izdarīs to viegli. Viņš vienkārši pazudīs no horizonta, it kā nekad nebūtu tevi pazinis.

3. Lauva

Lauva ir tendēta izsvītrot no savas dzīves cilvēkus, ne tāpēc, ka kāds tai ir nodarījis pāri, bet tāpēc, ka ik pa laikam “tā vajag”. Turklāt Lauva pat nenojauš, ka tādā veidā kādam nodara pāri! Jāatceras arī, ka šajā zodiaka zīmē dzimušie cilvēki vienmēr grib būt vislabākie un iekarot virsotnes, un, ja viņi saprot, ka iekarot kādu no tām traucē kāds no blakus esošajiem cilvēkiem, Lauva nedomājot tiks no viņa vaļā. Kārtējā virsotne vai cilvēks – te pat nav ko domāt!

4. Skorpions

Draudzības jautājumos Skorpions ir ārkārtīgi izvēlīgs, draugu viņam nav daudz, atklāti runājot, ir pavisam maz. Skorpions priekšroku dod ierobežotam, nelielam cilvēku lokam, bet viņš ir pārliecināts, ka ikvienam no viņiem viņš var uzticēties. Tāpēc, ja Skorpions ir pārtraucis ar tevi attiecības, tad tas patiešām ir noticis ar iemeslu – tu esi nodevis viņa uzticību. Kad tas notiks, šīs zodiaka zīmes pārstāvis nešaubīsies ne mirkli, lai rīkotos pēc savas sirdsapziņas – viņam blakus nav cilvēki, kuriem viņš nespēj uzticēties.

5. Ūdensvīrs

Ūdensvīrs ir ļoti sabiedriska zodiaka zīme, taču viņš baidās no rutīnas. Vieni un tie paši draugi var viņam kļūt garlaicīgi, tāpēc viņš ik pa laikam tos “nomaina”. Patiesībā šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir jauki, labsirdīgi cilvēki, kuri labprāt uztur attiecības ar daudz un dažādiem cilvēkiem, tikai viens mīnuss – viņiem tas viss ātri apnīkst un viņi meklē jaunus piedzīvojumus un draugus.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.