Kokteilis
Mīli

TOP 5 zodiaka zīmes, kas neprot mīlēt0

Foto: Pexels

Cilvēki ir ļoti dažādi, ne vienmēr viss attiecībās notiek kā romantiskās filmās un romānos. Daži cilvēki gluži vienkārši neprot mīlēt šī vārda klasiskajā izpratnē. Astroloģijā tādas ir tikai piecas zīmes. Turklāt zodiaka zīmju savstarpējā saderība te nespēlē nekādu lomu un no tā nav atkarīgs, kā cilvēki izrāda savas jūtas. Šie cilvēki viens otram var būt ideāli piemēroti, taču viens no viņiem ir mazāk ārišķīgs, mazāk emocionāls, kā rezultātā no malas citi to uztver kā “viņš mani nemīl”.

Cilvēki, kuriem ir grūti skaļi un spilgti izrādīt emocijas, vienalga var otru darīt laimīgu. Un tā, kuras ir šīs noslēpumainās zodiaka zīmes?

1. Dvīņi

Dvīņi var būt romantiski, viņi var teikt “es tevi mīlu”. Bet patiesībā viņi bieži par to mānās. Dvīņi ir zodiaka zīme, kas visbiežāk krāpj savu partneri. Ja viņi atrod cilvēku, ko patiešām uzskata par savu otro pusīti un vēlas ar viņu saistīt savu dzīvi, tad viņi dara visu, lai attiecības sākumā būtu vētrainas un spilgtas, taču šis “izrāviens” bieži norimstas vēlāk un bieži vien šīs emocijas laika gaitā pat pilnīgi izgaist kā nebijušas.

Dvīņi ir dinamiski, tāpēc viņi reti grib bērnus, kāzas, ierasto rutīnu. Ja jūs viņiem varēsiet nodrošināt katru dienu kā “svētkus”, tad viņi jūs nepametīs. Diemžēl kā jau ikvienās attiecībās par tām jārūpējas ir abiem, jo Dvīņi mīl tikai “saņemt”, nevis dot pretī. Nāksies pierast, ka visi jūsu centieni izdarīt viņiem patīkami tiks uztverti kā pašsaprotami. Dvīņi patiesībā arī baidās no saistībām, tāpēc mūždien meklē atrunas, kāpēc nedarīt vienu vai citu lietu.

2. Mežāzis

Mežāzis ir trijstūris, kam bieži mīlestībai vienkārši nav laika. Ja viņiem tomēr izdodas atrast savu otro pusīti, tad lielu un cītīgu emociju izrādīšanu no viņiem gaidīt nevajadzētu. Šie cilvēki var būt sīkumaini un gluži vienkārši aizmirst, ka viņus mīl. Viņi “aizmirstās” savās privātajās lietās, par tuviniekiem bieži aizmirstot vispār. Mežāži mēdz būt arī līdz riebumam garlaicīgi, tāpēc partnerim nāksies krietni nopūlēties, lai iedegtu uguntiņu.

Pat, ja Mežāzis kādreiz iemīlas, tad par savu partneri rūpējas “cita starpā”. Mīlestības izrādīšanu no otras pusītes uztver kā pienākumu. Ja jūs jau esat precējušies, tad uz jautājumu “kāpēc tu man nepievērs uzmanību”, Mežāzis var atbildēt: “Mēs esam precējušies, vai tad nē?”. Viņi ir arī ietiepīgi, tāpēc ar viņiem nevajadzētu strīdēties, jo uzvarēt viņu ir teju neiespējami. Plus vēl attiecībās ar Mežāzi jūs saņemsiet arī lauvas tiesu negatīvu emociju, jo viņi mēdz arī arī enerģētiskie vampīri.

3. Ūdensvīrs

Viņi dievina būt brīvi un pat attiecībās justies neatkarīgi. Viņiem ir nepieciešama viegla mīlestība bez lielām saistībām. Šie cilvēki vienmēr atbalstīs savu partneri, taču necietīs sliktu attieksmi pret sevi. Mīlēt viņi prot tikai gadījumā, ja pret viņiem izturās ļoti, ļoti labi. Kad rozā briļļu periods tuvojas nobeigumam, Ūdensvīrs pārvēršas par garlaicīgu personu. Šķiet, ka jūs ar viņiem esat precējušies jau vismaz 10 gadus, ka jums ir bariņš bērnu un kredīts bankā.

Ūdensvīri ciena cilvēkus, taču ātri “atsalst”. Ar laiku mīļotais cilvēks viņiem kļūst “pašsaprotama lieta”. Taču izšķirties viņi nevar tikai tāpēc, ka varētu gadīties, ka bez tā otra būs vēl garlaicīgāk un tad viņiem būs žēl. Ūdensvīri savaldzina visbiežāk ar savu harizmu un asprātību, taču to visu kā vējš aizpūtīs jau pēc dažiem mēnešiem kopš jūsu attiecību sākuma.

4. Skorpions

Skorpioni ir auksti un nepieejami, taču tikai tik ilgi, kamēr jūs neatklās pilnībā. Viņiem ir nepieciešams iepazīt cilvēku, pirms viņam atklāties. Pat laulībā viņi bez īpaša iemesla var kļūt “atsvešināti” uz kādu brīdi. Saprast Skorpionus var tikai viņi paši, un arī ne vienmēr. Skorpioni spēj izrādīt jūtas, lai gan, viņu neprognozējamība bieži apkārtējos atgrūž. Lai mīlētu Skorpionu, ir jābūt ļoti pacietīgam cilvēkam.

Skorpionu “izlēcieni” var turpināties bezgalīgi – pat tad, kad jums būs ģimene un bērni. Šie cilvēki ne tuvu nav Dieva dāvana, tāpēc normāli mīlēt jūs, visdrīzāk, viņi nemācēs. Šīs zīmes pārstāvji vairumā gadījumu iemīlas lēni, tāpēc var gadīties, ka brīdī, kad viņi beidzot ir sasnieguši emocionālo briedumu vārdiem “es tevi mīlu”, partneris jau sen ir nokļuvis rutīnas stadijā.

5. Vēzis

Vēži neiemīlās – viņi atrod cilvēku, kurš būtu vislabākajā veidā piemērots ģimenes radīšanai. Šie cilvēki ir salīdzinoši romantiski un interesanti, bet tikai attiecību sākumā. Pēc kāda laika, bet vēl jo vairāk pēc kāzām, viņi atsvešināsies no jums, bet tieši tik daudz, lai tas neietekmētu viņu ieceri par “izdevīgu” ģimeni. Spilgtas emocijas no viņiem jūs nesagaidīsiet, un arī pārlieku garlaicīga jūsu kopdzīve nekļūs. Vēži prot rūpēties par cilvēkiem, bet neprot pa īstam mīlēt.

Vēži šajā ziņā atgādina Mežāžus, jo arī viņiem nepatīk, ka kaut kas notiek spontāni, bet “pēc saraksta”. Pat intīmajā dzīvē Vēži nemīl “pārsteigumus”. Kaisle un emocijas Vēžos mīt dziļi, dziļi, un pa retai reizītei to no viņiem var sagaidīt, kad viņiem ir īpaši labs noskaņojums.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv