Vai pazīstat tādus cilvēkus, kas nekad neatvainojās, pat tad, kad labi zina, ka viņiem nav taisnība?

Dažiem cilvēkiem atvainošanās ir tik grūti izdarāma lieta, ka viņi labāk izvēlas to nedarīt vispār. Viņi var nožēlot, bet gluži vienkārši nevar pārkāpt savam ego, lai atvainotos otram un atzītu, ka viņam nebija taisnība.

Viņi parasti domā – ja es atvainošos un nožēlošu, citu acīs tas mani padarīs par vāju. Ja cilvēks nespēj atvainoties – tā ir pazīme tam, ka viņš nav emocionāli nobriedis.

Astrologi apgalvo, ka starp šo piecu zodiaka zīmju pārstāvjiem šādi cilvēki ir sastopami visvairāk.

Dvīņi

Kopējais secinājums ir tāds, ka Dvīņi vispār neizprot atvainošanās nozīmi. Viņi neatzīst, ka būtu izdarījuši ko tādu, par ko būtu jāsaka “piedod”.

Viņi paši dažādus pāridarījumus spēj aizmirst visai ātri, un, iespējams, viņi uzskata, ka citiem cilvēkiem ir tāpat. Par cik Dvīņi ir ļoti pievilcīga zodiaka zīme (kā fiziski, tā emocionāli), uz viņiem ir grūti ilgi dusmoties, tāpēc viņu draugi, radi un citi tuvie cilvēki bieži aizmirst, ka nekad no viņiem nav dzirdējuši vārdu “piedod”.

Strēlnieks

Strēlnieks komunikācijā ar citiem cilvēkiem ir teju nepārspējams (pozitīvā nozīmē), patiesībā viņš varētu izdomāt miljons veidu, kā atvainoties, nemaz nerunājot par vienkāršu “piedod”. Taču tā vietā viņi, visticamāk, uzdāvinās jums ilgi kārotu lietu dāvanā vai aizvedīs uz kādu vietu, kas jums patīk – visu ko, lai tikai novērstu jūsu domas no tā, ka viņiem ir jums jāpasaka maģiskie “lūdzu, piedod”.

Ūdensvīrs

Ja jūs gaidāt atvainošanos no Ūdensvīra, tad dziļi ieelpojiet un aizmirstiet par to. Viņi nav tendēti palūgt piedošanu, pat tad, kad ir katastrofāli kļūdījušies. Ūdensvīri domā, ka viņiem vienmēr ir taisnība un var būt arī visai augstprātīgi, tāpēc jau viņi neies “nolaisties zemāk” par saviem standartiem, lai atvainotos kādam.

Taču, Ūdensvīrs pēc tam var izdarīt daudz laba, tāpēc cilvēki šo viņu trūkumu – nespēt atvainoties, visbiežāk ātri aizmirst un noraksta uz to, ka neviens taču nav ideāls.

Mežāzis

Iespējams, tas saistīts ar to, ka viņi ir ārkārtīgi ietiepīgi, un tieši tāpēc viņiem ir grūti kādam atvainoties. Lieta tāda, ka viņi neprot nožēlot. Ar viņiem sadzīvot nav viegli, un, iespējams, atvainošanās liek viņiem justies pārāk vājiem. Ja viņi nevar saņemt garantiju par to, ka, atvainojoties, viņiem piedod, tad viņi, visdrīzāk, labāk nemaz neriskēs.

Skorpions

Skorpioni patiešām netic tam, ka viņi varētu būt kļūdījušies (viņi ir pārliecināti, ka citi cilvēki vienkārši konkrēto situāciju ir nepareizi sapratuši), tāpēc viņiem nemaz nav jāatvainojas!

Skorpioni dzīvo pēc vadlīnijām, ka nekad nedara sliktas lietas pirmie, tāpēc atzīt to, ka viņi nožēlo, viņuprāt, ir klaji nepareizi. Un tie būtu meli, ja mēs apgalvotu, ka Skorpioni nodarīto nožēlo. Nē. Nekad.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem