Kokteilis
Dzīvo

5 zodiaka zīmes, kas nemācās no savām kļūdām: viņi kāpj uz tiem pašiem grābekļiem0

Foto: Pexels

Esi dzirdējis teicienu par to, ka “kāpj uz tiem pašiem grābekļiem”? Jā, jā, tieši to tas arī nozīmē – atkal un atkal pieļaut vienas un tās pašas kļūdas, negūstot mācību jau no iepriekšējās reizes.

Lūk, 5 zodiaka zīmes, kas visu savu dzīvi kāpj uz saviem grābekļiem un tā arī neiemācās izdarīt no tā secinājumus:

Mežāzis

Mežāži kāpj uz vieniem un tiem pašiem grābekļiem ļoti cītīgi un diemžēl arī ilgu laiku, vairākas reizes pēc kārtas, kaut arī labi apzinās, ka kļūdīsies. Viņu galvenais arguments sev par attaisnojumu: “Tas nav tāpat kā iepriekšējo reizi.” Kas, protams, nav tiesa.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri tic, ka pasaulē ir daudz labu cilvēku, tāpēc viņi katru reizi cer, ka situācija būs labāka. Bet nav. Turklāt katru reizi pēc kārtējās kļūdīšanās viņi domā: “Nu viss, nākošo reizi es būšu gudrāks.” Bet tā viņi saka katru reizi.

Vērsis

Vērši vispār kļūdas neuzskata par kļūdām. Viņiem tas vienkārši ir kārtējais mēģinājums sasniegt vēlamo, bet ja nesanāk, tad viss ir kāda cita dēļ, kas apstākļus padarījis viņam nelabvēlīgus: sliktā sievasmāte, skaudīgais draugs vai riebīgais kaimiņš.

Svari

“Šoreiz būs citādi,” – viņi sev iegalvo katru reizi, kad uzkāpj uz vecā grābekļa. Kad otro un trešo reizi viņi sāpīgi dabū ar kātu pa pieri, viņi filozofiski sevi mierina, ka jebkāda pieredze tomēr ir pieredze. Jā, ar to strīdēties nevar.

Strēlnieks

Pieradis darīt un pēc tam domāt. Strēlnieks savu laiku netērē lieki, jo kaut vai tikai minūte situācijas analizēšanas jau ir vesela minūte. Kam to vajag? Ar briedumu viņi, protams, sāk atcerēties, ka teiciens “septiņas reizes nomēri pirms nogriez” ir izdomāts ne tāpat vien…

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: spēkavīrs, fitnesa treneris Raivis Vidzis kļuvis par dēliņa tēti
9 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Skatītāju iemīļotās filmu un TV seriālu aktrises Anastastijas Zavorotņukas stāvoklis ļoti smags: ārsti vairs nevar cīnīties ar šo vēža formu
9 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: TV šova dalībnieks Vitālijs “iespiests stūrī” atzīstas vēl lielākos melos līgaviņām – patiesībā viņš nemaz nav brīvs vīrietis!
9 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Pašvaldības grib piespiest valdību sarunāties
37 minūtes
LE
LETA
Latvijā
PVD pārbaudījis 13 Siguldas izglītības iestādes: kas līdz šim zināms?
51 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Valdības lēmumu dēļ Rīgas dome budžetā zaudēs 116,6 miljonus eiro
1 stunda
LE
LETA
Ekonomika
Tūrisma firmas “Prieks tūre” klienti saņems kompensācijas
15 minūtes
LA
LA.LV
Sports
“Knicks” jaunais talants visvairāk vēlas “iedankot” pāri Porziņģim
24 minūtes