Kokteilis
Dzīvo

5 zodiaka zīmes, kas nekad neļaujas panikai, bet drosmīgi rīkojās0

Foto – Pixabay

Starp mums ir daži cilvēki, kas sastopoties ar krīzes situāciju vai kādu problēmu, ilgi nedomā, bet rīkojas. Turklāt daži no viņiem intuitīvi prot pieņemt vispareizākos lēmumus. Jāteic, ka šādi cilvēki ir brīnišķīgi ārsti, glābēji, ugunsdzēsēji un jebkuru citu profesiju pārstāvji, kam būtu jāprot strādāt augsta stresa situācijās.

Šīs pieca zodiaka zīmes neprot “krist panikā”, bet analizēt un pieņemt lēmumus. Katrs no šiem cilvēkiem vienmēr zina, kas notiek ap viņu. Viņš ir gudrs, veikls, viņam piemīt lieliskas analizēšanas spējas un augsta stresa noturība. Un kas pats svarīgākais – viņi redz bildi kopumā, nevis detaļās.

Un, tā, noskaidrosim, kuri tie ir:

1. Auns

Šis ir viens no tiem gadījumiem, kad impulsivitāte ir lieliska un noderīga rakstura īpašība. Par cik tas Auniem palīdz domāt un operatīvi reaģēt uz problēmu risinājumiem pat grūtās situācijās, tas tiešām ir lieliski. Tā vai citādi šīs zodiaka zīmes cilvēki ir attapīgi un veikli. Tāpat Auniem piemīt nepieciešamās prasmes, lai pieņemtu lēmumus burtiski dažās sekundēs, turklāt – nekļūdīties. Auni nekad nebāž galvu smiltis, lai pievērtu acis uz konkrēto problēmu. Viņiem daudz vieglāk ir to atrisināt un aizmirst uz visiem laikiem.

2. Dvīņi

Dvīņu smadzenes strādā neticami ātri. Viņi var novērtēt situāciju un izdomāt vislabāko risinājumu tikai dažās sekundēs. Dvīņiem ir ieteicams strādāt jomā, kas ir saistīta ar daudz cilvēkiem. Jo viņi jau instinktīvi zina, kādas grūtības var parādīties konkrētās situācijās un kā no tām izvairīties pēc iespējas efektīvāk. Dvīņi prot atrast kopīgu valodu ar pilnīgi visiem cilvēkiem un tas viņiem nesagādā ne mazākās raizes.

3. Lauva

Lauva vienmēr kontrolē situāciju. Pat ļoti saspringtā situācijā Lauva prot saglabāt mieru un pieņemt visprātīgāko lēmumu. Bet vēl šiem cilvēkiem piemīt tāda burvīga rakstura īpašība, ka tajos gadījumos, kad viņiem būs nepieciešama palīdzība no malas, viņi nekad nekautrēsies to palūgt un nenovilcinās problēmu. Var pat sacīt, ka Lauva intuitīvi jūt, kā sasniegt veiksmi ar citu cilvēku palīdzību. Šīs zīmes pārstāvjiem ir milzīga iekšējā pārliecība, kas palīdz viņiem riskēt un risināt riskantas situācijas, nevis padoties un ciest neveiksmi.

4. Svari

Svari var likties neizlēmīgi, taču viņi prot adekvāti reaģēt uz dažādām situācijām un notikumiem. Jums pat nebūtu jānorāda uz problēmu un jāstāsta, kas tieši ir atgadījies, jo Svari to jau zina. Turklāt viņi darīs visu iespējamo, lai palīdzētu krīzi novērst. Viņiem tas izdodas tik viegli un meistarīgi, ka no malas varētu šķist – viņus tas pat izklaidē.

5. Strēlnieks

Ir divas lietas, kas jums jāzina par Strēlniekiem: viņiem ir satriecoša humora izjūta un iedzimta spēja adaptēties jebkurā situācijā. Viņi ir attapīgi, lieliski prot improvizēt un risināt problēmas. Strēlnieks – tas ir cilvēks, ar kuru kopā jūs gribētu doties ceļojumā uz pasaules malu un vientuļu salu. Viņš ir spējīgs atrisināt praktiski jebko.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: cik labs grāmatu pazinējs tu esi – vari nosaukt šo 18 grāmatu pareizos nosaukumus?
18 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Aktrise Raimonda Vazdika: “Īsts vīrietis nedzīvo uz sievietes rēķina!”
20 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: sabiedrībā pazīstami cilvēki bauda festivāla “Rīga Jūrmala” atmosfēru
20 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

SD
Sandra Dieziņa
Latvijā
FOTO: Jaunpilieši nevēlas palikt nomalē
20 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Jaunais Rīgas mērs atklāj, ko vēlas panākt
13 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Traģiskas ziņas no Vidzemes: dzīvojamās mājas ugunsgrēkā bojā gājis nepilngadīgais
5 minūtes
LE
LETA
Ekonomika
No šodienas vilciena biļetes internetā lētākas
42 minūtes
MA
Māris Antonevičs
Pasaulē
Māris Antonevičs: Krievi vairs negrib Štirlicu
1 stunda