Lai cik dīvaini nebūtu, ne katrs cilvēks ir piemērots ģimenes dzīvei. Ne katrs cilvēks ir piemērots būt par mammu vai tēti. Ir cilvēki, kas nav piemēroti laulībām un saistībām. Ja arī viņiem ir attiecības, parasti tās ir mokošas, nav laimīgas un dažādu iemeslu dēļ agri vai vēlu tiek pārtrauktas. Astrologi apgalvo, ka ir dažas zodiaka zīmes, kas ir maz piemērotas ģimenes dzīvei.

5. vieta – Ūdensvīrs

Nevajadzētu domāt, ka cilvēki, kas nav radīti ģimenes dzīvei, ir antisociāli. Piemēram, Ūdensvīri – dvēseliski cilvēki, kas izvēlas izvairīties no dažādiem konfliktiem un patiešām dievina bērnus. Taču ģimenes dzīvē viņiem visbiežāk neveicas. Lieta tāda, ka šīs zīmes pārstāvji tā īsti neprot mīlēt. Precīzāk, viņi bieži neatšķir mīlestību no draudzības un siltām jūtām, tāpēc bieži pret savu dzīvesbiedru attiecās kā pret draugu, ar kuru viņu vieno kaut kas kopīgs.

Ūdensvīrs nevar ciest, kad viņu “zāģē”, kad izdara psiholoģisku spiedienu un uzliek viņam noteiktus pienākumus. Šādā situācijā viņš vienkārši izvairās no problēmām, bet pie viena, no ģimenes, kas arī kļūst par trauksmes zvanu attiecībās. Īpaši raksturīgi tas ir vīriešiem Ūdensvīriem. Viņi no attiecībām vēlas sagaidīt vieglumu, absolūti nevēlas uzņemties atbildību un iemācīties pieņemt nopietnus lēmumus. Tāpēc viņu attiecības bieži beidzās ar šķiršanos.

4. vieta – Dvīņi

Par Dvīņu nepastāvību klīst leģendas. Un patiešām, šajā zodiaka zīmē dzimst pievilcīgi un simpātiski cilvēki, kas bez mazākās piepūles var iepazīties un likt sevī iemīlēties ne mazums partneru. Ar viņiem pavadīt kopā laiku ir viegli un nepiespiesti, jo Dvīņi ir labsirdīgi, dāsni, dzīvespriecīgi un pozitīvi. Prasme dzīvot ar smaidu un izklaidēties viņiem nesagādā ne mazākās problēmas.

Taču šīs zīmes pārstāvji absolūti nav radīti ģimenes dzīvei. Apprecoties, viņi mainās, burtiski kā hameleoni. Dvīņi neatzīst ģimenē citu lomu kā tikai ģimenes galva, bet sajūtot to, ka kontrole varētu piederēt kādam citam, ievieš stingrus noteikumus, lai “neapdraudētu” viņu pozīciju. Šo noteikumu ir daudz, un jebkura noteikuma neievērošana noved pie skandāla. Ar laiku jūtas paliek aizvien mazāk un mazāk, noteikumu – aizvien vairāk un vairāk, un, protams, ka galu galā partneris to neiztur un attiecības sabrūk.

Foto: Pexels.com

3. vieta – Lauva

Lauva ir viena no “viskvalitatīvākajām” zodiaka zīmēm. Lauvas ir lieliski, veiksmīgi un dāsni, turklāt seksuāli pievilcīgi un harizmātiski. Nav brīnums, ka Lauvu vēlas apprecēt teju jebkurš. Taču jāteic, ka šo visu lielisko īpašību kopums vēl nebūt negarantē, ka kopā ar Lauvu ir sagaidāma laimīga ģimenes dzīve.

Problēma ir tajā, ka Lauva ir kā apsēsta ar savu reputāciju. Viņš uzskata, ka ir ideāls, kas ir jāpielūdz, viņš ir zvaigzne, kas pelnījusi apbrīnu. Bet partneris viņam blakus – uzticams pielūdzējs, bet ne vairāk. Lai uzturētu veiksmīga cilvēka imidžu, Lauvai ir dzīvesbiedrs un bērni. Tieši tāpat kā veiksmīgā biznesā ir vairāki faktori, kas to padara par veiksmīgu, tieši tāpat ģimene ir veiksmes faktors, kas Lauvas personībai ļauj izskatīties veiksmīgai sabiedrības acīs. Saprotams, ka ilgi paciest šādas prasības mīļotā sieviete vai vīrietis nevar. Galu galā tas noved pie tā, ka partnera pacietība beidzās, kam seko šķiršanās.

2. vieta – Auns

Auns ir viens no vismērķtiecīgākajām zodiaka zīmēm, kas dzīvo savu mērķu dēļ. Un šie centieni, kā likums, ir saistīti ar pašrealizāciju un karjeras būvēšanu. Dēļ tā Auni ir gatavi negulēt naktis un tērēt visu savu enerģiju. Laiks, ko veltīt mīļotajam cilvēkam, atliek maz vai nemaz, tāpēc, pat, ja viņiem ir vēlēšanās dziļi sirdī, lai viņiem būtu laimīga ģimenes dzīve, ne vienmēr ir realizējama. Aunu labā īpašība ir tā, ka viņi to apzinās un necenšas apprecēties ātri, viņi to dara nobriedušā vecumā, kad ir patiešām gatavi ģimenes dzīvei, kad jau visi citi lielie plāni ir realizēti.

Tāpat Auni ir raduši rēķināties tikai ar sevi, kas nereti noved pie domstarpībām ar mīļoto cilvēku. Bet vēl šīs zīmes pārstāvji citus cilvēkus uzskata par egoistiem, un tikai sevi par devīgiem un mīļiem – tādiem, kas rūpējas par citiem. Ar šādu attieksmi izveidot laimīgu ģimenes dzīvi nav viegli.

Foto-Fotolia

1. vieta – Strēlnieks

Strēlnieki ir visnenopietnākie no visām zodiaka zīmēm. Viņi nav raduši nopietni izturēties pret dzīvi un pat pieauguši pavada laiku kompānijās, nevis mājās kopā ar mīļoto cilvēku. Savu personīgo brīvību viņi ļoti ciena, tāpēc visos iespējamajos veidos cenšas izvairīties no likumīgām attiecībām. Strēlnieki nekad nav gatavi oficiālai laulībai, tas ir vai nu spontāns lēmums vai nepārdomāts. Un, protams, kļūstot par laulāto partneri, Strēlnieki savus ieradumus nemaina. Tāpat kā iepriekš, viņi vairāk laika pavada kopā ar draugiem, nekā mīļoto.

Kas ir interesanti, ja iepriekš aprakstītajām zodiaka zīmēm šīs tendences vairāk bija raksturīgas tieši vīriešiem, tad runājot par Strēlnieku, tas ir raksturīgi gan sievietēm, gan vīriešiem.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem