Kokteilis
Dzīvo

5 zodiaka zīmes, kas naudu prot notrallināt tik ātri, kā neviens cits0

Foto: Fotolia

Saskaņā ar astrologu novērojumiem un zodiaka zīmju individuālajām īpašībām, katrai zodiaka zīmei ir savas pozitīvās un negatīvās īpašības. Daži zodiaka zīmju pārstāvji viegli iemīlas, bet citi bez problēmām spēj uzbūvēt satriecošu karjeru. Daži kļūst bagāti, bet citiem naudas nav.

Šajā rakstā parunāsim par tām zodiaka zīmēm, kuri tērē naudu tādā ātrumā, ka, šķiet, tās nemaz nav bijis. Un lai gan katrs cilvēks var tiekties pēc bezrūpīgas dzīves, šo 5 zodiaka zīmju pārstāvji naudu notrallina tādā ātrumā, ka, ja vien to varētu nosaukt par talantu, viņi būtu ļoti talantīgi šajā jomā.

1. Auns

Cilvēki, kas dzimuši Auna zīmē, vienkārši mīl riskēt. Bet cilvēki, kam patīk risks, tāpat lielu naudu. Viņi ar to rīkojas impulsīvi, neplānojot un nedomājot, un, galu galā, bieži paliek vispār bez naudas.

2. Lauva

Lauvai nav vajadzīga nauda, bet iespējas. Vīrieši Lauvas uzvedās tā, it kā viņiem bankas kontā būtu summa ar neskaitāmām nullēm, kas nekad nebeidzas. Patiesībā Lauvām patīk pirkt dāvanas, un dāvināt tās kā sev, tā citiem. Nav taču svarīgi, vai ir kāda jubileja, var arī tāpat! Viņiem ir neticami izšķērdīgs dzīvesveids.

3. Zivis

Zivīm, atšķirībā no abām iepriekšējām zodiaka zīmēm, nauda ir. Dažkārt pat daudz naudas. Taču viņiem nekad nav gana, kas liek domāt, ka viņu tēriņu plānošanas veids ir nepareizs. Tāpat arī, viņi nekad nebaidās naudu aizdot, arī ļoti lielas naudas summas un, jāteic, bieži to nekad vairs atpakaļ nesaņem.

4. Strēlnieks

Strēlniekam arī ir nauda (parasti diezgan daudz), taču, ja nauda viņam pašam ir brīvi pieejama, tad tā var iztērēties vienā acumirklī. Šie cilvēki tērē savu naudu aviobiļetēm, viesnīcām, restorāniem un tamlīdzīgi – šis dzīvesveids viņus reiz pazudinās…

5. Dvīņi

Dvīņi prot nopelnīt naudu, kas ir ļoti laba īpašība. Arī ikdienai. Ļoti retos un sarežģītos gadījumos, pat mājdzīvniekiem. Taču šiem cilvēkiem ir jāiemācās savu naudu tērēt, jo viņi to dara aptuveni divas reizes ātrāk, nekā spēj nopelnīt. Tāpēc arī rakstījām, ka reizēm viņiem izdodas nopelnīt naudu ikdienišķām vajadzībām. Nav retas situācijas, kad Dvīņi naudu aizņemas, jo nedēļu pēc tam, kā ir saņēmuši algu, viņi attopas, ka nav vairs, ko tērēt.

LA.lv