Kokteilis
Dzīvo

Piecas zodiaka zīmes, kas maģiskā veidā prot radīt par sevi lielisku pirmo priekšstatu0

Foto: Pexels

Pirmais iespaids par cilvēku parasti ir vissvarīgākais, turklāt bieži vien tas iespiežas atmiņā uz visu dzīvi un tam vajag tikai dažas sekundes. Dažas lietas, kas garantē veiksmi, patiesībā ir visai vienkāršas: piemēram, labs acu kontakts, smaids un labu manieru demonstrēšana.

Šīs piecas zodiaka zīmes ar šo uzdevumu galā tiek lieliski!

1. Auns

Auns ir tik ļoti aktīvs un entuziasma pilns, ka vienā mirklī iepatīkas cilvēkiem. Viens no veidiem, kā viņš rada šo fantastisko iespaidu par sevi, ir ķermeņa valoda. Auns labi zina, cik ļoti svarīgi tas ir, tāpēc viņš meistarīgi pie tā strādā. Lai arī šie cilvēki ir drausmīgi ietiepīgi, patiesībā viņi ir pozitīvas personības. Viņi burtiski izstaro pozitīvismu, smaidot ar acīm un demonstrējot apkārtējiem to ar saviem žestiem un kustībām.

2. Vērsis

Foto: Pexels

Vērsis ir viena no “piezemētajām” zīmēm, taču arī lieliski zina, kā par sevi radīt labu iespaidu. Viņu no citiem cilvēkiem atšķir viņa unikālais stils. Vērsis zina, ka būt pieklājīgam nenozīmē būt garlaicīgam un ka tas vairāk attiecas uz cieņu pret apkārtējiem, nekļūstot pārāk uzbāzīgam. Vērsis var izturēties mazliet ieturēti, taču pārliecināti, parādot to, ka viņš šo situāciju lieliski kontrolē.

3. Dvīņi

Dvīņi prot lieliski adaptēties, viņi ir komunikabli un atbrīvoti saskarsmē. Viņiem piemīt talants apburt praktiski visus, turklāt arī pārējie cilvēki Dvīņu kompānijā jūtas viegli un nepiespiesti. Šie cilvēki spēj pieņemt atšķirīgus cilvēkus un neapspriež to. Viņu ķermeņa valoda, žesti un mīmika izstaro labvēlību un pozitīvu noskaņojumu.

4. Lauva

Foto: Pexels

Lauvas prot parādīt sevi sabiedrība – viņi labi ģērbjas, ir kopti, un viņi gandrīz vienmēr smaida. Šos cilvēkus ir viegli pamanīt citu vidū, bet viņi nebūt nav pārāk ekscentriski vai dīvaini. Lauvas ir draudzīgi, runātīgi, zina savu vērtību un saprot, kā pievērst sev uzmanību. Viņiem ir lieliski attīstīta takta izjūta un ļoti augsts pašvērtējums.

5. Skorpions

Skorpioni zina, kas ir jādara, lai radītu par sevi labu iespaidu. Patiesībā viņi laikus gatavojas dažādām situācijām, lai nekristu kaunā, piemēram, pirms svarīgas tikšanās. Skorpions izpēta tēmas, par kurām, iespējams, varētu būt saruna – lai justos drošs. Skorpioniem piemīt ļoti laba intuīcija, tāpēc viņi ieklausās savā sirdsbalsī, kas viņiem ļoti palīdz pielāgoties dažādām situācijām.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Nedēļas nogalē “Engure Cafe” pagalmā bezmaksas koncertā uzstāsies “The Sound Poets” un “Laika Suns”
15 stundas
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Katrīne Sauliete: “Brīži, kad sēžu noraudājusies vai rāju bērnus, – tas paliek ārpus mana profila. Sociālajā vidē vajag laimīgus cilvēkus”
Intervija 16 stundas
ZD
Zane Dzene
Kokteilis
VIDEO: īsais kurss Itālijas kino vēsturē
17 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

RO
Regīna Olševska
Latvijā
Pirmspensijas cilvēki stājas augstskolās. Kas ir pieprasītas programmas?
6 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Negaisā Polijas Tatros dzīvību zaudējuši četri cilvēki, bet 30 ievainoti
6 stundas
LE
LETA
Latvijā
Jūrmalas restorānā tikušies Šlesers un Rīgas domnieks Bergmanis 2
10 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Divi puikas vieni paši izdzīvo trīs dienas: paglābj veiksmīga sakritība 1
6 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Sinoptiķi pavēsta, kad gaidāms karstākais laiks: prognoze 7 dienām
10 stundas