Kokteilis
Dzīvo

5 zodiaka zīmes, kas jūs nekad nenodos0

Foto: Pixabay

Cilvēki, kas ir mums apkārt, ir ļoti dažādi. Kāds ir impulsīvs un temperamentīgs, bet kāds cits – nosvērts un mierīgs. Ir tādi, kas atšķiras ar savu neiecietību un nepastāvību, un ir tādi, kuri grūtā brīdī vienmēr sniegs atbalstu un palīdzīgu roku.

Kuras no zodaka zīmēm var uzskatīt par visuzticamākajām, kas nekad nepagriezīs muguru un nenodos?

Vērsis

Viņam ir grūti uzticēties cilvēkiem, tāpēc viņš sākumā ilgi, ilgi lūkosies, vai vēlas ar tevi attiecības. Bet, ja tomēr viņš kļūs par tavu draugu, tad uz mūžu. Vērsim vienmēr var uzticēties. Viņš ir ietiepīgs un uzticams, viņš nekad tevi nenodos, ja uzskatīs tevi par savu draugu. Grūtā brīdī vienmēr vari cerēt uz viņa atbalstu.

Lauva

Baumot un nodot sev tuvāko cilvēku ir zem Lauvas pašcieņas. Viņu milzīgā priekšrocība ir tajā, ka šie cilvēki vienmēr cenšas būt atbalsts kādam. Viņš var kādam izstāstīt savus noslēpumus, bet svešus – nekad. Nemaz nerunājot par to, ka reputācija viņa draugu acīs viņam ir ārkārtīgi svarīga.

Jaunava

Pimrkārt, šie cilvēki lieliski prot glabāt svešus noslēpumus. Otrkārt, viņi ir gatavi ne tikai atbalstīt, bet arī palīdzēt tiem, kam tas ir nepieciešams. Tieši Jaunava var savus tuviniekus izpestīt no bēdas, ja viņi tādā ir nokļuvuši. Vēl kāda izcila īpašība – pret svešām problēmām Jaunava izturas tikpat nopietni kā pret savējām – nopietni un ar atbildību.

Skorpions

Skorpions necieš meļus, tāpēc beidzamais, ko viņi darīs – samelos vai nodos kādu. Viņi uzskata, ka “nolaisties” līdz tādam līmenim, lai kādu nodotu, ir zem viņu pašcieņas. Palīdzēt tuvam cilvēkam grūtā brīdī viņi uzskata par savu pienākumu. Tiesa, ir kāda nianse – Skorpionam ir jāuzticas otram cilvēkam. Ja tā nav un viņš jūs neuzskata par labu un uzticamu cilvēku, viņš jums nekad nepalīdzēs. Varat pat nejautāt.

Mežāzis

Dzīvesgudrais Mežāzis neizpaudīs jūsu noslēpumus un nepametīs jūs grūtā brīdī. Viņš gan var jums pārmest, kā jūs vispār tādā situācijā iekūlāties… Viņam tādas “ziepes” ir grūti saprotamas, jo viņš pats taču savu dzīvi dzīvo pēc stingras “kontroles”. Bet tik un tā viņš jums vienmēr palīdzēs, pat ja viņam notikušais nebūs saprotams.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv