Kokteilis
Dzīvo

5 zodiaka zīmes, kas jau kopš bērnības steidzās ātrāk kļūt pieauguši0

Foto: Pexels

Vai jums ir gadījies kādreiz sastapties ar bērnu, kas šķiet netipiski pieaudzis savam vecumam? Viņu neaizrauj muļķīgas, bērnišķīgas rotaļas vai spēles, viņš daudz labprātāk spriež par svarīgiem jautājumiem un piedalās sarunās ar pieaugušajiem. Šādi bērni ir. Varbūt jūs pats esat viens no tādiem? Izrādās, ka šo vēlmi – kļūt ātrāk pieaugušam, lielā mērā nosaka jūsu dzimšanas laiks un zodiaka zīme.

Šīs 5 zodiaka zīmes daudz ātrāk par citiem cenšas pieaugt:

1. vieta – Mežāzis

Mežāzis jau kopš bērnības atšķiras ar izteiktu nopietnību un nosvērtību, viņš ir atbildīgs un ļoti disciplinēts bērns. Bieži vien viņš arī vizuāli atšķiras no saviem vienaudžiem, jo izskatās nobriedušāks un vecāks par savu patieso vecumu. Viņam jau bērnībā patīk citus pamācīt un dot savus padomus. Tomēr interesanti, ka sasniedzot savu dzīves briedumu, daudzi Mežāži atļaujas “atlaist bremzes” un bieži vien sāk atgūt jaunībā nokavēto.

2. vieta – Skorpions

Foto: Unsplash

Jo vecāki Skorpioni kļūst, jo vairāk sabojājas viņu raksturs, kas arī bieži ir iemesls, kāpēc apkārtējiem ir grūti ar viņiem sadzīvot. It īpaši vecumdienās tie ir mūždien “burbuļojoši” vecīši un vecenītes, kuriem gandrīz nekad un nekas nav pa prātam. Taču Skorpions tāds, kam patīk pamācīt citus ir bijis vienmēr – šie cilvēki ir tipisks piemērs gadījumiem, kad jaunāks un mazāk pieredzējis pamāca vecāku un vairāk pieredzējušu cilvēku. Tas ir ļoti raksturīgi jaunajiem Skorpioniem, jo viņiem vienmēr šķiet, ka viņi zina vairāk un labāk par visiem citiem. Šādu uzvedību no šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem var sagaidīt jau 10 – 15 gadu vecumā.

3. vieta – Jaunava

Arī Jaunavas agri grib kļūt pieaugušas. Viņas pastāvīgi izrāda savu neapmierinātību, izstaro negācijas un noliedz dažādas vispār zināmas patiesības, sak, es taču zinu labāk! Pat, ja Jaunava savu “neapmierinātību” neizrāda verbāli vai citādā veidā visiem saprotami, nemaz nešaubieties, ka patiesībā dziļi sirdī šie cilvēki pārējos uzskata par “neizglītotākiem” un “sliktāk informētiem” nekā viņi. Tā domā jebkura Jaunava, neatkarīgi no vecuma.

4. vieta – Ūdensvīrs

Foto: unsplash

Jo pieaugušāki kļūst Ūdensvīri, jo spēcīgāk parādās viņu raksturs. Kritiskā domāšana atņem Ūdensvīram bērnišķīgo uzvedību bieži vien jau agrā vecumā. Dažos gadījums šīs zodiaka zīmes pārstāvji kļūst par neglābjamiem ciniķiem, kas tendēti uz slēptas agresijas izpausmēm. Par laimi, tas tā nenotiek bieži. Vairumā gadījumu Ūdensvīri, kas agri kļūst pieauguši, gluži vienkārši ir ārkārtīgi atbildīgi, uzņemas rūpes par citiem un bieži vien visu mūžu nodzīvo ar apziņu, ka viņiem ir “jāizglābj visa pasaule”.

5. vieta – Vērsis

Vērši bieži kļūst par pasīva dzīvesveida ķīlniekiem. Ja bērnībā viņi vēl ir pietiekoši aktīvi, tad līdz ar tīņa vecumu viņi kļūst slinkāki, mazāk iziet no mājas, kā rezultātā, galu galā, kļūst pavisam pasīvi. Tas arī daļēji veido viņu raksturu – nosvērtu, nesteidzīgu, pusmūža vecuma cilvēkam atbilstošu, kaut arī patiesībā Vērsis ir teju tikko kļuvis pilngadīgs. Labā ziņa ir tā, ka tuvojoties mūža otrajai pusei, lielākā daļa šo zodiaka zīmju pārstāvju pastiprināti sāk rūpēties par savu labsajūtu un veselību, ievērojot veselīgu dzīvesveidu un pievēršoties sportiskajām aktivitātēm.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Rutulis atklāj, kurš dziedātājs Latvijā var atļauties Maestro Raimondu Paulu uzrunāt uz “tu”
17 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO, VIDEO: “plus – size” supermodele Ešlija Grema atklāj, ka ir sava pirmā bērniņa gaidībās
17 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: talantīgā dziedātāja Linda Leen savaldzina klausītājus un skatītājus Rīgas centrā
17 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ML
Māra Libeka
Latvijā
Pensionāru federācijas vadītāji nejūtas vainīgi. Ar slēgto banku bija sadarbības līgums
7 stundas
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Kā kredītu piedāvātāji dabū mani rokā?
9 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Glābēji sīkāk par traģēdiju: ugunsgrēkā bojā gājusi 8 gadus veca meitene
4 stundas
LA
LA.LV
Sports
Krievijā treniņa laikā mirusi perspektīva vieglatlēte
5 stundas
VB
Valdis Bērziņš
Pasaulē
Pirms 30 gadiem tika pavērts dzelzs aizkars
6 stundas