Kokteilis
Dzīvo

5 zodiaka zīmes, kas ir visvairāk pakļautas stresam un neprot atpūsties0

Foto: Unsplash

Dažiem cilvēkiem ir ļoti grūti atslābināties un atpūsties, it īpaši tad, ja vienlaicīgi notiek daudz svarīgu lietu un tā vien šķiet, ka laiku atpūtai ir neiespējami atrast. Cilvēki, kas dzimuši šajās piecās horoskopa zīmēs, stresam ir pakļauti daudz biežāk kā citi.

Noskaidrosim, kuras 5 zodiaka zīmes ir ar visaugstāko stresa līmeni un visnemierīgākās.

1. Auns

Kā likums, Auni ir tik ļoti pārņemti ar sevi un savu rīcību, ka absolūti nezina, kas ir veselīga atpūta. Viņu enerģija un ambīcijas gluži vienkārši neļauj viņiem atslābināties. Auni nekad nesēdēs bezdarbībā un ja arī viņus izdotos izvilināt atpūtā, tad lielākoties tā būtu nedēļa (un arī tad tas ir rekords!).

2. Dvīņi

Dvīņi no citām zodiaka zīmēm atšķiras ar neticamu komunikabilitāti! Lai kur viņi neatrastos, lai kādi cilvēki nebūtu ap viņiem – Dvīņi agri vai vēlu nokļūs uzmanības centrā. Pat ja viņi diennakti ilgi būs strādājuši un izturējuši negulētu nakti, viņi tik un tā neatteiksies no kādas interesantas sarunas ar kādu. Pat vienalga par kādu tēmu. Starp citu, dažkārt tieši sarunu ceļā Dvīņi cenšās tikt galā ar nervu uzbudinājumu un stresu.

3. Jaunava

Jaunavas ir apdāvinātas ar to, ka daudzas lietas redz citādi, nekā pārējie. Taču tieši tas ir iemesls, kāpēc Jaunavas arī biežāk nekā citi ir pakļautas nervu pārslodzei un nemitīgam stresam. Bieži Jaunavām ir problēmas ar veselīgu miegu, jo viņi nespēj “sagremot” dienas notikumus. Domas nomaina viena otru un burtiski “plosa” viņas no iekšpuses. Jaunavām visu dzīvi jāmācās problēmsituācijas neielaist sevī.

4. Strēlnieks

Jūs vienmēr pamanīsiet Strēlnieku pūlī, jo vārda tiešā nozīmē viņš ir enerģijas lādiņš. Taču tieši tāpat kā gadījumā ar Aunu, tāda enerģija var sagādāt lielas nepatikšanas viņiem pašiem. Atpūta Strēlniekam šķiet kā nekam nederīga laika izšķiešana. Atpūsties Strēlnieku var aizvilināt vienīgi tad, ja piedāvājumā ir kaut kas, kas ir saistīts ar risku – nirt okeāna dzelmē, izlekt ar izpletni vai glaudīt tīģerus savvaļas dabas parkā.

5. Zivis

Nešaubīgi, Zivis ir lieliski draugi, interesanti sarunu biedri, radoši cilvēki. Šīs zīmes pārstāvji ļoti pieķeras citiem cilvēkiem un atklāj viņiem savu dvēseli. Zivis ir gatavas izdarīt visu savu draugu un tuvinieki dēļ, un ļoti pārdzīvo, ja kādam no šiem cilvēkiem neveicas. Šādos brīžos Zivis kļūst ļoti radošas – dažādos veidos sāk sevi nodarbināt. Tiesa, par atpūtu to nosaukt ir grūti. Zivis bieži iesāk vienlaicīgi daudzas lietas un tad cīnās ar stresu, lai tās visas pabeigtu.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: pašmāju slavenības, blogeri un žurnālisti ballējas kafijas ballītē
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Zināms, kādas dāvanas Ziemassvētkos saviem bērniem dāvinās princis Viljams un Keita Midltone
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: kāds neparasts vaļasprieks tev patiktu?
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IP
Ilze Pētersone
Kultūra
Klīstošais holandietis atgriezies mājās. Saruna ar Egilu Siliņu
5 stundas
LE
LETA
Dabā
Meklēt cimdus vai gumijas zābakus? Pirmdienas laika prognoze
3 stundas
LL
LETA, LA.lv
Sports
Vāciešiem super tehnika, Martins Dukurs sāk ar otro vietu
16 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Prokuratūra uzrādījusi apsūdzību LKS valdes loceklim par Latvijas okupācijas noliegšanu 1
3 stundas
KD
Krista Dzidzēviča
Kokteilis
Populārais amerikāņu šovs parodē Levitu
5 stundas