Kad mēs sakām vārdu “sapņotājs”, raksturojot sevi pašu, mēs parasti domājam to, ka daudz laika pavadām savās domās, sapņos un fantāzijās.
Zodiaka zīmes, kas biežāk par citiem atļaujas sapņot, jāatzīst, ir ne pārāk praktiski un racionāli cilvēki: viņiem ir pašiem sava dzīves perspektīva, ko viņi formē citādāk savā uztverē. Viņi lietas redz tādas, kādas viņi gribētu, lai tās būtu. Šie cilvēki sevi bieži jūt daudz komfortablāk nekā racionāli domājošie, jo viņiem ir iespēja patverties pašiem savā ideālajā pasaulē.

Un, tā, zodiaka zīmes, kuras var uzskatīt par vislielākajiem sapņotājiem!

Zivis

Zivis ļoti daudz laika pavada savā iedomu pasaulē. Viens no lielākajiem šīs zodiaka zīmes pārstāvju sapņiem ir pēc iespējas vairāk laika pavadīt vientulībā, neko nedarot, piemēram, līdz pusdienas laikam vārtīties pa gultu un sapņot. Viņu iedomu pasaule ir vismīļākā viņu vieta uz šīs pasaules.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs bieži pazaudējas pats savās domās, tāpēc viņš aizvien ir aizņemts ar jaunām koncepcijām, idejām un dažādiem radošiem risinājumiem. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji savu uzmanību koncentrē savai iztēlei un fantāzijām.

Vēzis

Vēži pilnīgi noteikti ir tā zodiaka zīme, kas danco pēc maza, iedomāta cilvēciņa stabules, kas mājo viņu pašu galvās. Šie cilvēki piedevām ir ļoti radoši un viņi reti kad cieš no tā, ka patiesībā visu dzīvi dzīvo pēc mazliet dīvainas, pašiem vien saprotamas, izdomātas realitātes, kas eksistē viņu pašu galvā. Šī ne pārāk praktiskā un racionālā zodiaka zīme patiesībā pa dzīvi iet augstu paceltu galvu, un tas notiek pateicoties viņu vienreizējam skatam uz dzīvi, ko veido viņu fantāzijas pasaule.

Svari

Nekad neticiet tiem, kas apgalvo, ka Svari neprot fantazēt – viņi to prot, turklāt viņu fantāzijas ir spilgtas un krāsainas. Patiesībā šiem cilvēkiem ir ļoti bagātīga radošā uztvere, kas izkrāso viņu ikdienu. Savu sapņu piepildīšana realitātē – tas ir tas, kas ļauj viņiem virzīties uz mērķiem un sasniegt aizvien jaunus mērķus.

Dvīņi

Dvīņu fantāzijas pasaule nereti ir tik krāšņa, ka viņiem pašiem ir grūti novilkt to smalko robežu starp to, ko viņi vēlas un kas patiešām notiek. Toties Dvīņi lieliski tiek galā ar dažādiem radošiem uzdevumiem un ir ļoti oriģināli daudzās dzīves jomās.