Kokteilis
Mīli

5 zodiaka zīmes, kas ir gluži vai atkarīgas no mīlestības0

Foto: Pexels

Kad tu esi attiecībās ar mīļoto cilvēku, ir pašsaprotami, ka tu vēlies, lai tu būtu svarīgākais cilvēks viņa dzīvē. Tomēr reizēm tas var kļūt tik intensīvi, ka otram cilvēkam tas kļūst smacējoši. Interesanti, ka astrologi sastādījuši sarakstu ar tām zodiaka zīmēm, kurām šāds netikums – smacēt ar savu mīlestību, piemīt biežāk nekā citiem cilvēkiem.

Lūk, 5 zodiaka zīmes, kas ir pārāk pārņemtas ar mīlestību:

1. Auns

Tiklīdz Auns satiek “to” cilvēku, visa pārējā pasaule viņa dzīvē pazūd. Kad Auns iemīlas, tad kaisle ir tāda, ka dzirksteles, šķiet, ir redzamas un pat fiziski sataustāmas – karsts! Kad šis cilvēks ir iemīlējies un ir attiecībās, nekas cits pasaulē viņam vairs neeksistē – tikai mīļotais.

2. Vēzis

Mīlestībai Vēža dzīvē ir patiešām liela loma. Tā ir tik liela, ka ietekmē praktiski visu, ko šis cilvēks savā dzīvē dara. Vēzis vēlas rūpēties par tiem, kas viņam ir tuvi un nozīmīgi. Vēzis tik ļoti mīl savus tuvos cilvēkus (ne tikai mīļoto partneri), ka brīžiem tas kļūst smacējoši pat viņam pašam. Tik spēcīgas emocijas dzīvo šajos cilvēkos.

3. Lauva

Kad runā par jēdzienu “mīlestība” Lauvas izpratnē, tad jārunā ir par to mīlestību, ko šie cilvēki izjūt paši pret sevi. Lauvas ir pārņemtas ar sevi. Viņi patiešām dzīvo ar pārliecību, ka ir teju nevainojami un neviens cits nespēj viņiem līdzināties. Tajos brīžos, kad šīs zodiaka zīmes pārstāvis iemīlas kādā citā, tad viņš to neslēpj un ļoti, ļoti atklāti izrāda – ar skūpstiem, ar pieskārieniem, ar teju vai nemitīgi atzīšanos mīlestībā.

4. Skorpions

Skorpions vienmēr cenšas paturēt vismaz daļu noslēpumā arī tad, kad runa ir par jūtām un mīlestību. Taču tajos brīžos, kad Skorpions ir iemīlējies, viņš izbauda patiešām spēcīgas jūtas. Šajos brīžos ir tikai mīlestība, kurai nav nekādu robežu. Skorpions mīl ļoti stipri un ļoti kaislīgi – īpaši tas attiecas uz fiziskās tuvības izrādīšanu.

5. Zivis

Zivis ir tie cilvēki, kas nespēj kaut reizi dienā nepadomāt par mīlestību (un vislabāk – ideālo mīlestību, kas bieži vien, protams, ir iedomāta). Zivīm patīk stundām ilgi domāt un fantazēt, kam varētu līdzināties tās sajūtas, kad viņi beidzot satiks šo cilvēku un iemīlēsies. Nelaime šajā visā ir tikai viena – Zivis tik bieži dzīvo savās fantāzijās, ka īstā mīlestība var tā arī nekad nepienākt.

LA.lv