Vai tev patīk iepirkšanās? Vai jaunu lietu iegāde tev sagādā prieku vai stresu? Daudzi uzskata, ka šopings – tā ir lieliska iespēja, kā atslēgties no ikdienas rūpēm un tikt galā ar stresu.

Bet astrologi apgalvo, ka eksistē dažas zodiaka zīmes, uz kuriem iepirkšanās iedarbojas pretēji – tā uzdzen stresu.

Šoreiz uzzināsim, kuras no zodiaka zīmēm gūst vislielāko baudu iepērkoties un kurus pavisam droši varētu dēvēt par “šopingholiķiem”.

5. vieta – Vēzis

Vēži no iepirkšanās gūst īstu baudu. Staigāšana pa veikalos un lietu meklēšana palīdz viņiem “atslēgties” no ikdienas rūpēm. Viņi ir gatavi veikalos pavadīt teju visu dienu, tāpēc, ja esat sagatavojies kopā ar Vēzi doties iepirkties, apbruņojieties ar pacietību.

4. vieta – Jaunava

Foto: Pexels

Jaunavas dievina iepirkšanos! Šie cilvēki būtu gatavi veikalos pavadīt diennakti, ja vien tiem būtu tāds darba laiks. Viņiem patīk tērēt naudu. Šis process viņiem ir patīkams. Visbiežāk Jaunavas uz veikaliem dodas vienatnē, jo viņiem nepatīk, ka kāds viņus šajā nozīmīgajā procesā traucē vai novērš uzmanību.

3. vieta – Strēlnieks

Iepirkšanās Strēlnieku gadījumā ir vesels rituāls. Viņi ar milzīgu prieku piemēra katru lietu, kas viņiem ir iepatikusies. Iepirkšanās, tāpat kā Vēžiem, viņiem ir labākās zāles pret stresu.

2. vieta – Dvīņi

Foto: Pexels

Dvīņi dievina iepirkšanos un klejošanu pa veikaliem. Viņi vienmēr apmeklē izpārdošanas un akcijas. Ja Dvīnis ir devies uz veikalu, tad no tā tukšām rokām viņš neiznāks nekad. Dvīņiem parasti ir ļoti liela garderobe, bet tiem aizvien vēl un vēl gribas nopirkt kaut ko jaunu.

1. vieta – Zivis

Zivis ir īsti “šopingholiķi”. Viņi nekad nevar paiet vienkārši garām kādam veikalam, it īpaši, ja skatlogā ierauga kaut ko, kas viņus uzrunā. Bet uzrunā viņus ļoti daudz kas… Arī īstās lietas izvēle sagādā viņiem milzīgu gandarījumu. Zivis var vairākas dienas pavadīt veikalos, neizjūtot ne mazāko nogurumu.