Atšķirībā no daudziem kaislīgiem mīlniekiem, šo zodiaka zīmju pārstāvji nebūt nav pārliecināti par savām “spējām” intīmajās attiecībās. Kāpēc tā?

Dvīņi

Lai cik dīvaini nebūtu, bet Dvīņi šajā sfērā nav par sevi pārliecināti, kā tas varētu likties no malas. Tieši otrādi – viņi mūždien nevar tikt galā ar savām vēlmēm, un pārdzīvo, ka tas kādam ir acīmredzami. Intīmajās attiecībās viņi nereti arī mulst, kautrējas, tāpēc viņiem ir grūti koncentrēties.

Vēzis

Vēži vienmēr šaubās par sevi. Par visdažādākajām lietām. Kādu iespaidu viņi rada partnerim, ko viņš par viņiem domā? Seksa laikā viņi dažkārt tik ļoti ir koncentrējušies, ka viņiem ir grūti atslābināties un padomāt pašiem par savām vēlmēm.

Jaunava

Jaunavas tikai ārēji izskatās pašpārliecinātas. Patiesībā šīs zīmes pārstāvjiem ir ļoti svarīgi, lai partneris būtu apmierināts ar viņiem. Intīmajās attiecībās viņi vienmēr ir ļoti koncentrējušies, jo baidās pieļaut kādu kļūdu.

Mežāzis

Neskatoties uz to, ka ārējie šie cilvēki parasti ir ļoti izskatīgi un absolūti pārliecināti par sevi, seksā viņi nemaz tādi vis nav. Bez tam, dažreiz viņiem ir grūti sasniegt baudu, ko viņi dažādos veidos cenšās slēpt no partnera.

Ūdensvīrs

Viņā ir grūti iedegt kaisli, jo viņš šķiet aukstasinīgs. Bet patiesībā viņš baidās demonstrēts savu kaisli, tāpēc to slēpj zem ledainas maskas.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem