Šie cilvēki ir brīnišķīgi pārdevēji, menedžeri un uzņēmēji – viņiem nav iespējams atteikt! Viņi šo dabas doto talantu pielieto, protams, ne tikai darbā, bet arī privātajā dzīvē.

1. Lauva

Kad Lauvas koncentrējas uz kādu mērķi, viņi nekad nav gatavi pieņemt atteikumu. Šie cilvēki ir spējīgi būt ļoti uzstājīgi šī vārda vistiešākajā nozīmē. Nevar noliegt, ka viņiem piemīt dabas dots šarms, kas palīdz viņiem iegūt visu to, ko viņi kāro. Bez tam viņi savu mērķi sasniedz diezgan tiešā veidā, neslēpjot no apkārtējiem, ko vēlas. Pozitīvi, ka ceļā uz savu mērķi viņi cenšas saglabāt pozitīvu noskaņojumu, pat ja kaut kas nenotiek pēc plāna. Lauvas ļoti bieži ar kādu nav vienisprātis, taču tas netraucē ņemt vērā citu cilvēku viedokļus.

2. Mežāzis

Mežāzim ir grūti pieņemt atteikumu, taču tajā pat laikā viņi paši cilvēkiem prot pateikt “nē”. Viņi ir ārkārtīgi izlēmīgi, tāpēc ja viņi ir saņēmuši atteikumu, viņi to tulko tā: kas ir jādara vēl, kā ir jāmaina apstākļi, lai savu mērķi piepildītu? Un, ticiet vai ne, tikpat meistarīgi kā plāno, viņi arī prot pierunāt cilvēkus.

3. Auns

Vai kādreiz Auns, saņemot atteikumu, ir pārstājis darīt to, ko gribējis? Protams, ka nē. Ja jūs Aunam atbildēsiet ar “nē”, viņi uzskatīs, ka jūs gluži vienkārši nepareizi esat sapratis prioritātes un nesaprotat, ko runājat. Visi atteikumi uz Aunu iedarbojas pretēji – tie viņus stimulē darīt vēl vairāk. Protams, ka tas bieži noved pie nepareiza iznākuma. Bet tikai ne no paša Auna puses – viņš joprojām uzskata, ka taisnība ir viņam un jums ir tikai jāatbild ar “jā”.

4. Vērsis

Vērši, atšķirībā no ietiepīgajām zīmēm ir ļoti pacietīgi! Ja viņiem kādreiz kāds atsaka, viņi šo situāciju gluži vienkārši “nogaida” vai retos gadījumos – izdomā jaunu plānu. Bet nemaz nešaubieties, ja viņiem savu mērķu sasniegšanā nāksies ieslēgt “trako Vērsi”, tieši to viņi arī izdarīs. Ja arī tas nenostrādās, viņi ar visām savām prasmēm, talantiem, reizēm pat šantāžu, prasīs no cilvēka to, ko viņiem vajag un darīs to tik ilgi, kamēr tas “salūzīs” un piekritīs tikai tāpēc, lai Vērsis liktos mierā. Atbildēt ar “nē” Vēršiem ir tas pats, kas pierunāt nomierināties satracinātu vērsi – efekta nekāda.

5. Skorpions

Skorpions dzirdēja, ko jūs viņam teicāt, bet tas nebūt nenozīmē, ka jūsu atbilde kaut kādā veidā ietekmēs viņa lēmumu, attiecībā uz vēlamo. Viņi var manipulēt ar cilvēkiem, vēloties, lai jūsu izskanējušais “nē” pārvērstos par “jā”, iespējams viņi pat var rīkoties ar viltu, lai sasniegtu to, ko grib. Citkārt viņi var tēlot “upurus”, cerībā, ka jūs par viņiem apžēlosieties. Bet vienkārši izteikts “nē” nekad neliks Skorpionam atteikties no savas misijas.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem