Kokteilis
Dzīvo

5 zodiaka zīmes, kam ir sarežģīts raksturs: viņus ir ļoti grūti izprast0

Foto: Pexels

Dažkārt var būt ļoti grūti sadzīvot kopā ar kādu sev mīļu un tuvu cilvēku. Tas galvenokārt notiek tāpēc, ka šim cilvēkam ir ļoti sarežģīts raksturs – vairumā gadījumu viņi ir ārkārtīgi prasīgi kā pret sevi, tā pret citiem. Dažkārt viņiem piemīt dīvaini ieradumi, kas citiem nav izprotami. Turklāt ļoti lielu lomu tajā spēlē šī cilvēka zodiaka zīme.

Astroloģijā tiek izceltas piecas zodiaka zīmes, kam ir ļoti sarežģīts raksturs:

1. Jaunava

Foto: Pexels

Kritizējošā un mūždien nosodošā Jaunava, neapšaubāmi, ir viena no visprasīgākajām zodiaka zīmēm. Šie cilvēki ir ļoti kritiski gan pret cilvēkiem, kas ir viņiem līdzās, gan paši pret sevi.
Taču patiesībā šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir ārkārtīgi emocionāli un jūtīgi cilvēki, kas asi reaģē uz kritiku, kas vērsta viņu virzienā. Tieši šajos brīžos parādās Jaunavas īstenā daba, ko viņi paši tik ļoti cenšas noslēpt no apkārtējiem. Patiesībā Jaunavas dziļi sirdī ir ārkārtīgi jūtīgi, emocionāli un labsirdīgi cilvēki.

2. Skorpions

Dažkārt var būt ļoti grūti dzīvot līdzās ar Skorpionu. Iespējams, ka šī noslēpumainā zodiaka zīme tur ļoti stipros rāmjos, taču tajā pat laikā savaldzina cilvēkus ar savu noslēpumaino personību.
Mēģinājums iepazīt tuvāk Skorpionu var būt neiespējamā misija, jo šo iespēju visas dzīves laikā viņi sniedz vien dažiem cilvēkiem. Taču tajā pat laikā attiecībās ar jums Skorpions gaida pilnīgu atdevi. Ja tev izdodas uzsākt un noturēt attiecības ar Skorpionu, viņa prasības attiecībā pret tevi tikai pieaugs, tad tev jābūt gatavam. Piedevām šie cilvēki vēl arīdzan ir ārkārtīgi greizsirdīgi.

3. Lauva

Foto: Pexels

Katram cilvēkam ir tāds draugs, kas vienmēr grib būt un arī atrodas visu citu uzmanības centrā. Un parasti šie cilvēki ir Lauvas. Lai gan mēs zinām, ka dziļi sirdī Lauvas ir dvēseliski un labvēlīgi cilvēki, viņi tik un tā mēdz pārlieku aizrauties ar sevis paša kultu. Šādās reizēs viņi var zaudēt jebkādu takta izjūtu un aizmirst par apkārtējo sajūtām.
Jebkurš mēģinājums attālināt sarunu par viņiem pašiem beidzas ar uzbrukumu no šīs lepnās zodiaka zīmes puses. Jo Lauva uzskata, ka tikai viņam ir tiesības būt uzmanības centrā, un tieši to vienmēr un visur pieprasa no apkārtējiem.

4. Auns

Viņu impulsivitāte un mērķtiecība bieži liek jums izjust jaunas emocijas. Taču visļaunākais, šķiet, tomēr šajos cilvēkos ir tas, ka viņi ārprātīgi mīl konkurenci.
Aunu prasme pārvērst jebkuras ikdienišķas lietas vai darbus par kārtējo dzīvības – nāves sacensību var ļoti kaitināt, it īpaši tad, kad tas notiek vairākas reizes dienā. Bet viņu nemitīgā lielīšanās, šķiet, uztrauc visus apkārtējos, tikai ne Aunus pašus.

5. Vēzis

Foto: Pexels

Kā Ūdens stihijas zīme, acīmredzami, ka Vēzis ir visemocionālākā un diemžēl arī prasīgākā zodiaka zīme. Savas planētas Mēness ietekmē, Vēži bieži izdzīvo emocionālas svārstības, kas, diemžēl, absolūti nav saprotamas apkārtējiem.
Neskatoties uz to, viņi ļoti vāji kontrolē paši savu garastāvokli, un var kļūt ļoti temperamentīgi tajos periodos, kad pāriet no skumjām līdz uztraukumam, bet pēcāk no pilnīgi nelaimīga cilvēka par laimīgu. Viņi emocionālā nestabilitāte prasa nemitīgu līdzcilvēku uzmanību un atbalstu – un pat tad viņi ne vienmēr jūtas labi, un bez mazākā iemesla var jūs palūgt aiziet un atstāt viņus vienus.

LA.lv