Kokteilis
Dzīvo

5 zodiaka zīmes ar vissmagāko raksturu0

Foto: Unsplash

Starp mums ir cilvēki, ar kuriem ir grūti kontaktēties, jo viņiem ir smags raksturs. Bet ir tādi cilvēki, ar kuriem saprasties ir ļoti viegli. Noskaidrosim, kurā Zodiaka zīmē dzimušajiem ir vissmagākais raksturs pēc astrologu uzskatiem.

Mežāži

Ar viņiem dažkārt kontaktēties ir patiešām grūti, un viss tikai tāpēc, ka viņi ir ļoti spītīgi un nekad nepiekāpsies. Šīs zīmes pārstāvji uzskata, ka piekrist oponentam vienalga kādā jautājumā – tas ir tāpat kā nodot pašam sevi, tāpēc viņi to nekad nedara. Mežāžiem ir neliels īstu draugu loks, jo viņiem ļoti patīk iesaistīties strīdos un demonstrēt savu nepiekāpību. Ar Mežāžiem tikpat sarežģīti ir arī kopā strādāt un tikties darba pārrunās.

Ūdensvīri

Arī viņiem nav daudz īstu draugu. Tomēr Ūdensvīri ļoti ciena citu cilvēku viedokli. Dažkārt viņi mēdz būt ļoti mērķtiecīgi, bet ja to pieprasa konkrētā situācijā, var pārvērsties īstos tirānos. Ūdensvīriem piemīt ass prāts, taču reizēm viņi ļaujas emocionālajai ietekmei, kas “pagrūž” viņus absolūti nepareizā virzienā un liek izdarīt nepārdomātus lēmumus – tas bieži atspēlējas uz tuviniekiem.

Dvīņi

Atļausimies apgalvot, ka Dvīņi ir patiesi vissarežģītākā zodiaka zīme, kurai gaidīšana vai nenoteiktība ir “nāves spriedums”. Viņi var būt kaprīzi kā mazi bērni, uzstājīgi pieprasot kāroto, bet jau pēc piecām minūtēm no tā atteikties, jo “tas nav tas, ko es gribēju”. Dvīņi “aplipina” citus ar saviem pārdzīvojumiem un nervozēšanu, bet pēc tam tikpat ātri aizmirst visas savas “bēdas”, kamēr citi ar šādu noskaņojumu ir spiesti sadzīvot vēl ilgi.

Auni

Auniem traucē viņu impulsīvais raksturs, kas bieži izjauc viņu plānus un svarīgus notikumus. Kā darbā, tā privātajā dzīvē Auni ir spējīgi visu sabojāt piecās minūtēs ar vienu rupju, nepārdomātu vārdu vai netolerantu rīcību. Ar šīs zīmes pārstāvi kopdzīve nebūs līdzīga rāmai straumei, bet drīzāk atgādinās vētru, kas periodiski nomierinās. Bet šīs zelta klusuma minūtes patiešām ir to vērtas.

Skorpioni

Skorpioni dzīvo ar domu, ka viņi saņems visu, ko ir iedomājušies. Ja viņi nevar to izdarīt paša spēkiem, tad viņu labā strādā kāds cits. Bet nu ja patiešām neizdodas – gaidiet bēdu, jo Skorpions šādu iznākumu nepieņem. Šī ir viena no atriebīgākajām zodiaka zīmēm, ar kuru labāk nestrīdēties. Skropioni meistarīgi manipulē ar cilvēkiem, iegūstot viņu uzticību un apbrīnu.

LA.lv