Kokteilis
Dzīvo

5 zodiaka zīmes, ar kurām kopā vienmēr ir jautri0

Foto: Unsplash

Katrā kompānijā ir kāds, ko var droši saukt par kompānijas dvēseli. Saruna ar šo cilvēku ir kā emociju sprādziens, viņam vienmēr padomā ir kāds pamācošs stāsts no dzīves vai kāds komisks atgadījums, kas sasmīdina neskaitāmus cilvēkus tā, ka visas rūpes aizmirstas. Gribat zināt, kuri ir šie cilvēki? Zvaigznes jums to pateiks priekšā! Piedāvājam jums iepazīties ar tām 5 zodiaka zīmēm, ar kurām kopā vienmēr ir jautri.

1. Dvīņi

Dvīņiem vienmēr “azotē” ir kāds asprātīgs joks. Turklāt šie joki mainās atkarībā no kompānijas, kādā viņi atrodas. Dvīņi spēj mainīties kā hameleoni! Ja jūs izstāstīsiet kādu stāstu, viņi, visticamāk, piebildīs dažus sarkastiskus, “melnā humora” jociņus. Viņi viegli saskata humoru jebkurā situācijā, bet no dzirdētajiem jokiem spēj uzburt veselu komiķa uzstāšanos. Dvīņiem ir universāla humora izjūta, kas liks pasmaidīt ikvienam un jebkurā situācijā.

2. Vēzis

Vēzis var sameklēt joku jebkurā situācijā. Viņš notver pat sīkumus, kas liek apkārtējiem smieties. Ja jūs atrodaties Vēža kompānijā, palūkojieties ar kādu aizrautību viņš analizē apkārtējos cilvēkus un vidi, viņš pat otra cilvēka apģērbā atradīs printu ar smieklīgu suni vai jocīga paskata ēnu, kurā saskatīs līdzību ar kādu no klātesošajiem 100 gadu vecumā. Vēži vienmēr humoru redz detaļās, kuras citi palaiž garām. Tērzēšana ar Vēzi vienmēr ir komfortabla, jo viņa humora izjūta apbur un vienmēr trāpa mērķī.

3. Skorpions

Skorpionam piemīt tāds humors, ko dēvē par dzīvu, tajā pat laikā, tas vienmēr ir ļoti sarkastisks. Viņš necenšas būt smieklīgs, viņš tāds ir! Skorpions nebaidās norādīt uz dīvainībām vai komiskām situācijām. Viņa sarkasms uzjautrina pat tad, kad tas notiek nopietnās situācijās. Viņš zina, kā uzlabot noskaņojumu, un nemitīgi izsaka kādas smieklīgas piezīmes par visu uz pasaules. Citi varētu padomāt, ka viņa komentāri ir nedaudz neētiski un rupji, bet viņš taču tikai joko!

4. Strēlnieks

Strēlnieks humoru prot sameklēt jebkura cita pieredzē. Viņš ir tas, kam līdzi vienmēr ir vesels stāstu krājums no viņa avantūriskās dzīves. Viņš mēdz pārspīlēt, mēdz “piepušķot”, lai stāsts izklausītos smieklīgāks. Dažkārt, lai liktu cilvēkiem smieties, viņš vienkārši stāsta dīvainas lietas. Viņu uztver kā jokotāju, kurš gūst baudu pats no saviem stāstiem. Strēlnieks nemīl lietas uztvert nopietni, tāpēc meklē smieklīgo jebkurā situācijā.

5. Ūdensvīrs

Ūdensvīra humors ir dabisks. Dažreiz viņš pats nesaprot, ka ir pateicis kaut ko smieklīgu, kamēr neredz, ka citi sāk smieties. Viņš nonāk pie spožām idejām un domām, kuras apkārtējiem cilvēkiem šķiet ļoti valdzinošas. Ūdensvīrs runā mazliet nepārdomāti, visu to, kas “uz mēles”, bet pārējos tas tik ļoti uzjautrina. Ūdensvīram piemīt mazliet īpatnēja, bet neatkārtojama humora izjūta.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv