Kokteilis
Dzīvo

5 visracionālākās zodiaka zīmes, kas prot saglabāt veselo saprātu0

Foto: Pixabay

Daudzi cilvēki dažās situācijās reaģē impulsīvi, nedomājot par sekām. Tikai ne šo 5 zodiaka zīmju pārstāvji, kuri ir racionāli un uz lietām raduši skatīties ar vēsu un racionālu saprātu. Viņi ievelk elpu, noskaita līdz desmit, bet pēc tam reaģē, kontrolējot savas emocijas un situāciju kopumā.

1. Vērsis

Viņi ir emociju kontrolēšanas un veselā saprāta karaļi, taču tas nenozīmē, ka viņi ir bezjūtīgi vai ka tiem trūkst emociju. Gluži vienkārši kritiskās situācijās viņi spēj tās kontrolēt, bet pēc tam izdomāt plānu, kas palīdzēs viņiem tikt pie iespējami vislabākā rezultāta. Kad Vērši ir mierīgi un saprot, kurā virzienā doties tālāk, viņi rīkojas, liekot lietā izcilu paškontroli.

2. Dvīņi

Dvīņi, kā likums, reaģē drīzāk ar galvu, nekā sirdi. Viņi dažkārt piekopj meditāciju, pareizu elpošanu un citus relaksācijas veidus. Šīs zīmes pārstāvji saprot, ka stress ne tikai kaitē viņu veselībai, bet arī attiecībām ar citiem cilvēkiem. Dvīņi mēģina atrast problēmas kodolu, kas novedis pie stresa situācijas. Kā tikko šis negatīvais iemesls būs uzveikts, Dvīņi gluži vienkārši par notikušo aizmirsīs – it kā nekas nebūtu noticis.

3. Lauva

Lauvas bieži atrodas tādu situāciju epicentrā, tāpēc viņu reakcija ir ļoti svarīgi. Šī zodiaka zīme prot paņemt “pauzi” milzīga stresa situācijās. Lauvas vienmēr cenšas izskatīties pēc supervaroņiem apkārtējo acīs, tāpēc viņas spēj ievērot mieru un “stāvēt pāri” daudzām ikdienišķām situācijām, lai nepieļautu muļķības un kļūdas.

4. Jaunava

Jaunavas reaģē ļoti ieturēti uz dažādām nepatīkamām situācijām, lai apkārtējos neraisītu šaubas par sevi. Taču patiesībā tajā laikā viņas pārdomā gan iespējamo situācijas risinājumu, gan plusus un mīnusus un pat pieļaujamās emocijas šādā reizē.

5. Mežāzis

Kā dzīvesgudri, nobrieduši un saprātīgi, viņi labi zina, ka pārmērīgi emocionāla reakcija izraisa vēl vairāk problēmu, tāpēc viņi to nepieļauj. Viņi arī pēc dabas ir uzmanīgi un ieturēti, un cenšās neprovocēt apkārējos. Viņi cenšās pakāpties soli sāniski un apskatīt situāciju no loģiskās puses. Kā viņi var ietekmēt to? Kā atrast risinājumu?

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv