3 Komentāri

 1. SKAIDRA

  PAR DVĪŅIEM PILNĪGI GARĀM! PILNĪGI!!! DVĪŅIEM NEPIECIEŠAMA SKAIDRĪBA VISOS ASPEKTOS UN BEZ MELIEM! SAVOS MELOS CILVĒKS VAR SAPĪTIES, BET PATIESĪBA IR GALVENAIS DVĪŅU DZĪVĒ! JĀ, PATIESĪBA IR ĻOTI SKARBA UN NEŽĒLĪGA, BET NEPIECIEŠAMA SAVSTARPĒJĀS ATTIECĪBĀS! KĀ IESPĒJAMS NOKĀRTOT ELEMENTĀRUS SAZIŅAS JAUTĀJUMUS BEZ PATIESĪBAS??????? DVĪŅI IR DIVĀM SEJĀM, BET PARĀDIET MAN ZODIAKA ZĪMI, KURAI N A V DIVAS SEJAS???? VISLIEKULĪGĀKĀ ZODIAKA ZĪME IR JAUNAVA, KURA SEVI PILNĪGI NEVĒRTĒ UN NEATZĪST SAVAS KĻŪDAS! TAI GRIBAS, KA VISI DANCO PĒC VIŅAS STABULES! VIŅA SPĒJĪGA PAT NOLIEGT SAVUS VECĀKUS UN MIERĪGI BRADĀT AR NETĪRĀM KĀJĀM PA CILVĒKIEM UN VIŅU ATZIŅĀM! UZ DVĪNI VAR PAĻAUTIES, BET UZ JAUNAVU NEKĀDĀ GADĪJUMĀ!

  1. Atbild

   pilnīgas muļķības jūs rakstiet
   nav melīgākas zīmes par dvīņiem .
   dvīņi -ti pilnīgs piii….
   izdomā uz līdzenas vietas 1 sek .otrajā jau apstiprina un 3 apvainojas par to,ka viņus “apvaino”melos.
   dēļ dvīņu meliem nevienam vien ir pabojāta reputācija (viņu meliem) un personīgā dzīve

 2. Pierkritu par

  par to vezi. Parasti melo tikai i, ja kads grib vinam vai kadam no gimenes uzkapt virsu un noniecinat. Tad izmanto ta saucamos “baltos melu”, kas nevienam nedara launu.
  Skorpions medz melot, bet loti reti un biezi pats dabu velak par to pa kraagu.
  Dvini, zivis un ,diemzel ari vershi, medz loti viegli melot un pashi ashi aizmirst, ko teikushi.Jaunavas vairak nevis melo, bet kaut ko slepj. Visam pareja zimem meli ari nav sveshi.

Pievienot komentāru

Obligātie lauki atzīmēti ar *